Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke
 Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare
 Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...

Renovare completa + pompa de cald...
 

Splinter Cell Pandora Tomorrow

- - - - -
  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1
Dark-Ghost

Dark-Ghost

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 29.06.2005
Sunt la Misiunea a Patra..ceea cand sunt in Ierusalim...si trebuie sa imi fac rost de arma, sa gasesc o tipa...etc.
Am facut rost si de arma si de tipa....ajung la un moment dat intr-un loc cu o schela...
Acolo nu stiu ce sa fac..
Poate cineva sa ma ajute !
Multumesc ...Anticipat :)

#2
sam

sam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 720
  • Înscris: 05.05.2005
pe tot drumul sint schele. nu-mi dau seama unde esti. daca ai trecut de piata aia luminata puternic si ai luat-o print-un gang ingust, inseamna ca ai trecut de un gard care are o poarta. intri pe-acolo, e o cladire in paragina, care are si o schela. intri in cladire dupa tipa si incepi sa vorbesti cu ea. te va trimite intr-un lift. vezi sa ai arma pregatita pt. ca lambert iti va cere s-o omori in timp ce cobori cu liftul. si timpul e cam scurt.....
daca nu e vorba de locul asta, da mai multe explicatii. sa te pot localiza....:)

#3
Dark-Ghost

Dark-Ghost

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 29.06.2005
Nu...nu stiu despre ce vorbesti tu....

Eu abia am trecut de un loc ...care este foarte luminat....este gen bulevard pentru pietoni....si o i-au pe un gang si ...tipa se opreste la un garaj si imi zice ca de acolo trebuie sa ma descurc singur...sau asa ceva...( toate chestile astea sunt dupa ce tipa bate un politist )...si este un gard...cu o poarta...si e o cladire in paragina dar nu este Lift sau asa ceva....si tipa zice ....< You can follow me from the shadows >

#4
sam

sam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 720
  • Înscris: 05.05.2005
am impresia ca imi descrii 2 locatii. dupa ce tipa il bate pe politist, intri pe bulevardul ala luminat. acolo vorbesti cu ea. tu nu o iei pe bulevard. te duci in spatele unei cladiri si te cateri pe o teava si intri in casa unora. din casa iesi pe o cladire care da in gangul de care ziceam eu. de pe cladire te lasi cu o cordelina.....dupa gang urmeaza ce ti-am zis eu.....poarta, tipa si liftul.....

#5
Dark-Ghost

Dark-Ghost

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 29.06.2005
Mersi Sam....
Faza este ca eu acolo i-am facut pe toti Politisti chiar si pe cei de pe Bulevard....si de aceea nu am inteles ...ce trebuie sa mai fac....
Si acum am vazut ...ca mai este un loc...un loc ingust...si am gasit teava pe care ma urc...
Daca o sa mai am probleme ....o sa-ti cer ajutor !
Mesi..

#6
Dark-Ghost

Dark-Ghost

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 29.06.2005
Am ajuns la Misiunea cu Submarinu`...si ajung intr-o camera de control.....si i-au ostatic un Mecanic....si nu ...il interoghez....asa...si dupa aia ....daca-i dau una...imi zice ala Mision Over....

Si daca ma duc langa Computeru` ala....nu stiu cum sa fac sa ....foloseasca computeru`
...doar il iterogheaza..
Cum il fac sa aleaga cealalta varianta ?

#7
sam

sam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 720
  • Înscris: 05.05.2005
in timp ce-l ai ostatic, te duci linga computer si o sa-ti apara optiunea "use computer". cu tasta "use" apasata te duci in sus cu alta tasta(cea cu care inaintezi cind mergi). cind a ajuns cursorul pe optiunea "use computer", eliberezi tasta "use". bafta!

#8
webstar

webstar

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 30.08.2005
Dark-Ghost, acolo la misiune cu submarinul e super simplu, faci exact cum a zis sam, iar mai departe, sa ai grija sa-i omori pe toti care apara submarinul. Misiunea asta e usuoara fata de ce o sa urmeze...Bafta! :coolspeak:

#9
C@tzy

C@tzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 03.09.2005
Am o problema.Imi intra in joc la single player incep jocul, mi se incarca prima misiune shi dupa ce se incarca apare faza cu send sau don't send.
Va rog ajutati-ma k vreau sa joc neaparat jocul
MULTUMESC ANTICIPAT

#10
DarkGhost

DarkGhost

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 12.08.2004

View PostC@tzy, on Oct 13 2005, 16:35, said:

Am o problema.Imi intra in joc la single player incep jocul, mi se incarca prima misiune shi dupa ce se incarca apare faza cu send sau don't send.
Va rog ajutati-ma k vreau sa joc neaparat jocul
MULTUMESC ANTICIPAT


1) S-ar putea sa trebuiasca sa reinstalezi Windows-ul
2) Sincer nu stiu din ce cauza...( incearca sa iei toate pack-urile....)
3) Succes !

#11
C@tzy

C@tzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 03.09.2005
Am ajuns aici iar  manuca nu vrea sa mai plece nicaieri shi nici nu a batut pe nimeni k i-am batut eu pe toti.Iar in cealalta poza cu cladirea nu este nici un lift.
P.S. Problema era k aveam GeForce MX 400 de asta nu-mi mergea jocul

Attached Files



#12
sam

sam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 720
  • Înscris: 05.05.2005
ce nu reusesti? ca nu prea am inteles.....
ideea nu e sa-i "bati", ci sa te ascunzi.....jocul e stealth.....nu shooter.... :confuzzled:
in al doilea screenshot esti intr-o curte. intra pe prima usa in dr, urci la etaj si pe marginea unei ferestrei ai niste munitie. ia-o....vei avea nevoie.
dupa ce iesi, intra pe a doua usa si in dr ai un lift. de fapt te va invita tipa sa iei liftul. sa fi pregatit ca ti se va cere in casca sa o omori. eu zic sa i-o tragi, ca altfel vei regreta mai tirziu......
sper ca m-am facut inteleasa, daca nu intreaba cu mai multe amanunte, sau poze.....
bafta!

Edited by sam, 23 October 2005 - 19:37.


#13
C@tzy

C@tzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 03.09.2005
Deci safiu mai explicit.Am ajuns in locul umbros adica in a doua imagine unde a fost faza ca "nu imi place sa lucrez in echipa".Dupa aia manuca a inceput sa mearga  iar eu ascuns fluieram shi apoi ii "adormeam" pe politishti.I-am adormit pe toti iar  ea nu "a batut" pe nimeni.Apoi am mers in curtea din poza de mai sus nu pe acoperis cu funia ci direct iar ea a ramas nemishcata k in poza(shi cand o intreb zice  faza "i don't want to talk here")In a doua intrare nu este nici un lift iar manuca nu ma cheama ci sta nemishcata acolo.
Problema e k nush ce sa fac fiindk filt nu gasesc ea nu vorbeshte.

Attached Files



#14
sam

sam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 720
  • Înscris: 05.05.2005
ma refer strict la a doua poza din primul tau post. daca ai ajuns in curtea aia, inseamna ca ai trecut prin poarta din prima poza. corect? daca tipa a ramas acolo unde o vad.....mi-e sa nu fie bug. chiar n-am idee....ea trebuia sa mearga pina-n dreptul portii, sa vb cu politistul de-acolo iar tu sa-l lovesti.  nu stiu de ce nu te-a urmat in curte...repet, sa nu fie bug. incearca si varianta pe acoperis prin casa alora si apoi pe fringhie.....poate asa o sa vrea sa te urmeze.
totusi, in curtea aia, ai intrat sa-ti iei munitie? nu mai tin minte, dar daca nu gasesti liftul la a doua usa, o fi din cauza ca nu e ea acolo, sa-ti deschida usa liftului.....

p.s. in prima poza din al doilea post, esti in a doua incapere din curte, nu? e...in pozitia in care ai prins screenshotul, la stinga ar trebui sa fie liftul.
cine e "manuca"? :)

Edited by sam, 23 October 2005 - 21:20.


#15
C@tzy

C@tzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 03.09.2005
Am incercat shi pe acoperish shi aceeashi chestie.In legatura cu poza 1 din al doilea post da este intrarea a doua shi in stanga ar trebui sa fie liftul.Cand am ajuns pe aleea aceea "manuca" (adica fata) ramane ca in poza iar eu fluier shi apoi il lovesc pe gabor.
Cred k va trebui sa iau misiunea de la capat :cursing:  :cursing:

#16
sam

sam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 720
  • Înscris: 05.05.2005
mda......cu siguranta e un bug. incearca sa reiei o salvare. poate merge, si nu trebuie sa refaci toata misiunea. e cam lunga......:)

#17
C@tzy

C@tzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 03.09.2005
Am reluat misiunea de unde m-am intalnit cu manuca shi am terminat-o.Acum sunt la ultimul "capitol" le-am facut pe alea cu submarinul.
Ineseara nu mai joc ca sunt foarte obosit.Maine cred k il termin. :naughty:

#18
C@tzy

C@tzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 03.09.2005
Sunt la ultima misiune shi am o problema: ii lovesc pe toti terorishtii dar cand ajung la usha de sus de unde este shi kit-ul mediacal imi zice k tre sa-i omor ceea ce am facut deja shi le-am shi ascuns cadavrele.
Am luat misiunea de la inceput(ma rog de unde am coborat din camion k akolo salvasem separat shi omorasem shi cainele shi pe cel din cabina) shi acelashi lucru.
What should i do??

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate