Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

OFERTE TURCIA 2011

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
54 replies to this topic

#37
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostImperator, on 16th November 2010, 21:25, said:

Rotti, e un zvon prin targ ca o s zboare Pegasus din Sabiha la Baneasa din iarna asta...ti-a trecut pe la ureche vreo vorba in directia asta ?
da, asa e, dar  vestea buna e ca vine emirates dar oricum spre asia in iarna ce vine voi zbura cu THY  :notangel:

View Postcleriq, on 17th November 2010, 01:09, said:

@rott
Ma camponez de aeroplan ca nu am masina, si am nevoie de transport,intelegi? Si ca sa ajung cu autocaru pierd 2 zile pe durm din 7,ce am facut? De asta am nevoie de ceva all inclusive,cu avion si trasnprot asigurat..ca sa nu mi mai bat eu capul cu nimic altceva,nu sa ma duc sa fac sapaturi dupa diverse..pur si simplu vreau sa ma relaxez
In ceea ce priveste plaja,ai fi surprins..nu eu,cat nevasta:)
tu ai un buget de 1200, vei plati pe avion 500 sau mai mult dar hai sa zicem 500, iti mai ramin 700, vrei virful de sezon deci ai un buget de 350 euro/pers/7 nopti adica 50 euro/zi/pers
ti.am scris mai sus cam unde te incadrezi, mergi pe mina mea, lasa fitzele ca nu ai bani de fitze, si alege belek beach, sub belek beach mai bine stai la neptun

Edited by rottweiler2007, 17 November 2010 - 07:29.


#38
fotojunior

fotojunior

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 02.05.2006
rott,  de 2 zile alerg ca bezmeticu prin tara si nu am reusit sa te sun sa vorbim, dar acum am ajuns la hotel si am reusit sa citesc si scriu cate ceva.
te rog spune-mi parerea ta despre Papillon Belvil, am auzit ca este ok, iar serviciile sunt recomandate pentru familiile cu copii mici, asa cum suntem noi.
astept parerea ta.

#39
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postfotojunior, on 17th November 2010, 21:32, said:

rott,  de 2 zile alerg ca bezmeticu prin tara si nu am reusit sa te sun sa vorbim, dar acum am ajuns la hotel si am reusit sa citesc si scriu cate ceva.
te rog spune-mi parerea ta despre Papillon Belvil, am auzit ca este ok, iar serviciile sunt recomandate pentru familiile cu copii mici, asa cum suntem noi.
astept parerea ta.
mie imi place belvil, insa e cam vechi si intra rpd in stop sales...dar nu are facilitatile pt copii pe care le au hoteluri precum voyage belek/sorgun, rw etc...e un hotel mai clasic...e alegerea ta...incearca totusi sa te uiti si pe voyage belek iar de acolo sa alegi bgw, e cineva de pe aici care a stat si la VB si la diva si a spus ca VB e mult peste diva iar eu sint de acord cu aceasta parere.

http://www.voyagehot...Picture-Gallery

Edited by rottweiler2007, 18 November 2010 - 07:04.


#40
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
un hotel asupra caruia va atrag atentia pt 2011 este ROYAL PALACE HOLIDAY, apartine ( probabil, nu.s sigur) aceluiasi lant cu royal wings, royal dragon, stone palace...se va deschide in zona Lara in aprilie 2011

http://www.royalholidaypalace.com/

#41
daidai1

daidai1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 05.03.2010

View Postrottweiler2007, on 18th November 2010, 13:40, said:

un hotel asupra caruia va atrag atentia pt 2011 este ROYAL PALACE HOLIDAY, apartine ( probabil, nu.s sigur) aceluiasi lant cu royal wings, royal dragon, stone palace...se va deschide in zona Lara in aprilie 2011

http://www.royalholidaypalace.com/

E cel de langa Lara Beach Hotel ?

#42
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postdaidai1, on 18th November 2010, 13:52, said:

E cel de langa Lara Beach Hotel ?
nu stiu sa raspund la intrebarea asta, e santier acolo, voi ajunge, probabil, de revelion in Lara si voi vedea cu ochii mei si voi pune poze aici pe 2 sau pe 3 ianuarie.

Edited by rottweiler2007, 18 November 2010 - 14:36.


#43
koder

koder

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,095
  • Înscris: 25.04.2005
Royal Holiday Palace e inca in contructie si probabil va fi un succes datorita capacitatii mari de cazare. Piscinele si curtea seamana foarte mult cu Royal Dragon.

Ca si restul hotelurilor din Antalya  in primul an va avea un pret bun insa am mari dubii ca il vor termina "la cheie" in aprilie si chiar la inceputul lunii Mai sunt sanse sa mai fie cineva cu o bormasina in recpetie sau sa mai lucreze la nu stiu ce cabluri. Cu toate astea daca reusiti sa trecti peste incoveneintele unui hotel nou deschis merita luat in calcul. In  2012 RHP va fi destul de de scump.

#44
giovi_buru

giovi_buru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 655
  • Înscris: 17.03.2008

View Postdaidai1, on 18th November 2010, 13:52, said:

E cel de langa Lara Beach Hotel ?
da se poate, acum 2 ani cand am fost in zona Lara era tern liber langa Lara beach si RW! Este interesant hotelul, dar tb intrebati cei care au fost la CDC in kusadasi cum a fost in concediu la un hotel abia deschis






1

#45
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postgiovi_buru, on 18th November 2010, 16:42, said:

da se poate, acum 2 ani cand am fost in zona Lara era tern liber langa Lara beach si RW! Este interesant hotelul, dar tb intrebati cei care au fost la CDC in kusadasi cum a fost in concediu la un hotel abia deschis






1
:coolspeak:  nu compara CDC cu hotelurile din lantul stone group...e ca si cum ai compara logan cu mertzan...

#46
w140

w140

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,416
  • Înscris: 30.04.2008

View Postdaidai1, on 18th November 2010, 13:52, said:

E cel de langa Lara Beach Hotel ?
Hotelul Royal Holiday Palace este situat intre Hotel Lara Beach si Hotel Melas Lara.
[ http://www.hotel-fotos.net/externo/data/urlaubsbilder/mittel/4/1157806768.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#47
cleriq

cleriq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 24.02.2007
@rott..la kusadasi unde,mai specific? pentru ca kusadasi e mare ..sau e vre un hotel cu numele asta si nu stiu eu..?

LE:si daca as plusa la un 1500 1600, dar cu avans max 500 euro pe la sfarsitul lui martie, m-as incadra si la altceva..sau,tot in zona asta raman?

Edited by cleriq, 18 November 2010 - 18:23.


#48
RamboX

RamboX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 02.04.2006

View Postcleriq, on 17th November 2010, 20:14, said:

@rott Ma tenteaza ideea cu belek beach,se poate sa-mi faci o oferta pe PM?
  Sa o faca si pt. mine ca sunt interesat.

#49
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postcleriq, on 18th November 2010, 18:17, said:

@rott..la kusadasi unde,mai specific? pentru ca kusadasi e mare ..sau e vre un hotel cu numele asta si nu stiu eu..?

LE:si daca as plusa la un 1500 1600, dar cu avans max 500 euro pe la sfarsitul lui martie, m-as incadra si la altceva..sau,tot in zona asta raman?

1. vreun se scrie legat si nu cu cratima
2. tu vrei musai sa mergi in luna de miere la tzarc ? marmaris nu iti suride ? vrei vacanta la furajare? nu vrei sa iesi din tzarc?
3. tu ai buget de hotel economy iar cu avans in martie ....nu stiu, voi verifica maine, dar in principiu tu nu ai buget nici daca urci la 1600...doar sa mergi in marmaris sau kusadasi la 4 stele sau sailor.s beach tot 4 stele...sauuuu sa alegi vreun hotel no name din bosketii regiunii side sau pe dealuri in alanya...schimba perioada sau pluseaza daca vrei hotel ca lumea si aeroplan...

View PostRamboX, on 18th November 2010, 18:51, said:

Sa o faca si pt. mine ca sunt interesat.
pai daca esti interesat scrie ce te intereseaza ca mi.am uitat globul de cristal

deci -

1. perioada
2. tipul de familie - kinderi ( ce virsta, data exacta de nastere, citi adulti)
3. perioada ? data de intrare in hotel si nr de nopti
4. bugetul ? cel mai bun hotel e ala pe  care ti.l poti permite, degeaba iti zic eu de icre negre daca tu ai bani de cartofi prajiti
5. mijlocul de transport?

Edited by rottweiler2007, 18 November 2010 - 19:39.


#50
ANTURIUM

ANTURIUM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 247
  • Înscris: 14.02.2007
Daca tot e vorba de hoteluri noi , cica ar mai fi unu' Royal pe teava, da' ii zice Maxx Royal si e(va fi) in Belek . Si e din grupul Voyage Hotels.
Stie careva ceva de el?

#51
18thStreet

18thStreet

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,841
  • Înscris: 17.01.2007
@rott @imperator si restu, terminati cu discutii despre companiile aeriene si unde zboara Tarom si restu. Pe urma iar sariti in sus ca suspend pt offtopic.
Posturile au fost sterse.
Si asa cred ca dispare acest topic , nu aduce nimic decat reclama si offtopic.
Multumesc.

Edited by ferrellroo, 18 November 2010 - 19:54.


#52
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postcleriq, on 18th November 2010, 18:17, said:

@rott..la kusadasi unde,mai specific? pentru ca kusadasi e mare ..sau e vre un hotel cu numele asta si nu stiu eu..?

LE:si daca as plusa la un 1500 1600, dar cu avans max 500 euro pe la sfarsitul lui martie, m-as incadra si la altceva..sau,tot in zona asta raman?
amice, zona kusadasi e o zona mai frumoasa decit zona antalya, mai ales ca tu vrei sa mergi cu avionul...in marmaris sau in kusadasi poti sa mai iesi din tarc, ai unde sa te duci, pe cind in antalya esti la cura de ingrasare...asta vrei? tu oricum nu ai buget de hotel jmeker in virf de sezon, dar cu vreo 1500 ai putea sta in cel mai bun hotel din kusadasi, aquafantasy, care oricum e peste belek bici, sailor.s bici sau kkbici din regiunea antalya si cu siguranta te.ai incadra si pe la vreun turban sau marmaris palace din marmaris care si ele sint peste biciurile pe care ti le.ai putea permite in regiunea antalya....darrrrrr, daca ramai la 1200 buget cu tot cu aeroplan cea mai buna optiune pt tine este EPHESIA BEACH CLUB din kusadasi despre care au scris toti pe aici ca e miezul din fanta

incearca sa plusezi sau sa mai renunti la pretentiile cu nisipul, apa fara pietre...nu poti sa le ai pe toate

Edited by rottweiler2007, 18 November 2010 - 21:41.


#53
RamboX

RamboX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,094
  • Înscris: 02.04.2006
2 adulti si 1 copil de 8 ani
sf de august
transport propriu
6 nopti

Edited by RamboX, 18 November 2010 - 21:32.


#54
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View PostRamboX, on 18th November 2010, 21:32, said:

2 adulti si 1 copil de 8 ani
sf de august
transport propriu
6 nopti
eu am fost clar - data de intrare in hotel....ce inseamna sf lui august?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate