Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Zodia Scorpion!

- - - - -
  • Please log in to reply
222 replies to this topic

#37
Solarius

Solarius

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,482
  • Înscris: 22.07.2006
in momentul in care ea te trata cu astfel de mici atentii cum ar fi bipurile si vorbele dulci , siropoase , etc ,   cand a fost ea plecata oare tu ai facut la fel?   sau doar o sunai din an in paste si o intrebai de sanatate ?


ea se astepta ca si tu sa ii acorzi aceeas atentie .  Daca ai dat-o in bara ,  atunci asteapta-te la ce este mai rau .



Eu sunt de zodie scorpion , dar nu sunt genul romantic si alte porcarii de genul dar in fiecare relatie pe care am avut-o pana acum , daca tipa respectiva ma dezamagea cu ceva, o terorizam psihic ...


Stagiul in acare esti tu , este unul fin ....     cred ca tipa are 17 ani ...




( daca eram in locul ei te aduceam la sapa de lem )  <_<

#38
portocaLeu

portocaLeu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 16.08.2008

 Solarius, on Apr 19 2009, 02:36, said:

in momentul in care ea te trata cu astfel de mici atentii cum ar fi bipurile si vorbele dulci , siropoase , etc ,   cand a fost ea plecata oare tu ai facut la fel?   sau doar o sunai din an in paste si o intrebai de sanatate ?
Stagiul in acare esti tu , este unul fin ....     cred ca tipa are 17 ani ...
Domnu' scorpion care nu e " genul romantic sau alte porcarii de genul"... data la care s-au intamplat faptele la care va referiti a trecut de muuuult, faptele "s-a epuizat, maica", astia ori au copii pana acum ori si-au schimbat partenerii de mai multe ori...daca n-au murit...

Sanatate !
Semnat : un taur  ;)

#39
aaalexandraaa

aaalexandraaa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 997
  • Înscris: 14.04.2008
Daca se poarta asa cel mai probabil ai dat-o in bara cu vreo chestie si asteapta sa te prinzi. Si te sfatuiesc sa incerci sa faci asta rapid :) Mi's scorpie la randul meu, schimbarile bruste de atitudine sunt facute special sa fie ostentative, sa fie remarcate de catre ceilalti. Atata doar ca uneori scorpionii se asteapta sa le citesti gandurile, si sa stii ca "nimic" de obicei inseamna "ceva".

#40
nicu13

nicu13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 761
  • Înscris: 07.08.2006

 mirela, on Aug 9 2005, 21:17, said:

prietena mea cea mai buna este in zodia scorpionului, si da, sper sa nu vada ca scriu pe aici
Esti sigura ca e prietena ta cea mai buna? Ar fi bine sa nu vada ca scrii.

 Nozavi, on Aug 9 2005, 21:36, said:

Well... multi scorpioni sunt mai prostuti, myself included :lol:, si pot fi pacaliti, dar un lucru e sigur, daca se incapataneaza sa NU iti spuna ceva (constient sau nu), cu siguranta NU vei reusi sa afli daca faci un scop evident sau posibil aflarea acelui lucru. Incearca sa abordezi problema altfel ;)

Prostuti my ass. N-au ramas victime in viata care sa o afirme. M-am asigurat. Care mi-a tras teapa nu mai poate depune marturie.  :death:  Ia vezi ca ne faci zodia de ras. Ar trebui sa iei lectii de la mine. Echilibrul balantei combinat cu veninul scorpionului. Si cu un tata berbec...  :lol:

 Solarius, on Apr 19 2009, 00:36, said:

Eu sunt de zodie scorpion , dar nu sunt genul romantic si alte porcarii de genul dar in fiecare relatie pe care am avut-o pana acum , daca tipa respectiva ma dezamagea cu ceva, o terorizam psihic ...
( daca eram in locul ei te aduceam la sapa de lem )  <_<

Scorpionii romantici? Poate intr-un univers paralel.

Edited by nicu13, 22 April 2009 - 21:34.


#41
petru_

petru_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 459
  • Înscris: 02.02.2006

 nicu13, on Apr 22 2009, 22:28, said:

Esti sigura ca e prietena ta cea mai buna? Ar fi bine sa nu vada ca scrii.



Prostuti my ass. N-au ramas victime in viata care sa o afirme. M-am asigurat. Care mi-a tras teapa nu mai poate depune marturie.  :death:  Ia vezi ca ne faci zodia de ras. Ar trebui sa iei lectii de la mine. Echilibrul balantei combinat cu veninul scorpionului. Si cu un tata berbec...  :lol:



Scorpionii romantici? Poate intr-un univers paralel.
Era prostut acum patru ani, cand a scris postul respectiv.
Ce naiba ai vrut sa spui cu echilibrul balantei combinat cu veninul scorpionului?

#42
crank_

crank_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,871
  • Înscris: 23.03.2008
Trei dintre cei mai buni prieteni de-ai mei sunt scorpioni si nu are rost sa se generalizeze si sa zica lumea ca scorpionii te ataca atunci cand te astepti mai putin. Asta nu tine de zodie,tine de caracter  ;)
Nu sunt romantici,sunt realisti,sunt introvertiti si foarte posesivi.

#43
Owidiu

Owidiu

    ***

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,360
  • Înscris: 11.08.2008

 crank_, on May 10 2009, 16:33, said:

sunt realisti,sunt introvertiti si foarte posesivi.
Chiar ai nimerit-o

#44
doktorofsat

doktorofsat

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,901
  • Înscris: 04.04.2008
si eu apartin zodiei scorpion :naughty:

#45
nicu13

nicu13

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 761
  • Înscris: 07.08.2006

 crank_, on May 10 2009, 14:33, said:

Trei dintre cei mai buni prieteni de-ai mei sunt scorpioni si nu are rost sa se generalizeze si sa zica lumea ca scorpionii te ataca atunci cand te astepti mai putin.
E, lasa ca poate nu s-a ivit ocazia. Eu zic sa tii garda mai ridicata sa nu fii dezamagit mai tarziu. Astia nu te-au inconjurat degeaba. Trust me. E un interes.


 doktorofsat, on May 12 2009, 20:26, said:

si eu apartin zodiei scorpion :naughty:
Bv.

#46
crank_

crank_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,871
  • Înscris: 23.03.2008

 nicu13, on May 12 2009, 23:11, said:

E, lasa ca poate nu s-a ivit ocazia. Eu zic sa tii garda mai ridicata sa nu fii dezamagit mai tarziu. Astia nu te-au inconjurat degeaba. Trust me. E un interes.

Irelevent. Cu unul dintre scorpioni locuiesc si il cunosc de mai bine de 5 ani.La orice zodie sunt anumite chestii care se aplica majoritatii,dar nu lucruri de genul inselatori,profitori etc. Asta poate fi oricine si nu inseamna ca toti scorpionii sunt asa.Probabil ai avut o experienta mai neplacuta cu ei

#47
demian_24

demian_24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 12.05.2009

 crank_, on May 18 2009, 17:35, said:

Irelevent. Cu unul dintre scorpioni locuiesc si il cunosc de mai bine de 5 ani.La orice zodie sunt anumite chestii care se aplica majoritatii,dar nu lucruri de genul inselatori,profitori etc. Asta poate fi oricine si nu inseamna ca toti scorpionii sunt asa.Probabil ai avut o experienta mai neplacuta cu ei
  Ce le place si ce nu le place celor nascuti in zodia scorpion
CE LE PLACE - Le place adevarul. - Le place sa traiasca in stil mare. - Le place sa inceapa noi proiecte.
CE NU LE PLACE - Nu suporta sa depinda de nimeni. - Nu le plac schimbarile. - Nu suporta jumatatile de masura .
  Ca orice alta zodie si zodia scorpion are defectele ei, pt ca fie vorba aia nu exsita copac fara uscaturi.
Nativii din Scorpion pot fi parsivi, suspiciosi si pentru ei totul are o limita ce nu trebuie depasita, sub nici o forma. De asemenea, Scorpionilor le lipseste initiativa, energia si, de aceea, nu o data, se vor complace in posturi cat mai simple, de executie. Altfel, Scorpionii sunt amatori de placeri si orgii. Pot fi, in anumite imprejurari favorabile lor. Priviti de la distanta, Scorpionii par oameni rupti de lume.
   Cele scrise mai sus sunt doar o simpla descriere ale lor. Eu fiind scorpion  trebuie  sa recunosc ca 90% este adevarat.
   Si ca sa va da-ti seama mai bine despre ce am scris mai sus ave-ti aici o lista cu persoanalita-ti  nascu-te sub zodia scorpion:
   Demi Moore, Leonardo Di Caprio, Winona Ryder, Julia Roberts, Printul Charles, Picasso, Voltaire, Maradona, Mihail Sadoveanu, Eros Ramazotti, Maria Antoaneta, Eugen Lovinescu, Bill Gates, Marie Curie, Albert Camus, Whoppi Goldberg, Nadia Comaneci.

#48
crank_

crank_

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,871
  • Înscris: 23.03.2008
Da!Chiar nu le plac schimbarile si nu le place sa nu duca la capat o treaba

#49
Gady_paul

Gady_paul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,421
  • Înscris: 12.01.2008
Iti spun din experienta, daca un scorpion e suparat, lipeste-te de un prieten al lui sa fiti tot timpul toti 3, chiar daca nu mai vorbeste cu tine. Cu putina insistenta si daca suporti palmele care ti le da (mai ales daca e fata), ii va trece si va uita. Si daca vor ceva, fii fara grija ca iti vor arata, dar nu iti vor spune (eu ma consider norocos, ca stiu ce au cand au ceva :D)

#50
irinuca8082

irinuca8082

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,985
  • Înscris: 04.03.2007
e cea mai sp :samui: :samui: ky zodie.

#51
roua

roua

    Purtam marea in buzunarul de la piept.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,901
  • Înscris: 05.11.2006
mie-mi plac :bigwhitegrin:

#52
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
si eu sunt Scorpion.
imi place sa fiu zodia cea mai importanta din tot zodiacul :)
imi place sa mi se activeze punctele erogene si sa am tot felul de senzatii cum ca as dansa lasciv cu cineva
imi place sa musc persoanele indragite, oricare ar fi.

DAR
nu imi place ca sunt:
delasator, toate de azi pe ras-poimaine
rupt de lume, habar nu am de nimic - "pe ce lume traiesti?"
posesiv, nu imi place decat in 2, 4 si mai mare, dar niciodata 3 pentru ca sigur voi fi lasat deoparte
cam sensibil. *Caracteristica generala a zodiei Scorpion: semn negativ, feminin*
retardat! p**** mea!

#53
OitaNeagra

OitaNeagra

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 25.06.2009
Paaaai poti sa cauti pe gugal dar eu iti zic din ce am citit si cunoscandu-ma pe mine: scorpionii sunt niste persoane posesive si geloase, dar foarte pasionale si "perverse" in acelasi timp. :D
Ca zone erogene avem organele genitale.
Se spune ca suntem cea mai erotica zodie.

Edited by OitaNeagra, 26 June 2009 - 21:04.


#54
OitaNeagra

OitaNeagra

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 210
  • Înscris: 25.06.2009

 lk1, on 20th June 2009, 00:42, said:

si eu sunt Scorpion.
imi place sa fiu zodia cea mai importanta din tot zodiacul :)
imi place sa mi se activeze punctele erogene si sa am tot felul de senzatii cum ca as dansa lasciv cu cineva
imi place sa musc persoanele indragite, oricare ar fi.

DAR
nu imi place ca sunt:
delasator, toate de azi pe ras-poimaine
rupt de lume, habar nu am de nimic - "pe ce lume traiesti?"
posesiv, nu imi place decat in 2, 4 si mai mare, dar niciodata 3 pentru ca sigur voi fi lasat deoparte
cam sensibil. *Caracteristica generala a zodiei Scorpion: semn negativ, feminin*
retardat! p**** mea!

:lol: Acum am citit asta :lol: si eu sunt exact la fel :D in afara de faza cu muscatu' ......... nu iti place ca esti posesiv maaaaaama inca nu m-ai cunoscut pe mine :lol: Nu-mi place nici mie sa fiu posesiva dar imi place sa fie el posesiv  :rolleyes:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate