Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Oferta 2012

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
87 replies to this topic

#1
euronike

euronike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 29.01.2007
Buna ziua! Doresc sa ma ajutati sa aleg un hotel bun, pe care il stiti ca ofera servicii de calitate, dupa data de 20 septembrie 2012 pentru 7 nopti. Pretul as vrea sa fie pana in 35 de Euro/persoana/noapte cu all inclusive sau ultra all inclusive. Va multumesc anticipat si astept cu nerabdare propunerile voastre!

#2
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Hotel bun + all inclusive + 35 EUR nu fac pereche buna :-)

#3
S3Se7

S3Se7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,073
  • Înscris: 17.12.2009
Poate cu 350 OIRO pe noapte de persoana gasesti ceva cum vrei tu, dar cu 35 de oiro gasesti vreo maghernita din aia de mai bine dormi pe strada.

#4
euronike

euronike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 29.01.2007

View PostMembruAnonim, on 31st December 2011, 12:52, said:

Hotel bun + all inclusive + 35 EUR nu fac pereche buna :-)

Dupa 20 septembrie eu zic ca e un pret acceptabil.

View PostS3Se7, on 31st December 2011, 13:25, said:

Poate cu 350 OIRO pe noapte de persoana gasesti ceva cum vrei tu, dar cu 35 de oiro gasesti vreo maghernita din aia de mai bine dormi pe strada.

O maghernita de asta vreau, gen Didim Beach, Grand Belish, Sailor's Beach Club.

Edited by euronike, 31 December 2011 - 15:02.


#5
T Irina

T Irina

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,680
  • Înscris: 04.11.2006
Uite cateva sugestii: 23-30 septembrie
Grand Efe - 286 Euro (land) sau 316 E (sea view)
Surmeli Efes - 448 E (sea view)
Adakule 426 Euro
sau mai scump putin
Carpe Diem Claros Resort and Spa Hotel  - 620 Euro (Villa)
Sealight Resort Hotel - 630 Euro

In Antalya este mai scump... si mai departe!

#6
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Posteuronike, on 31st December 2011, 15:01, said:

Dupa 20 septembrie eu zic ca e un pret acceptabil.



O maghernita de asta vreau, gen Didim Beach, Grand Belish, Sailor's Beach Club.

Eu ma refer calitativ vorbind :)

#7
euronike

euronike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 29.01.2007

View PostT Irina, on 31st December 2011, 16:28, said:

Uite cateva sugestii: 23-30 septembrie
Grand Efe - 286 Euro (land) sau 316 E (sea view)
Surmeli Efes - 448 E (sea view)
Adakule 426 Euro
sau mai scump putin
Carpe Diem Claros Resort and Spa Hotel  - 620 Euro (Villa)
Sealight Resort Hotel - 630 Euro

In Antalya este mai scump... si mai departe!

Multumesc! Astea sunt preturi pentru 1 camera dubla? Ca am gasit Surmeli Efes 398 Euro/2 persoane ce-i drept cu land view. Adakule unde l-ai gasit? Poti sa-mi dai un pm.

Edited by euronike, 31 December 2011 - 18:48.


#8
lalita

lalita

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 05.02.2011

View PostT Irina, on 31st December 2011, 16:28, said:

Uite cateva sugestii: 23-30 septembrie
Grand Efe - 286 Euro (land) sau 316 E (sea view)
Surmeli Efes - 448 E (sea view)
Adakule 426 Euro
sau mai scump putin
Carpe Diem Claros Resort and Spa Hotel  - 620 Euro (Villa)
Sealight Resort Hotel - 630 Euro

In Antalya este mai scump... si mai departe!
unde ai gasit adakule?

#9
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
dupa 20 sept nu m-as duce in zona kusadasi, se face cam frig, la banii pe care i cauti tu poti alege kaya maris sau pasa bici in marmaris, si in zona oludeniz poti sa gasesti dar uita de 5 stele da-le dracul, iar sailor s bici e iar un hotel ffff bun

#10
ela79

ela79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 01.06.2009
salut
am observat ca fata de anii trecuti preturile sunt mai mari.M-ar interesa un hotel in Antalya la pretul  de 1000 euro la farsit de august fara transport ,2 adulti si 1 copil de 7 ani , un raport bun calitate pret.
P.S.  neaparat sa aiba tobogane .bugetul ar putea fi marit la maxim 1200 e fara transport.
Ma poate ajuta cineva?

#11
euronike

euronike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 29.01.2007

View Postrottweiler2007, on 2nd January 2012, 17:24, said:

dupa 20 sept nu m-as duce in zona kusadasi, se face cam frig, la banii pe care i cauti tu poti alege kaya maris sau pasa bici in marmaris, si in zona oludeniz poti sa gasesti dar uita de 5 stele da-le dracul, iar sailor s bici e iar un hotel ffff bun

am fost acum 2 si 3 ani dupa 20 septembrie in zona Kusadasi si temperaturile au fost de aprox 30 de grade in aer si 26 in apa marii. Nu suport caldurile mari. Multumesc pentru hoteluri. La tine pe site nu gasesc pretul la sailor s dupa 27 sept de exemplu.

#12
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postela79, on 2nd January 2012, 18:16, said:

salut
am observat ca fata de anii trecuti preturile sunt mai mari.M-ar interesa un hotel in Antalya la pretul  de 1000 euro la farsit de august fara transport ,2 adulti si 1 copil de 7 ani , un raport bun calitate pret.
P.S.  neaparat sa aiba tobogane .bugetul ar putea fi marit la maxim 1200 e fara transport.
Ma poate ajuta cineva?
cauta si tu pe saiturile agentiilor si vezi ca au preturile afisate, alege ce hotel crezi ca ti se potriveste si adu-l in discutie aici iar cind scrii sfirsitul lui august scrie si ce inseamna in viziunea ta sfirsitul lui august ca pt mine inseamna 31

#13
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Posteuronike, on 2nd January 2012, 21:30, said:

am fost acum 2 si 3 ani dupa 20 septembrie in zona Kusadasi si temperaturile au fost de aprox 30 de grade in aer si 26 in apa marii. Nu suport caldurile mari. Multumesc pentru hoteluri. La tine pe site nu gasesc pretul la sailor s dupa 27 sept de exemplu.
1.daca iti place clima din cusadachi la sfirsitul lui sept atunci e bine, mie nu imi place, io vreau cald, foarte cald
2. am notat observatia ta, acum sint in antalya, ajung in seara asta si rezolv problema dupa ora 21
3. pt sfirsitul lui sept studiaza-l si pe porto bello din antalya, mie imi place mult pozitia lui, m-am plimbat ieri pe acolo, e chiar pe faleza, ideal sa iesi dimineata sa alergi pe faleza sub palmieri si apoi sa te arunci in mare

#14
euronike

euronike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 29.01.2007

View Postrottweiler2007, on 3rd January 2012, 08:34, said:

1.daca iti place clima din cusadachi la sfirsitul lui sept atunci e bine, mie nu imi place, io vreau cald, foarte cald
2. am notat observatia ta, acum sint in antalya, ajung in seara asta si rezolv problema dupa ora 21
3. pt sfirsitul lui sept studiaza-l si pe porto bello din antalya, mie imi place mult pozitia lui, m-am plimbat ieri pe acolo, e chiar pe faleza, ideal sa iesi dimineata sa alergi pe faleza sub palmieri si apoi sa te arunci in mare

Multumesc pentru sfaturi rottweiler.

#15
euronike

euronike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 29.01.2007

View Postrottweiler2007, on 3rd January 2012, 08:34, said:

1.daca iti place clima din cusadachi la sfirsitul lui sept atunci e bine, mie nu imi place, io vreau cald, foarte cald
2. am notat observatia ta, acum sint in antalya, ajung in seara asta si rezolv problema dupa ora 21
3. pt sfirsitul lui sept studiaza-l si pe porto bello din antalya, mie imi place mult pozitia lui, m-am plimbat ieri pe acolo, e chiar pe faleza, ideal sa iesi dimineata sa alergi pe faleza sub palmieri si apoi sa te arunci in mare

Multumesc pentru sfaturi rottweiler.

Edited by euronike, 03 January 2012 - 08:58.


#16
euronike

euronike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 29.01.2007
Nu stiu de ce a aparut mesaj dublu. Rottweiler despre Vera Club TMT din Bodrum stii ceva? Este bun?

#17
ela79

ela79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 01.06.2009

View Postrottweiler2007, on 3rd January 2012, 08:10, said:

cauta si tu pe saiturile agentiilor si vezi ca au preturile afisate, alege ce hotel crezi ca ti se potriveste si adu-l in discutie aici iar cind scrii sfirsitul lui august scrie si ce inseamna in viziunea ta sfirsitul lui august ca pt mine inseamna 31
am gasit cateva hoteluri dar nu ma pot hotari:
-fame residence
-sherwood breezes resort
-wow topkapi palace
-royal dragon
-kremlin palace
-rixos tekirova
ca si perioada, sfarsit de august inseamna prima zi in care pretul este redus fata de perioada de varf.

#18
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Wow-urile din Antalya arata bine pe internet insa in realitate sunt slabute (atat la mancare cat si servicii)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate