Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua
 Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra
 Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...
 La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete
 

Madalina Manole s-a sinucis!

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
146 replies to this topic

#127
Corina2009

Corina2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,429
  • Înscris: 11.03.2009
Dar nici sa i dea sa bea otrava nu putea altcineva, corect?

#128
Ursul_Polar

Ursul_Polar

    call boy - 9000 jpy\s

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,208
  • Înscris: 31.07.2006
dupa cate pagini invie?
i se deschid protile raiului dupa intregul proces?

de nea culita vidanjoru', persoana publica prin excelenta, daca s-ar sinucide nu s-ar manifesta asa interes.

#129
bogdan10

bogdan10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 03.10.2006

 Corina2009, on 19th July 2010, 13:20, said:

Directorul IML_ului a zis ca ora mortii  se poate doar aproxima cu 2-3 ore plus minus.
Nu e ca in filme.

Si alta chestie, e imposibil sa dai la cineva decedat sa inghita, bea , ceva.
Se rigidizeaza organismul.

Ca ei ar putea fi autorii morali e altceva dar eu nu cred in omorarea ei.


Era vorba de a turna pe gat o substanta cuiva care este in stare de inconstienta si nicidecum unui cadavru!

#130
pg-soare

pg-soare

    Ciclist de mahala

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,533
  • Înscris: 14.09.2008
O lasa preotii sa treaca o tura prin biserica sa se inchine la Doamne Doamne .  :)

#131
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004

 bogdan10, on 19th July 2010, 13:11, said:

!

    Nimeni pana acum nu a solicitat sa se afle de cat timp intervenise decesul fata de ora constatarii de catre personalul de la ambulanta! Poate acest lucru ar fi lamurit multe semne de intrebare!

poate ca s-a solicitat asta ca parte obligatorie a anchetei, insa nu a fost considerat necesar sa se dea publicitatii aceasta informatie...
mie mi se pare foarte deplasata varianta asta, dar ma rog. probabil ca tot sotul cel asasin o obliga sub amenintarea armei sa posteze si pe site-ul ala al ei si statea langa ea cand vorba cu aia de o invitau la emisiuni si o forta sa refuze...in definitiv, ce barbat in floarea varstei nu-si doreste sa ramana singur cu un copil mic relativ recent dupa casatorie? it all makes sense....

#132
Corina2009

Corina2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,429
  • Înscris: 11.03.2009
Haideti mai ca daca te uiti la OTveu te crucesti
Ca sotu' o punea sa se imbrace de la second hand, ca soacra o facea grasa, ca atunci cand au venit parintii ei auzind de tragedie soacra si-a pus mainile in sold ca tzatza ca la ea in curte sa nu jeleasca si faca tiganie.

Nu, nu ma uit la oteveu dar am stat putin aseara sa prind firul aberatiilor si mi-a ajuns la maxim., merg pe aceeasi linie de exagerare si inventii.

Edited by Corina2009, 19 July 2010 - 13:43.


#133
bogdan10

bogdan10

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 03.10.2006

 Mosotti, on 19th July 2010, 13:48, said:

nu. contrar bancurilor cu politisti, criminalistii si-ar da seama imediat ca ceva nu e in regula


Si la fel de bine criminalistii nu divulga niciodata "pistele" pe care fac cercetari pana la finalizarea anchetei! E chestie de deontologie profesionala!

#134
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Tind sa cred ca Mirabela Dauer are mare dreptate:
http://www.jurnalul....cum-549891.html
A muncit toata viata pentru altii si n-a mai avut timp pentru ea, iar ei acum se bat pe averea ei! Ei habar n-au de stresul care-l intampina Madalina in turnee si cat efort depunea sa fie perfecta in fata publicului! Acum toti o judeca in direct la tv, pentru ce?

#135
Corina2009

Corina2009

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,429
  • Înscris: 11.03.2009
Da, mare dreptate  are Mihaela.

#136
avramseby

avramseby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 07.09.2006

 duculeana, on 20th July 2010, 14:21, said:

Tind sa cred ca Mirabela Dauer are mare dreptate:
http://www.jurnalul....cum-549891.html
A muncit toata viata pentru altii si n-a mai avut timp pentru ea, iar ei acum se bat pe averea ei! Ei habar n-au de stresul care-l intampina Madalina in turnee si cat efort depunea sa fie perfecta in fata publicului! Acum toti o judeca in direct la tv, pentru ce?

Bine ca ai tu  :thumbup:

 Corina2009, on 20th July 2010, 14:27, said:

Da, mare dreptate  are Mihaela.
Care Mihaela? :scared:

Edited by avramseby, 20 July 2010 - 18:40.


#137
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004

 duculeana, on 20th July 2010, 14:21, said:

Tind sa cred ca Mirabela Dauer are mare dreptate:
http://www.jurnalul....cum-549891.html
A muncit toata viata pentru altii si n-a mai avut timp pentru ea, iar ei acum se bat pe averea ei! Ei habar n-au de stresul care-l intampina Madalina in turnee si cat efort depunea sa fie perfecta in fata publicului! Acum toti o judeca in direct la tv, pentru ce?

Vai de mine ce tiganeala si ce vocabular pe stimabila.... mi-a facut sila. Ar trebui sa ii fie rusine sa vorbeasca asa despre familia Madalinei Manole, despre mama si despre sotul ei. Ce sa zic, sunt ei vinovati ca i-a iubit prea mult Madalina si le-a carat din turnee. Fantastic, ce țață ordinara
:death:

#138
macrina

macrina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 13.12.2004

 duculeana, on 20th July 2010, 14:21, said:

Tind sa cred ca Mirabela Dauer are mare dreptate:
http://www.jurnalul....cum-549891.html
A muncit toata viata pentru altii si n-a mai avut timp pentru ea, iar ei acum se bat pe averea ei! Ei habar n-au de stresul care-l intampina Madalina in turnee si cat efort depunea sa fie perfecta in fata publicului! Acum toti o judeca in direct la tv, pentru ce?
Chiar mare dreptate. Stiu asta din proprie experienta...Dar tot nu e destul motiv ca cineva sa se sinucida, desi multe sunt serile in care, cand esti ca ea, iti plangi soarta. Cred ca solutia nu e moartea, ci curajul de a schimba ce nu ne place...ca nu avem destul curaj pentru asta...e alta poveste. Atunci, nu ramane decat sa ne impacam cu ce avem si sa ne plangem de mila, sau sa traim o viata paralele...nu stiu, multe sunt solutiile. Dar nu sa ne luam viata.

#139
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006
Sotul ei era sectant? Ca am citit un interviu in Libertatea in care spunea ca a dus-o la preoti ca sa-i sadeasca credinta care ei ii lipsea. Sau cam asa ceva...
Iar multi apropiati ziceau ca MM era un om credincios. Nu mai inteleg nimic....

#140
muaddib10

muaddib10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,623
  • Înscris: 20.11.2007
Ma astept la un val de fani Madalina Manole, la fel ca toti cocalarii care imediat dupa ce a murit Michael Jackson se dadeau fani.

#141
avramseby

avramseby

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,028
  • Înscris: 07.09.2006

 kosty91, on 20th July 2010, 22:17, said:

Ma astept la un val de fani Madalina Manole, la fel ca toti cocalarii care imediat dupa ce a murit Michael Jackson se dadeau fani.
Pai vanzarile la CD-uri au crescut...

#142
macrina

macrina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 325
  • Înscris: 13.12.2004

 avramseby, on 20th July 2010, 22:31, said:

Pai vanzarile la CD-uri au crescut...
Nu cred ca sotul era sectant...doar ca, asa cum se mai intampla in Romania, poate ca a mers la preoti sa vindece sufletul Madalinei, inainte de a insista sa mearga cu ea la medic, ca sa o vindece truoeste...in fine, psihic.

#143
TupaC

TupaC

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,220
  • Înscris: 05.02.2006
Așa se întâmplă când ai de toate, nu mai știi ce să faci.

#144
ghiorghie

ghiorghie

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 39
  • Înscris: 20.06.2010

 TupaC, on 23rd July 2010, 08:03, said:

Așa se întâmplă când ai de toate, nu mai știi ce să faci.
Așa se-ntâmplă când le știi pe toate, nu mai știi ce vorbești și faci pe monica tatoiu.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate