Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă
Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne. Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale. www.neurohope.ro |
Etapa a III-a.
Last Updated: Aug 13 2010 15:43, Started by
RODigitalum-megafanro
, Jul 27 2010 11:49
·
0
#19
Posted 06 August 2010 - 10:58
1. C.F.M. „U“ Cluj – F.C. VASLUI 2
2. F.C. RAPID – F.C. OȚELUL Galați 1 3. C.S. VICTORIA Brănești – F.C. „U“ Craiova 2 4. F.C.M. TG. MUREȘ – F.C. UNIREA Urziceni 2 5. F.C. BRAȘOV – F.C. STEAUA 2 6. F.C. ASTRA – C.S. GAZ METAN Mediaș 1 7. F.C. TIMIȘOARA – F.C. C.F.R. 1907 Cluj 2 8. C.S. PANDURII Tg. Jiu – F.C. DINAMO 1948 2 9. F.C. SPORTUL STUD. – C..F GLORIA 1922 Bistrița 1 |
#20
Posted 06 August 2010 - 12:44
1. C.F.M. „U“ Cluj – F.C. VASLUI x
2. F.C. RAPID – F.C. OȚELUL Galați 1 3. C.S. VICTORIA Brănești – F.C. „U“ Craiova 2 4. F.C.M. TG. MUREȘ – F.C. UNIREA Urziceni 2 5. F.C. BRAȘOV – F.C. STEAUA x 6. F.C. ASTRA – C.S. GAZ METAN Mediaș 1 7. F.C. TIMIȘOARA – F.C. C.F.R. 1907 Cluj x 8. C.S. PANDURII Tg. Jiu – F.C. DINAMO 1948 2 9. F.C. SPORTUL STUD. – C..F GLORIA 1922 Bistrița 1 |
#21
Posted 06 August 2010 - 16:20
1. C.F.M. „U“ Cluj – F.C. VASLUI 2
2. F.C. RAPID – F.C. OȚELUL Galați 1 3. C.S. VICTORIA Brănești – F.C. „U“ Craiova X 4. F.C.M. TG. MUREȘ – F.C. UNIREA Urziceni X 5. F.C. BRAȘOV – F.C. STEAUA X 6. F.C. ASTRA – C.S. GAZ METAN Mediaș 1 7. F.C. TIMIȘOARA – F.C. C.F.R. 1907 Cluj 1 8. C.S. PANDURII Tg. Jiu – F.C. DINAMO 1948 2 9. F.C. SPORTUL STUD. – C..F GLORIA 1922 Bistrița 1 |
#23
Posted 09 August 2010 - 21:56
l3o2you, on 6th August 2010, 11:58, said: 1. C.F.M. „U“ Cluj – F.C. VASLUI 2 2. F.C. RAPID – F.C. OȚELUL Galați 1 3. C.S. VICTORIA Brănești – F.C. „U“ Craiova 2 4. F.C.M. TG. MUREȘ – F.C. UNIREA Urziceni 2 5. F.C. BRAȘOV – F.C. STEAUA 2 6. F.C. ASTRA – C.S. GAZ METAN Mediaș 1 7. F.C. TIMIȘOARA – F.C. C.F.R. 1907 Cluj 2 8. C.S. PANDURII Tg. Jiu – F.C. DINAMO 1948 2 9. F.C. SPORTUL STUD. – C..F GLORIA 1922 Bistrița 1 Edited by l3o2you, 09 August 2010 - 21:56. |
#24
Posted 12 August 2010 - 17:26
Etapa a III-a:
1. C.F.M. „U“ Cluj 1 – 1 F.C. VASLUI X 2. F.C. RAPID 0 – 0 F.C. OȚELUL Galați X 3. C.S. VICTORIA Brănești 1 – 0 F.C. „U“ Craiova 1 4. F.C.M. TG. MUREȘ 1 – 0 F.C. UNIREA Urziceni 1 5. F.C. BRAȘOV 1 – 1 F.C. STEAUA X 6. F.C. ASTRA 0 – 2 C.S. GAZ METAN Mediaș 2 7. F.C. TIMIȘOARA 3 – 2 F.C. C.F.R. 1907 Cluj 1 8. C.S. PANDURII Tg. Jiu 2 – 2 F.C. DINAMO 1948 X 9. F.C. SPORTUL STUD. 4 – 2 C.F GLORIA 1922 Bistrița 1 Edited by megafanro, 12 August 2010 - 17:50. |
#25
Posted 13 August 2010 - 15:43
CLASAMENT ETAPA A III-A:
Locul 01 – 05 puncte: tablagiu_xxx ; Locul 02 – 04 puncte: mattbaker, noShadow; Locul 03 – 03 puncte: almasan25, Houdin, mafy, bobdan, I-MAN; Locul 04 – 02 puncte: Skypee, ruben_timisoara, ColtAlb, Marijuana18,tc2007 ; Locul 05 – 01 punct: Louie-Anderson,raul07, vasiletm72905, megafanro, l3o2youși Locul 06 – 00 puncte: hcv, zzangaboy și cosmin_17. |
Anunturi
▶ 0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users