Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 

Madalina Manole s-a sinucis!

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
146 replies to this topic

#1
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006
Sursa
RIP! Una din cele mai cunoscute voci ale anilor '90, imi amintesc ca lumea era innebunita dupa ea cand venea aici, la Teatrul de Vara!
O cariera atat de bogata sfarsita atat de tragic  :angry:

#2
marian78ro

marian78ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 742
  • Înscris: 08.09.2009

 duculeana, on 14th July 2010, 07:47, said:

Sursa
RIP! Una din cele mai cunoscute voci ale anilor '90, imi amintesc ca lumea era innebunita dupa ea cand venea aici, la Teatrul de Vara!
O cariera atat de bogata sfarsita atat de tragic  :angry:


R.I.P.

http://www.ziare.com...ucidere-1029039

#3
bogdan_boss

bogdan_boss

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,456
  • Înscris: 08.02.2010
sa fiu sincer, nu am fost deloc fanul melodiilor ei;
ceea ce a facut, daca s-a sinucis asa cum se anunta, a facut un lucru foarte grav.
sa iti lasi sotul vaduv e un lucru si mai grav, mai rau era daca avea copil.
nu am inteles niciodata faza cu Dumnezeu s-o ierte, din moment ce ea e moarta indiferent ce zicem pe un forum.
e pacat ca televiziunile o baga abia acum in seama, daca traia pana la de ex 80 de ani aparea doar de cateva ori pe sticla.
in fine..

Edited by bogdan_boss, 14 July 2010 - 07:04.


#4
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,663
  • Înscris: 13.10.2003
se pare ca avea un copil mic... :confuzzled:

mare pacat!!!  -_-

R.I.P.

#5
tablagiu_xxx

tablagiu_xxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,346
  • Înscris: 15.06.2009
nu se stie inca sigur cauza ... nu trageti concluzii ... cert e ca a murit, saraca

RIP

#6
Drosophila-melanogaster

Drosophila-melanogaster

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 914
  • Înscris: 09.03.2010
Doamne, ducu nu rateaza nimic!

#7
Druitza

Druitza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.07.2010
Nici eu nu eram fan Madalina Manole, si totusi  fiind un om de rand simplu m a socat ca s a sinucis ! Indiferent de statutul nostru  toti avem probleme doar ca mai exista sfaturi, solutii de rezolvare! Oameni buni. stiti bine  sunt cazuri si cazuri, Anca Parghel bolnava de cancer ovarian  a luptat pana n ultima suflare  ,pretuind viata  asa cum o avea ea  ,dar nu s a sinucis, Melek Amet( ex manechin) la fel aceeasi boala a suferit,dar boala a  pus o la  pamant',...
Sa fii un om  suferind e dificil, dar sa te sinucizi din motive'' stiute numai de ea ,planuite   de ziua ei.... nush, n am cuvinte ...
Si totusi psihologic se zice ca : indiferent de  disperarea omului trebuie sa aiba  o doza mare de nebunie, curaj sa se  poata autodistruge! Pacatul sinuciderii

#8
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,180
  • Înscris: 02.01.2007
Sa asteptam finalizarea anchetei , e posibil sa nu se fi sinucis , sa vedem ce se va mai intampla cu viata sotului ei  B)  !

#9
errai

errai

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3,154
  • Înscris: 08.05.2010
Teophileos, cel mai probabil ajunge super-star la OTV :lol: , sigur PP sub conducerea lui DD va incerca sa descopere misterul acestei "sinucideri".

#10
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004
Sincera sa fiu nu o sa incep sa o jelesc acum, avand in vedere ca in ultimul timp si uitasem ca exista; o sa spun la fel ca pentru oricine, Dumnezeu s-o ierte si s-o odihneasca. Singura chestie care mi se pare interesanta din povestea asta e scenariul; daca mi se pare ceva extrem de dubios e nu ca s-a omorat de ziua ei, ca poate nu s-a omorat, ca blabla, ci faptul ca toti "artistii" sunati sa-si dea cu parerea au zis ca ultima oara cand au vorbit cu ea era extrem de fericita, implinita, isi adora copilul, se bucura de un alt rol, isi gasise alt scop in viata, avea o relatie extraordinara cu sotul, etc... Ma face sa cred ca nu era deloc asa; avand in vedere ca s-a asigurat ca a zis tuturor cat de fericita e si ca e "invidiata" pentru noua viata, tind sa cred ca era de fapt extrem de nefericita si de nemultumita.

#11
alexisa

alexisa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 134
  • Înscris: 07.03.2010
Dumnezeu sa o ierte!
Imi este greu sa cred ca s-a sinucis acum cand i s-a implinit visul de o viata, acela de a fi mama si cand urma sa scoata un nou album pe piata muzicala, dar niciodata nu avem de unde sti ce se intampla cu adevarat in sufletul unui om, cu atat mai mult al unui mare artist atat de sensibil.
Ceea ce a spus Rox mai devreme mi se pare foarte aproape de adevar.

#12
n1ceTRY

n1ceTRY

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 433
  • Înscris: 05.01.2010
Dumnezeu s-o ierte si s-o odihneasca

#13
costinthebest

costinthebest

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 16.01.2007
bogdan_boss, avea un copil.

Dumnezeu s-o ierte.

#14
Jokes

Jokes

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 22.06.2006
Mi se pare ciudat.De unde a facut ea rost de pesticid,fiind reglementat prin lege?

R.I.P.

#15
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004
Dumnezeu s-o ierte, daca sinuciderea se poate ierta.

Jokes, la orice magazin de pe langa piata agroalimentara se gasesc otravuri, pesticide, erbicide, tratamente pentru plante, etc.

#16
BlueSky2009

BlueSky2009

    Călător Stelar

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,163
  • Înscris: 13.02.2009
Pe mine ma deranjeaza ce spun acesti macelari ai sufletelor - psihologii. Cine sunt ei ca sa-si dea cu presupusul, despre ce simt oamenii ?

http://www.crimetime...psihologii.html

#17
tc2007

tc2007

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,198
  • Înscris: 12.03.2008
Abia acum cateva minute am aflat si am ramas  :surprise: Nu ma asteptam la o asemenea veste mai ales de la un artist de talia ei.Practic am crescut pe melodiile ei.Pacat  :(

#18
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006
Frumoasa femeie...
Pacat, nu era genul fitoaselor de azi.  :(

Attached Files



Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate