Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

BUNATATI TARANESTI LA DOMICILIU

- - - - -
  • Please log in to reply
157 replies to this topic

#145
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,185
  • Înscris: 11.07.2007
Afacerea ar fi mers dar din pacate au intervenit niste probleme personale si a trebuit sa revin cu domiciliul stabil in Bucuresti  iar la sfarsitul concediului de cresterea copilului am decis sa ma intorc la servici. Sper totusi ca in cativa ani sa reusesc sa evadez defintiv din Bucuresti !

Daca apar noutati voi posta aici !

#146
omnitera

omnitera

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 660
  • Înscris: 20.08.2009
Sad, sad, sad. But true. Dac-o fi vreo consolare-n asta. Naspa. Sucks. Initiatorul, creatorul startului forumului de agricultura inceput acu ani lumina pe idei de afaceri, CAPITULEAZA. The rest is silence.

Edited by omnitera, 11 September 2012 - 06:22.


#147
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,185
  • Înscris: 11.07.2007
Da, foarte trist dar sa stii ca nu am capitulat ci doar am facut cativa pasi inapoi sa mai ma antrenez pentru a putea reveni in forta ! :)

#148
allexecri

allexecri

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 10.08.2010

View Postkos_funny, on 12 septembrie 2012 - 17:57, said:

Da, foarte trist dar sa stii ca nu am capitulat ci doar am facut cativa pasi inapoi sa mai ma antrenez pentru a putea reveni in forta ! Posted Image

Am citit topicul in intregime.
Respect pentru ceea ce ai reusit sa faci pana acum, pentru cum gandesti si pentru atitudine!
Sarbatori fericite, cu multa sanatate si un An Nou cu realizari deosebite si cat mai multi prieteni adevarati!

#149
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,185
  • Înscris: 11.07.2007
Va multumesc frumos si un sincer LA MULTI ANI tuturor cititorilor ariei agricole !

#150
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
Am citit topical tau si tin sa te felicit pentru ceea ce ai facut. Ceva asemator vreau sa fac si eu. Doar ca eu voi distribui mai mult in zona Moldovei. Nu e prea rentabil sa vin din Piatra Neamt in Bucuresti, dar nici nu exclud aceasta posibilitate, pe viitor. Momentan sunt in stadiul de prospectare a pietei si in curs de acreditare, autorizare, gasire producatori/furnizori, etc. Sper ca in cateva luni sa ma apuc de treaba.

#151
flo975

flo975

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 06.03.2012
Super idea ,asta incerc si eu sa fac in sud vestul tarii langa Drobeta Turnu Severin ,anul trecut am cumparat o gospodarie si incet incepe sa ia forma ,sper sa mearga bine .
Felicitari si mult noroc ,

#152
Venboteam

Venboteam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,312
  • Înscris: 05.01.2012
Multumesc, asemenea!

#153
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,185
  • Înscris: 11.07.2007

View PostVenboteam, on 22 ianuarie 2013 - 17:07, said:

Am citit topical tau si tin sa te felicit pentru ceea ce ai facut. Ceva asemator vreau sa fac si eu. Doar ca eu voi distribui mai mult in zona Moldovei. Nu e prea rentabil sa vin din Piatra Neamt in Bucuresti, dar nici nu exclud aceasta posibilitate, pe viitor. Momentan sunt in stadiul de prospectare a pietei si in curs de acreditare, autorizare, gasire producatori/furnizori, etc. Sper ca in cateva luni sa ma apuc de treaba.
Ia legatura cu colega Cristina al carei topic il gasesti la Dezbateri si poate o puneti de-o colaborare !

Mult succes tuturor care au in vedere o astfel de afacere !

#154
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,185
  • Înscris: 11.07.2007
UPDATE 2015

Pastrama de iepure de casa 45 lei/kg !
Livrare prin curier !

La cerere se pot livra si alte afumaturi de casa .

0752.632.862

Attached Files


Edited by kos_funny, 05 January 2015 - 15:51.


#155
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
ahhh...am zis ca de la inceputul anului sa nu mai maninc seara ......cine ma pus sa ma uit aici ......!!

#156
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,185
  • Înscris: 11.07.2007
Saptamanal am disponibile circa 100 de oua de tara. Predare in zona Dristor sau in sectorul 4 !

#157
crisbud

crisbud

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,242
  • Înscris: 07.12.2011
pret?

#158
kos_funny

kos_funny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,185
  • Înscris: 11.07.2007
1 leu bucata

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate