Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?
 Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10
 Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile
 Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20
 

Splinter Cell Pandora Tomorrow

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#19
C@tzy

C@tzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 03.09.2005
Am reluat misiunea de la capat shi la fel imi zice cand ajung la usha.Voi care ati terminat jocul i-ati impushcat pe terorishti sau i-ati lovit mortal??
VA ROG AJUTATI-MA.(chiar la ultima misiune sa ma blochez?!)

#20
C@tzy

C@tzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 03.09.2005
MISSION COMPLETE
L-AM TERMINAAAAAT!!!!!
Problema era k eu ii neutralizam nu omoram.
Anyway Uraaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! :coolspeak:
:first:  :first:  :first:

#21
gabizi

gabizi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 28.12.2005
Ajutati-ma si pe mine fratilor.
Sunt la a 6-a misiune(KOMODO INDONESIA) cea unde trebuie sa gasesc submarinul.
Primul obiectiv:infiltate the caves.   NU STIU CUM SA FAC!
Am adormit pe toata lumea, am ajuns in curtea unde era un caine care tot latra intr-o coliba.
Am ajus aici si fara sa omor pe nimeni, fara nici o alarma, doar cu becuri sparte.
In dreapta colibei cu caine este o cladire care are parca o usa, dar nu o pot deschide.
Spuneti-mi va rog ce trebuie sa fac! Nu stiu sa merg mai departe.

#22
sam

sam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 720
  • Înscris: 05.05.2005
mergi pe linga baraca in care e ciinele. se face o alee mica, in stinga. acolo, pe alee, te uiti sus si ai sa vezi o fereastra. faci un super salt ca sa ajungi la ea.....si gata! bafta!

#23
Motanu2905

Motanu2905

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.12.2007
:D
  
   Salut poate ma ajuta si pe mine cineva....m-am impotmolit la misiunea cu submarinul.....nu pot sa trec de gardieni...nu am voie sa-i ommor dar nu pot sa trec de ei nedepistat ce pot sa fac....

#24
Motanu2905

Motanu2905

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.12.2007

View PostMotanu2905, on Dec 5 2007, 16:59, said:

:D
  
   Salut poate ma ajuta si pe mine cineva....m-am impotmolit la misiunea cu submarinul.....nu pot sa trec de gardieni...nu am voie sa-i ommor dar nu pot sa trec de ei nedepistat ce pot sa fac....


#25
ollama

ollama

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 16.09.2007

View PostMotanu2905, on Dec 5 2007, 15:59, said:

:D
  
   Salut poate ma ajuta si pe mine cineva....m-am impotmolit la misiunea cu submarinul.....nu pot sa trec de gardieni...nu am voie sa-i ommor dar nu pot sa trec de ei nedepistat ce pot sa fac....

sa treci nedepistat :)....vezi ca la pusca ai diverse dispozitive cu care nu omoti inamicii ci doar ii ametesti sau ii electrocutezi. Foloseste dispozitivele alea...Daca tu te-ai bazat pana acum pe omoratul garzilor inseamna ca mai bine incerci un FPS :D decat splinter cell...asta e un joc stealth nu macel.

#26
kastor

kastor

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,415
  • Înscris: 17.12.2006
Intradevar, degeaba joci jocul daca in loc sa te ascunzi killaresti tot ce prinzi.

#27
thesun

thesun

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 16.08.2006
Fratilor spuneti-mi ce sa fac ca nu mai pot de nervi. Deci sint la misiunea cu submarinul, am coborit cu liftul si i-am facut ingerasi cei 2 gardieni. Il iau ostatic pe tehnician, il interoghez, si apoi inteleg ca trebuie sa il duc la un computer. Care computer ca sint o mie de computere acolo? L-am plimbat cu pistolul la timpla peste tot, si nu se schimba meniul interact. Ce sa fac? Sa il duc mai intii la calculator si apoi sa il iteroghez sau viceversa?
Mersi.

#28
gabimada

gabimada

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 11.08.2006

View Postthesun, on Jan 2 2008, 14:51, said:

Fratilor spuneti-mi ce sa fac ca nu mai pot de nervi. Deci sint la misiunea cu submarinul, am coborit cu liftul si i-am facut ingerasi cei 2 gardieni. Il iau ostatic pe tehnician, il interoghez, si apoi inteleg ca trebuie sa il duc la un computer. Care computer ca sint o mie de computere acolo? L-am plimbat cu pistolul la timpla peste tot, si nu se schimba meniul interact. Ce sa fac? Sa il duc mai intii la calculator si apoi sa il iteroghez sau viceversa?
Mersi.


Dai restart mision si ajungi pana acolo nedepistat (nu omori pe nimeni, nici sa nu te vada) ca altfel nu poti trece mai departe. ;)

#29
aero_johnny

aero_johnny

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 02.12.2007
sunt si eu la misiunea a 3 a aia in tren il gasesk pa tipu ala totu e ok vorbesk intru in calculatoru lui j dupaia zike sa ii radiez telefonu q un dispozitiv iau dispozitivu apas e j imi apare o luneta da nu gasesk telefonul puteti sami spuneti va rog unde e telefonu sau unde gresesk? :cursing:

#30
aero_johnny

aero_johnny

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 02.12.2007
am reusit sa trek era da la salvare o luai mai din spate j akum a mers :P

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate