Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC
 Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n
 Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...
 De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...
 

Intalnirile prin site-uri de socializare

- - - - -
  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#55
Oscilatrix

Oscilatrix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,581
  • Înscris: 30.11.2009

View Postadadoi, on 9th June 2011, 14:07, said:

să cedezi ce? erați în război?

Fofoloanca :D .

#56
adadoi

adadoi

    scorpie bătrână

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,603
  • Înscris: 25.10.2006
mă, io știu că o chema Fefeleaga...

#57
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,630
  • Înscris: 20.10.2006
Poate autoarea topicului l-a ,,golit" de bani inca de la prima intalnire si o fi depasit omu bugetu disponibil.

#58
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006

View PostLunaCrystal, on 9th June 2011, 21:34, said:

Poate autoarea topicului l-a ,,golit" de bani inca de la prima intalnire si o fi depasit omu bugetu disponibil.
Incat nici telefonul nu si l-a mai platit siiiiiii... da.

#59
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,630
  • Înscris: 20.10.2006
Nu neaparat, dar poate pur si simplu a constatat ca nu isi permite sa aibe prietena.

#60
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006
Interesant punct de vedere :lol:

Ia zi blue_moon, esti cheltuitoare? :P

#61
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006
Sau poate omul si-a dat seama ca ea nu se incadreaza in standardele lui si nu respecta macar cerintele minime pentru continuarea relatiei .

#62
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007

View Postblue_moon_2011, on 9th June 2011, 12:05, said:

Probabil ca i-am dat de inteles ca n-o sa cedez prea usor. Ce e rau in asta?

Nu ceda niciodata  :nonobad: daca individul nu merita , mai precis  :naughty:  daca nu are valoare = $ / £ / € / CHF !

#63
ouran_hsc

ouran_hsc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 20.03.2011
Majoritatea celor care utilizeaza retelele de socializare, se intalnesc aproape zilnic cu persoane diferite. Dupa o anumita perioada decid daca continua jocul, daca se opresc la una dintre persoanele cu care s-au intalnit sau...daca aleg o persoana si continua sa "socializeze" atat virtual cat si real cu altcineva.
primul caz: pt ca le place sa cucereasca si sa fie cuceriti.
al doilea caz: pentru ca s-au jucat destul si au gasit ce cautau
al treilea caz: pt ca le place jocul insa vor sa aiba o persoana sigura si stabila la care sa se refugieze intr-o zi in care nu a mers "agatatul" sau le e prea lene sa incerce sa agate.

Vorbesc aici despre oameni "normali" care nu sunt psihopati, criminali, violatori, traficanti de persoane, etc.

Daca vrei sa afli raspunsul la intrebarea ta, suna-l!
Vrem egalitate intre sexe dar cand vine vorba de unele lucruri ii lasam pe ei sa faca totul. El a facut primul pas, continua tu.
Nu mai suntem in vremurile in care doar barbatul plateste, doar el suna, doar el trebuie sa cucereasca, doar el tot.
El te invita in oras, el te suna, el spune ca te place (tu sigur nu ai facut asta pt ca ai spus ca nu vrei sa cedezi prea usor)....nu crezi ca e randul tau sa faci ceva? Ca si el vrea sa fie cucerit si sa ii arati ca il vrei, etc.
Din felul in care ai formulat textul tind sa cred ca, la intalnire, i-ai dat impresia ca te simti superioara lui...probabil a sunat a doua zi sa vada daca nu cumva se inseala si, din nou "i-ai dat cu firma-n cap".
Suna omul ca sunteti majori si vaccinati amandoi si invata sa faci ceea ce simti.

Edited by ouran_hsc, 10 September 2011 - 02:05.


#64
Rhini

Rhini

    Offline

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,222
  • Înscris: 29.12.2010
eu zic ca e insurat

#65
Rosette

Rosette

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 05.01.2010
Ce s-a mai intamplat? a trecut un an...

#66
Edmondblue

Edmondblue

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 07.10.2008

View Postouran_hsc, on 10th September 2011, 03:03, said:

Majoritatea celor care utilizeaza retelele de socializare, se intalnesc aproape zilnic cu persoane diferite. Dupa o anumita perioada decid daca continua jocul, daca se opresc la una dintre persoanele cu care s-au intalnit sau...daca aleg o persoana si continua sa "socializeze" atat virtual cat si real cu altcineva.
primul caz: pt ca le place sa cucereasca si sa fie cuceriti.
al doilea caz: pentru ca s-au jucat destul si au gasit ce cautau
al treilea caz: pt ca le place jocul insa vor sa aiba o persoana sigura si stabila la care sa se refugieze intr-o zi in care nu a mers "agatatul" sau le e prea lene sa incerce sa agate.

Vorbesc aici despre oameni "normali" care nu sunt psihopati, criminali, violatori, traficanti de persoane, etc.

Daca vrei sa afli raspunsul la intrebarea ta, suna-l!
Vrem egalitate intre sexe dar cand vine vorba de unele lucruri ii lasam pe ei sa faca totul. El a facut primul pas, continua tu.
Nu mai suntem in vremurile in care doar barbatul plateste, doar el suna, doar el trebuie sa cucereasca, doar el tot.
El te invita in oras, el te suna, el spune ca te place (tu sigur nu ai facut asta pt ca ai spus ca nu vrei sa cedezi prea usor)....nu crezi ca e randul tau sa faci ceva? Ca si el vrea sa fie cucerit si sa ii arati ca il vrei, etc.
Din felul in care ai formulat textul tind sa cred ca, la intalnire, i-ai dat impresia ca te simti superioara lui...probabil a sunat a doua zi sa vada daca nu cumva se inseala si, din nou "i-ai dat cu firma-n cap".
Suna omul ca sunteti majori si vaccinati amandoi si invata sa faci ceea ce simti.

Bine punctat!

#67
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007
Ăla se aștepta să dea o bucă din prima seară. Probabil a încercat, și mai probabil să nu fi știut cum să pună problema. A doua zi s`a gândit să reîncerce, probabil a avut o alegere mai bună șl probabil a renunțat.

View Postclaudiaa, on 03 iunie 2011 - 22:32, said:

Care e diferenta intre un tip intalnit in statia de tramvai ori intr-un bar, etc si un tip de pe net? Eu zic ca sansele sa dai peste nebuni sunt egale. Crezi ca aluia care te-a agatat in club ii e rusine sa iti puna un sac de rafie pe cap si sa te trimita in Spania?

problema e că pe net e mai greu de pus problema. Pentru că lucrurile sunt mai puțin clare, în general tipa se așteaptă să îi câștigi puțin câte puțin încrederea. Vezi doamne, azi să ne zâmbim, mâine să râdem de`a dreptul, poimâine să facem o aluzie sexuală, săptămâna viitoare să vorbim la un telefon, în tot timpul ăsta să ne mințim reciproc pentru ca mai apoi să ieșim și să vedem că are gleznele cât elefantul și că ar vrea să îți strângă mâna.

Unul priceput trece prin toate astea în o zi două.

#68
Automatism

Automatism

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 587
  • Înscris: 21.08.2012

View PostCICI&Co, on 05 septembrie 2012 - 01:51, said:

problema e că pe net e mai greu de pus problema. Pentru că lucrurile sunt mai puțin clare, în general tipa se așteaptă să îi câștigi puțin câte puțin încrederea. Vezi doamne, azi să ne zâmbim, mâine să râdem de`a dreptul, poimâine să facem o aluzie sexuală, săptămâna viitoare să vorbim la un telefon, în tot timpul ăsta să ne mințim reciproc pentru ca mai apoi să ieșim și să vedem că are gleznele cât elefantul și că ar vrea să îți strângă mâna.

Pai pentru aluziile despre/cu sex s-a inventat facebook/hi5, am un amic care vrajeste toata ziua pe facebook de parca trage ca robin hood: F..e(scuzat fie limbajul vad ca sunt pe o zona pentru muiere si nu vad vreun semn de virgina la 16 ani) si jefuieste ca la bunica la tara.
Acuma internetul este atractiv nene: Eu dau de vreo vulva si fara sa caut: Este plin internetul de amatoare de Bautura moca/club moca/ban moca: Ma pomenesc cu vreo invitatie si când joc Counter Strike, de unde înteleg ca ori sunt eu prea senzational de bestial de ma doreste femeia descuiat la pantalon si când stau în fund si joc cs... Sau varianta aia ca este vreo vulva care vrea sa se afiseze si ea prin oras sa gaseasca vreun prost cu finante.
Ps: Nu am idee ce este cu aria asta din forum, daca doar muierile au voie sa scrie sa îmi trimiteti o scrisoare în scris: Nu am intentionat sa violez mintea vreuneia, sunt baiat bun: Intentia mea este sa ma culc doar cu alea bune si sa platesc 15 ron ca la alea naspa.
Cu precizarea inteligenta: Astea îmi par femeile de viitor, astea inteligente: Vrajeala cu 100 pe internet: Suc moca, afisare moca prin oras, apare gagiul cu ban: 0 Numere pat pâna apare gagiu cu ban si ete love story.

#69
CICI&Co

CICI&Co

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,944
  • Înscris: 22.08.2007
Aethere, să presupui că orice femeie are prețul său e absurd. Unele din ele donează.

#70
Automatism

Automatism

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 587
  • Înscris: 21.08.2012
Fefe nu stiu ce sa zic... mi-ai pus ceva cuvinte care poate îmi suna oarecum logic, dar normal ca depinde de situatie.
Dragostea este rara si nu prea logica, dar pâna la urma tot te lovesti de realitate, coincidenta face ca chiar am prietena în oras care încearca cumva sa împace dragostea si banul: Sta cu un nene pentru imaginea de doamna, pentru relatia care merge înainte... dar are un amic cu care se culca si ala da tot ce tine de partea financiara.
Îti dau un exemplu trait de mine ceva la început de primavara: Ba ma stiam într-o situatie mai S.F. financiar (aveam mai multe de platit în primavara) si în situatia aia în care doar de o "aventura" nu îmi ardea mie... ba dau de o blonduta simpatica foc, aranjata, singurica (atuncea s-a mutat în zona aia, ca si mie îmi pare ciudat ce drac cauta o femeie sa fie singura si simpatica): Eu stau cuminte si îmi vad de drumul meu (am spus ca am ratat multe în viata asta si nu mor daca nu ma culc astazi cu una, ca am altele mai prioritare înafara de vulva) si o împusca alt nene: Baiatul simpatic lucra sofer pe la Pan Grup (deci salariu asa si asa... unde mai pun ca Pan Grup este notoriu ca nu plateste salariul la timp): O scoate pe asta prin lume si cât de mare a fost dragostea lor... a împuscat-o altul în oras: Unde era dusa de prostul asta care muncea pentru banul lui... De atuncea fata asta simpatica/blonduta... a crescut numarul de N... ori si s-a schimbat total la fata de atâta stat prin club doar sa gaseasca câte un sponsor de ceva salitos, ceva Kent (nici nu fuma înainte), ceva mâncarica sa zic asa.
Deci banul conteaza, unde mai pun ca acuma arata mult mai urât la fizic, se comporta mult mai PROST ca atuncea când a sosit.
Nu prea am încredere în femeie si mai tot timpul sunt fraier pentru alea cu chip cuminte.

#71
evergreena

evergreena

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 28.09.2012

View PostAutomatism, on 06 septembrie 2012 - 14:43, said:

Deci banul conteaza, unde mai pun ca acuma arata mult mai urât la fizic, se comporta mult mai PROST ca atuncea când a sosit.
Nu prea am încredere în femeie si mai tot timpul sunt fraier pentru alea cu chip cuminte.

Unele vor bani, altele nu, sau nu doar bani. Posted Image

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate