Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii
 Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...
 imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 

logitech ls21 paraie un driver.

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
bogdan7alex

bogdan7alex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 543
  • Înscris: 13.03.2008
Salut!
Am un sistem de suntet 2.1 de la logitech (LS21) care functiona foarte bine pana recent cand driverul satelitului stang paraie la sunete joase.
Face foarte urat la melodia Exile de la Enya chiar si la volum redus.
Am dat egalizatorul pe toate pozitiile posibile si degeaba. Am schimbat sursa de sunet si la fel face.

Adevarul e ca driverul e cam ciudat. Cei de la Logitech au incercat sa scoate inalte si medii dintr-un difuzor si nu prea merge treaba. Pentru inalte ai nevoie de un tweeter.
Ce ar trebui sa fac acum? Sa ascult doar hip-hop, rock si drum'n base si la filme cand vorbeste unu cu o voce mai groasa sa ignor paraiala?

#2
N.i.c.e_B.o.y.

N.i.c.e_B.o.y.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 819
  • Înscris: 13.08.2007
Asta ii un model destul de nou, garantie nu ai  :rolleyes: ? Daca nu ai se poate rezolva si contra cost tot la serviceul lor

#3
bogdan7alex

bogdan7alex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 543
  • Înscris: 13.03.2008

 N.i.c.e_B.o.y., on 25th June 2010, 23:54, said:

Asta ii un model destul de nou, garantie nu ai  :rolleyes: ? Daca nu ai se poate rezolva si contra cost tot la serviceul lor

L-am luat de la Altex. Mi-am luat adio de la garantie inca din prima zi dar era singurul loc unde am gasit sistemul.

#4
unuplusnoua

unuplusnoua

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 26.01.2007
Am si eu un astfel de sistem ... si o pisica. Ce s-a gandit sa se distreze cu mine si sa capseze firele ce fac legatura intre subwoofer si cei 2 sateliti. De mai multe ori. Aveti idee cum se pot demonta satelitii astfel incat sa inlocuiesc cablul? Nu vreau sa il lipesc in vreun fel. Sau aveti alte idei?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate