Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...

A fost adoptata legea privind alc...
 La multi ani Costi

Vreau sa ofer imprumut pentru con...

Usa de garaj la o magazie existenta

The worst of evil (2023)
 Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

Ce componente trebuie sa schimb d...

2 job-uri de 8 ore simultan.
 VW e-Up second hand sau alternati...

Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...
 

Parteneriat!Sau ajuta-ma cu o idee.

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
el3ctr0nik

el3ctr0nik

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.12.2010
Buna ziua...am urmarit de mult acest forum si in special posturile despre afaceri, mi se pare ca am ce discuta cu anumiti oameni de pe aici astfel m-am hotarat sa postez si eu in speranta unor idei mai bune decat ale mele(ca doar mai multi oameni gandesc mai bine decat unul singur).Astept sugestii si idei indiferent cat de realizabile sau nerealizabile sunt,fanteziste sau imposibile,cu investitii mari sau foarte mici in urmatoarea conjunctura:detin o cladire de 250 mp (zid destul de gros facut din 1 caramida si 1/2 in cazul in care trebuie sa o incalzim si sa crestem plante cum ar fi   nu va ganditi aiurea :nonobad: busuioc,H 4m ,structurata pe 3 camere)acces asfalt,intrare si spate si fata cu rampa de incarcat descarcat ,in zona rurala dar nu foarte departe de zona urbana 25 km,curent trifazat.Ce idee credeti ca ar fi pusa cu succes  in practica tinand cont ca platim mai putin la curent!!!Astept sugestii si eventual parteneriate...
A facem si o pastravarie???am posibilitatea... :peacefingers:

#2
alex18gl

alex18gl

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 25.04.2007
Eu cand ma gandeam la lucruri d'astea aveam in cap ciupercile.le-ai luat in considerare?

Edited by alex18gl, 07 December 2010 - 17:12.


#3
el3ctr0nik

el3ctr0nik

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 07.12.2010

 alex18gl, on 7th December 2010, 17:11, said:

Eu cand ma gandeam la lucruri d'astea aveam in cap ciupercile.le-ai luat in considerare?
da Alex am avut in cap asa ceva...m-am interesat,eu sunt din Arges,cunosc modul de productie cat de cat,exista una si in bascov,sunt destul de sensibile si necesita cunostinte temeinice,am o afacere pe legume in derulare si sincer muncesc de imi sar capacele(legume in solarii plus ca acum iarna sunt cam legat la maini nu pot sa plantez mai nimic pentru ca e frig) nu m-as mai baga tot pe astea nustiu ce sa zic!!!plus ca iti trebuie totul automatizat ca sa nu depinda foarte mult de "mana omului" care greseste(voit sau nu)ca sa ai succesul cat de cat asigurat,tehnologie,distribuitori si know-how se gaseste pe net la greu...oricum iti multumesc de comentariu e bine cand gasesti oameni care sunt hotarati sa faca ceva!!!

Edited by el3ctr0nik, 07 December 2010 - 17:52.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate