Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Oferta 2012

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
87 replies to this topic

#73
titi2009

titi2009

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 05.02.2009
De Dogan Beach Resort ce stiti? Nu am gasit oferte pe 2012.

#74
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006

View Postzaden, on 12th January 2012, 23:42, said:

de Maxx Royal Belek ce parere aveti?
a fost cineva, impresii?
Hotel mai mult decat OK . Probabil unul dintre cele mai bune din Antalya. Impresii despre el sunt o gramada, inclusiv poze.

#75
ultrasul

ultrasul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 07.04.2008
2 adulti si un kid de 4 ani. Inceput de iulie sau inceput de septembrie (asa e programat concediul). 7 nopti. Distractie pentru ala mic ca e plin de energie. Un luna-park ar fi grozav. Plaja e mai importanata decat piscina (acu 2 ani am stat 95% la nisip si doar restul la piscina) ca piscina avem si in oras. Am fost la Miracle in 2010 si as vrea ceva asemanator. Nu suntem nici fitosi si nici plini de bani. Bineinteles ca dorim conditii bune, servicii la fel, e un concediu in care vrem sa ne simtim bine, mai ales ca banii dati nu sunt deloc de neglijat. Nu pot preciza un buget clar, dar in urma rasucirii acestui forum si nu numai pe toate partile m-am oprit la urmatoarele locatii:

Fantasia Deluxe Kemer
Papillon Belvil - Belek
Papillon Aysha - Belek
Baia Bodrum
Aydinbey Famous Resort - Belek
WOW Topkapi Palace - Antalya
Vera Mare - Belek
Silence Beach Resort - SIDE
Delphin Deluxe - Alanya
Delphin Bothanik - Alanya

Care credeti ca e cel mia potrivit? Ajutati-ma sa aleg sau sa mai elimin din ele. Multumiri.



ah!  Uitasem ceva. Stie cineva la cat se ridica doar transportul cu avion pentru echipa de mai sus? Cu tot cu taxe.

#76
ANDOX

ANDOX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 773
  • Înscris: 14.06.2006
Luna park nu au decat Silence Beach Resort - SIDE ,  Delphin Deluxe - Alanya, Delphin Bothanik - Alanya dar la toate 3 plaja cu pietre si intrare abrupta in mare. La Silance este si nisip pe plaja dar pietris la intrare in apa si abrupt. Delphinii in schimb au servicii foarte bune poate cele mai bune din lista ta.
  Plaja buna sau foarte buna la  WOW Topkapi Palace - Antalya, Papillon Belvil - Belek ( cu pietris la intrare in mare), Papillon Aysha - Belek dar nu au luna park . Vera Mare este mic, inghesuit aflat in  Bogazkent mie nu-mi place iar Aydinbey Famous Resort - Belek este varza, nu-l lua in considerare, singurul Aydinbey care merita este Kings Palace din Evrenseki.

Edited by ferrellroo, 14 January 2012 - 21:31.


#77
softyty

softyty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 23.02.2008
@ultrasul
Ia in calcul si RD sau RW. Au cam ce vrei tu si sunt cu "dedicatie" pentru copii.

#78
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Mergi pe Delphin Botanik ca are o reducere early booking destul de mare.

#79
ivanya

ivanya

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 14.01.2012
Buna ziua! Vom merge pentru a patra oara consecutiv in Turcia.  Am fost in Marmaris, Oludeniz, Kemer. Pentru acest an, am alege din nou Kemer-ul, AKKA ANTEDON sau CORINTHIA TEKIROVA. Ca si pret, diferentele nu sunt mari, dar nu stim ce sa alegem, Beldibi sau Tekirova. M-ar interesa o comparatie intre cele doua locatii, obisnuim ca serile sa nu le petrecem in hotel.

#80
Paperotzi

Paperotzi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 417
  • Înscris: 19.02.2008

View Postivanya, on 14th January 2012, 13:29, said:

Buna ziua! Vom merge pentru a patra oara consecutiv in Turcia.  Am fost in Marmaris, Oludeniz, Kemer. Pentru acest an, am alege din nou Kemer-ul, AKKA ANTEDON sau CORINTHIA TEKIROVA. Ca si pret, diferentele nu sunt mari, dar nu stim ce sa alegem, Beldibi sau Tekirova. M-ar interesa o comparatie intre cele doua locatii, obisnuim ca serile sa nu le petrecem in hotel.


Alege Beldibi.

#81
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Nu ezita si alege AKKA Antedon!

#82
ivanya

ivanya

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 14.01.2012
Multumesc lui Paperotzi si lui Koder. Voi alege Akka Antedon.

#83
ultrasul

ultrasul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 07.04.2008
multumesc pentru recomandari. daca as renunta la luna-park, ce optiuni apar?

#84
flotouran95

flotouran95

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,618
  • Înscris: 02.11.2008
Buna tuturor,stie careva daca  Silence Beach din Side intra la early booking?M-ar interesa din 7.06.2012 pentru 7 nopti.S-au alte sugestii de locatii pt un cuplu cu copil de 2 ani jumate.Multumesc mult.

#85
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postflotouran95, on 19th January 2012, 10:07, said:

Buna tuturor,stie careva daca  Silence Beach din Side intra la early booking?M-ar interesa din 7.06.2012 pentru 7 nopti.S-au alte sugestii de locatii pt un cuplu cu copil de 2 ani jumate.Multumesc mult.

de ce nu faci trafic pe saiturile agentiilor? silence beach are o reducere de 30% si daca o mai tergiversezi mult nu mai gasesti locuri

#86
tak30ver

tak30ver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,287
  • Înscris: 16.01.2009
Silence Beach are niste preturi foarte bune si arata si foarte bune .

Cum e la servicii ?  

A fost cineva in calitate de turist ?

#87
bogdan74

bogdan74

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 04.02.2010

View Postrottweiler2007, on 19th January 2012, 10:59, said:

de ce nu faci trafic pe saiturile agentiilor? silence beach are o reducere de 30% si daca o mai tergiversezi mult nu mai gasesti locuri
Ai mare dreptate!
Asa am tergiversat si eu cu Aydinbey din Side si a intrat deja in STOP  pentru perioada 2-14 iulie.  :confuzzled:
Nu credeam.....
Aviz amatorilor pentru acest hotel!

#88
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
Aceeasi poveste ! Un topic pt un milion de hoteluri.  Daca nu exista topic cu hotelul dorit, deschizi un topic nou!  

Topic inchis.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate