Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

Incredibil dar adevarat, telefon la pret de retentie (fidelizare) mai scump ca la liber

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
kienny2003

kienny2003

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 03.04.2007
kienny2003, poti face si altceva decat sa aprobi ce gandesc altii?!
Daca as lucra la Cosmote macar as lua bani pentru postat... nu as pierde timpul ca tine!
[/quote]
Dl e o mica mare diferenta intre a aproba ce gandesc altii si a avea aceeas opinie.Cauta si tu sa te lamuresti.Un om in deplinatatea facultatilor mintale care vorbeste de cosmote  la superlativ in sute de posturi  nu poate fi un simplu utilizator de servicii marca COSMOTE SA.
Eu am abonament la ei de  3 ani si nu am cu ce sa-i laud daca te intereseaza as putea sa iti fac o lista cu  ce nu are COSMOTE.
Cel mai important ar fi bunul simt si profesionalismul celor de la RC. acoperire, respetarea contractelor etc etc etc.
Daca pierzi timpul cu mine asta este problema ta traim intr-o tara libera avem drepturi garantate de constitutie, ne putem exprima liber despre ceea ce gandim si simtim fiind singurii raspunzatori pentru repercursiuni.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate