Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

Zodia Scorpion!

- - - - -
  • Please log in to reply
222 replies to this topic

#217
v3n0m1984

v3n0m1984

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 140
  • Înscris: 03.05.2010
Eu sunt un varsator insurat de 2 ani cu o scorpie... Cred ca o sa bag divort curand :D

#218
Taylor_M

Taylor_M

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 08.08.2014
Dap. Worst combination ever.

#219
chique

chique

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,839
  • Înscris: 28.07.2013

 69MAR, on 20 mai 2014 - 17:44, said:

ca relatii cu alte zodii, simt ca pot face orice relatie sa mearga atata timp cat "interesul poartă fesul" insa cel mai buna chimie o am cu racul, capricornul, leul si, surpinzator, taurul. cel mai prost dintre toate zodiile ma am cu varsatorul. nu-l suport!! dar, dovada de rabdarea, faţada si spiritul malefic scorpionului, de 3 ani am unul cam tot timpul prin preajma. la suprafata suntem ok dar, sincer, cand circumstantele vor face ca sa nu mai am nevoie de el, abia astept sa-i dau cu flit.


de curiozitate, care-i problema cu varsatorul? cum o experimentezi tu ma intereseaza.

 v3n0m1984, on 10 iulie 2014 - 14:15, said:

Eu sunt un varsator insurat de 2 ani cu o scorpie... Cred ca o sa bag divort curand Posted Image

dar la tine? (care-i problema cu scorpionul?)

Edited by chique, 17 August 2014 - 01:00.


#220
patty1

patty1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,841
  • Înscris: 18.07.2013
Eu sunt scorpion si sotzul e rac! :P
Scorpionii pot fi foarte dificili, dar au un magnetism aparte, si se spune ca sunt foarte buni la pat! :)

#221
adrian1323

adrian1323

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 09.03.2016

 v3n0m1984, on 10 iulie 2014 - 14:15, said:

Eu sunt un varsator insurat de 2 ani cu o scorpie... Cred ca o sa bag divort curand Posted Image

Doi ani au tinut si la mine, din fericire nu am ajuns pana acolo, nu stiu daca este vreo zodie care sa minta in halul asta. Si au imaginatie bogata!

#222
epetroiu

epetroiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,530
  • Înscris: 05.08.2016
Hai ca nu-s asa de rai. Adica, nu te "inteapa" chiar degeaba. :))
Iar  asta  cu mintitul/imaginatia nu cred ca tine de zodie.

#223
Gabi_Gabone

Gabi_Gabone

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 08.12.2016
Hei, am ascendentul in varsator si sunt scorpion, dar deocamdata nu am varsta la care actioneaza ascendentul. As dori, daca stie cineva, la ce sa ma astept, pentru ca stiu ca varsatorul e destul de revolutionary...Posted Image

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate