Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 

Zodia Scorpion!

- - - - -
  • Please log in to reply
222 replies to this topic

#1
katsuchyo

katsuchyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 22.04.2005
Salutari!

M-ar interesa tot ce stiti despre persoanele care sunt in zodia scorpionului.. moravuri.. apucaturi.. fel de a fi.. TOT!

:)

stie cineva la ce ma refer??

#2
Maurice

Maurice

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,079
  • Înscris: 03.03.2005

katsuchyo, on Aug 9 2005, 22:33, said:

stie cineva la ce ma refer??

<{POST_SNAPBACK}>


NU ,nu stiu la ce te referi........ :o

#3
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005
cred ca vrea un horoscop pentru zodia lui... Scorpion.
eu iti recomand cu caldura GOOGLE!!!!
:death:

#4
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

katsuchyo, on Aug 9 2005, 22:33, said:

stie cineva la ce ma refer??

<{POST_SNAPBACK}>


stiu io: ai 5 ani si crezi in stafii. astepta sa cresti si fereste-te de cimitire

#5
kraMMer

kraMMer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,931
  • Înscris: 23.04.2005

Mosotti, on Aug 9 2005, 22:41, said:

stiu io: ai 5 ani si crezi in stafii. astepta sa cresti si fereste-te de cimitire

<{POST_SNAPBACK}>

:clapping:  :roflmaofast:

#6
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
Ce ar fi sa lasati mistourile si raspunsurile in doi peri?

#7
katsuchyo

katsuchyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 22.04.2005
Da.. va multzumesc mult.. se pare ca intr-adevar nu stiti la ce ma refer. Dar daca nu ma puteti ajuta, macar nu-mi faceti rau luandu-ma peste picior. nu sunt scorpion, iar daca te-ai fi uitat la profilul meu ai fi vazut  :deadtongue:

In fine.. daca nu stiti mai multe si postati doar ca va plictisiti, va rog respectuos sa nu va mai injositi vizitand threadul acesta.

Edited by katsuchyo, 09 August 2005 - 22:09.


#8
Maurice

Maurice

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,079
  • Înscris: 03.03.2005

Nozavi, on Aug 9 2005, 22:44, said:

Ce ar fi sa lasati mistourile si raspunsurile in doi peri?

<{POST_SNAPBACK}>


dar cine a postat in 2 peri ?  :huh:

katsuchyo, on Aug 9 2005, 22:44, said:

Da.. va multzumesc mult.. se pare ca intr-adevar nu stiti la ce ma refer. Dar dak nu ma puteti ajuta, makr nu-mi faceti rau luandu-ma peste picior. nu sunt scorpion, iar dak te-ai fi uitat la profilul meu ai fi vazut  :deadtongue:

In fine.. dak nu stiti mai multe si postati doar k va pliktisiti, va rog respectuos sa nu va mai injositi vizitand threadul acesta.

<{POST_SNAPBACK}>


da-ne mai multe detalii........ -_-  e vb. de o fata si iti este rusine sa o intrebi ceva....sa o inviti in oras ....hai mai mult CURAJ !

#9
katsuchyo

katsuchyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 22.04.2005
E vb de o fata. E scorpion.

Ma place de 2 ani!! Dar prostul de mine a avut ochi pt ea doar de 4 luni.

Dupa ce am inceput sa fim impreuna, se uita la mine in fiecare zi, ca un copil la cadoul lui.. imi trimitea bipurii non-stop.. mesaje care ma lasau fara raspuns.. avea stralucirea aia in ochi cand era cu mine.. Si in vacanta a plecat la tara. Si brusc.. PESTE NOAPTE.. deci retineti, peste noapte, s-a schimbat total !!

Adic nu mai trimitea nici un semn.. Cand s-a intors, dupa o luna ( au blocat-o inundatiile), cand ieseam, parca era absenta.. si cand am intrebat-o ce e, mi-a zis ca doar s-a certat cu tatal ei.. si ca de ce am parerea ca s-a schimbat ceva?  :cursing:  

Credeti-ma.. ceva s-a intamplat.. se citeste in ochii ei.. si la tara nu avea cum sa ma insele sau crap de genul asta.. Asta luati-o de buna, ca stiu unde a fost si NU AVEA CONTACT cu exteriorul decat prin mobil..

Chiar nu inteleg acest comportament.. Ma gandeam ca o fi ceva in caracterul lor.. asa am auzit.. dar vroiam o parere avizata sau ceva..

Cunoasteti scorpioni? le sta in fire sa se enerveze din senin??

Edited by katsuchyo, 09 August 2005 - 22:10.


#10
Skelet

Skelet

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 30.11.2003
Vezi aici: http://www.acvaria.c...re_scorpion.htm

poti verifica compatibilitatile intre zodii aici: http://www.eastrolog...ompatibilitati/

Edited by Skelet, 09 August 2005 - 21:59.


#11
Maurice

Maurice

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,079
  • Înscris: 03.03.2005

katsuchyo, on Aug 9 2005, 22:56, said:

E vb de o fata. E scorpion.

Ma place de 2 ani!! Dar prostul de minea avut ochi pt ea doar de 4 luni. Se uita la mine in fiecare zi, k un kopil la cadoul lui.. imi trimitea bipurii non-stop.. mesaje care ma lasau fara raspuns.. avea stralucirea aia in ochi cand era cu mine.. Si in vacanta a plekt la tara. Si brusk.. PESTE NOAPTE.. deci retineti, peste noapte, s-a schimbat total !!

Adik nu mai trimitea nici un semn.. Cand s-a intors, dupa o luna ( au blokt-o inundatiile), cand ieseam, park era absenta.. si cand am intrebat-o ce e, mi-a zis k doar s-a certat cu tatal ei.. si ca de ce am parerea ca s-a schimbat ceva?  :cursing: 

Credeti-ma.. ceva s-a intamplat.. se citeste in ochii ei.. si la tara nu avea cum sa ma insele sau crap de genul asta.. Asta luati-o de buna, k stiu unde a fost si NU AVEA CONTACT cu exteriorul dekt prin mobil..

Chiar nu inteleg acest comportament.. Ma gandeam k o fi ceva in caracterul lor.. asa am auzit.. dar vroiam o parere avizata sau ceva..

Cunoasteti scorpioni? le sta in fire sa se enerveze din senin??

<{POST_SNAPBACK}>



poate ti-a luat-o cineva inainte si ......cati ani are ?

p.s. : nu mai scrie ca pe mIRC ca e stresant

#12
katsuchyo

katsuchyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 22.04.2005
Vroiam ceva incercat pe pielea voastra.. asa gaseam si yo. Merci oricum, e un inceput..

Scuze.. am sa incerc sa scriu normal.. Nu mi-a luat-o nimeni inainte.. luati de buna ce spun eu.. :)

Edited by katsuchyo, 09 August 2005 - 21:59.


#13
mirela

mirela

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 18.07.2005
si-o fi dat seama ca a asteptat prea mult pana sa iei si tu initiativa :console:

#14
katsuchyo

katsuchyo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 22.04.2005
suntem impreuna de 4 luni.. aproape 5!! Era o intrebare legata strict de caracterul scorpionilor, nu caut doctori in dragoste sau altceva.. stiu si eu cum sa ma port, ce sa fac..

era vb de scorpioni in general.. daca au  toane de astea.. si intreb pt ca am vb cu cineva care mi-a spus ca au.. e o pers avizata si care cunoaste multe, dar cu care din pacate nu am putut sa vb decat 5 minute..

#15
painkiller

painkiller

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 252
  • Înscris: 26.12.2004
sau poate chiar are probleme in familie... de ex parintii sunt pe cale sa divorteze(doar un exemplu) si fata a aflat. de foarte multe ori copiii sufera cel mai mult in situatii din astea.

sau nu ii mai da taicasu bani si e moarta fara bani de toale.

sau daca te cunoaste taicasu, poate a crezut ca vrei sa-i "freci" fata foarte repede si i-o fi dat interzis sa se mai intalneasca cu tine.

edit: mi se pare o prostie sa crezi in zodii. :huh:

Edited by painkiller, 09 August 2005 - 22:18.


#16
mirela

mirela

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 244
  • Înscris: 18.07.2005
prietena mea cea mai buna este in zodia scorpionului, si da, sper sa nu vada ca scriu pe aici, se enerveaza destul de usor. solutia = trebuie sa fii barbat :P si sa stii sa o impaci

#17
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
Ca scorpion, te asigur ca toane de genul asta sunt... "la ordinea zilei"... E adevarat totusi ca la mine nu tin atat cu persoana iubita... Dar au fost cazuri cu prieteni care m-au dezamagut si fara sa le spun de ce, mi-am schimbat din senin comportamentul intr-unul mult mai rece...

#18
SnowWhit3

SnowWhit3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,319
  • Înscris: 21.10.2003
Eu stiu din proprie experienta: scorpionilor cand li se pune pata, e groasa...  nu ii mai poti intoarce ;)
:peacefingers:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate