Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Timpi asteptare in contract de tr...

Parere amenajare/loc disponibil u...

Producatori/masini care nu sunt f...

Ventilator perete
 Simbol "bec aprins" tele...

Oakley - recomandare site pt oche...

Aer conditionat racire A+++/A++

Problema umiditate AC
 Propuneri pentru imbunatatirea pr...

Conectarea la internet a Centrale...

recomandare ups si surge protector

La multi ani @2Unlimited!
 zgomot (bazait) plita gaz Samsung...

Problema aer condiționat Vor...

SAMSUNG Galaxy A15

La ce ora se deschid urnele ?
 

Se scumpesc din nou serviciile RDS?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
36 replies to this topic

#19
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,298
  • Înscris: 12.08.2006
@Maistoru
O lista completa a tarifelor majorate te rog sa-mi dai.

#20
Dornan

Dornan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 555
  • Înscris: 06.12.2005

 MV2Player, on 23rd May 2010, 21:50, said:

Treaba îi ca se aduna: 5 ron taxa cretina + abonamentul asta Digi Net 2(sa zicem minim 5 ron) + scumpirea la pachetul TV de baza...
pai e bine, o sa aiba o multime de "echipamente" pt eventualii clienti noi ( stickuri, telefoane mobile, fixe, etc)
O sa creasca calitatea serviciilor. :coolspeak: :coolspeak: :coolspeak: :coolspeak:    La 100.000 de abonati cat or sa ramana, probabil ca vor putea in sfarsit sa faca fata cei care mentin serviciile.
:thumbup:

#21
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,976
  • Înscris: 10.06.2008
Unde este topicul lui maistoru?
Daca nu vreaus a predau modemul ca al meu nu e codat, cat ma costa?

Edited by joystick, 23 May 2010 - 20:57.


#22
Grelper

Grelper

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 389
  • Înscris: 22.01.2007
@joystick de doua ori l-am intrebat si eu pe @danutz1 care e acel topic dar vad ca se face ca nu vede intrebarea mea.

Edited by Grelper, 23 May 2010 - 21:00.


#23
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,298
  • Înscris: 12.08.2006
Pai de aia nu merge sa vezi factura pe site,si imi zic aia de la rc ca e doar o coincidenta....cand i-am intrebat de taxa de mentenanta.....

#24
654321

654321

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,817
  • Înscris: 12.03.2007

 joystick, on 23rd May 2010, 21:57, said:

Unde este topicul lui maistoru?


 Grelper, on 23rd May 2010, 21:58, said:

@joystick asta am intrebat si eu pe @danutz1 dar vad ca se face ca nu vede intrebarea mea.
http://forum.softped...m...t&p=8241046

#25
PanaramaFlavia

PanaramaFlavia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 24.10.2008
Muriti de la 5 Lei? Ce cumparat cu 5 lei? Stati linistit pt ca nu merge amenintarea cu mutatul la concurenta. De anul acesta serviciile telecom se vor scumpi. Deja a inceput Cosmote si Orange la cartele prin scaderea minutelor incluse. Urmeaza si ceilati. Probabil urmeaza scaderea minutelor pe abonamente. Chiar credeati ca daca veniturile tuturor operatorilor au scazut, ei o sa stea si o sa se uite cum scad in continuare? Anul 2010 va fi anul scumpirilor la fel cum anul 2009 a fst anul ieftiniilor si nu nu este vorba de un singur operator. Cu totii o sa scumpeasca in diferite forme si este normal. La fel se va intampla si cu internetul.

Edited by PanaramaFlavia, 23 May 2010 - 21:01.


#26
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,976
  • Înscris: 10.06.2008
Eu sunt curios cat de legala este treaba cu prelungitul pe 16 luni daca faci o modificare!
Am fost un mini fan daca pot sa zic al RDS-ului dar incepe sa miroasa treaba.chiar si daca dau 100 de lei pe abonamente tot ies mai ieftin la RDS, insa.....

Edited by joystick, 23 May 2010 - 21:01.


#27
Sommerby

Sommerby

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,022
  • Înscris: 10.03.2010

 Grelper, on 23rd May 2010, 21:26, said:

Care e acel topic?
...

 joystick, on 23rd May 2010, 21:57, said:

Unde este topicul lui maistoru?
Daca nu vreaus a predau modemul ca al meu nu e codat, cat ma costa?
aici
http://forum.softped...t...0&start=270

Conform celor spuse de danutz1

 danutz1, on 23rd May 2010, 21:11, said:

O mare dezamagire pentru iubitorii fotbalului va fi plata suplimentara pentru Digi Sport si Digi Sport Plus.
Deja au inceput sa faca modificari pe site, dau numia la oferta DIgiSportul si Digisport Plus:
Digi TV, televiziune cu peste 90 programe, inclusiv Digi Sport si Digi Sport Plus
http://www.rcs-rds.r...uite/promo.html

Edited by Sommerby, 23 May 2010 - 21:05.


#28
danutz1

danutz1

    In zona

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,113
  • Înscris: 20.01.2007
Eu am crezut ca nu mai e nevoie de topic o data ce apare postul...

#29
Bukovina

Bukovina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,139
  • Înscris: 24.09.2009
STOP STOP! maistorul a glumit si voi ati luat-o de buna.

#30
Dornan

Dornan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 555
  • Înscris: 06.12.2005

 PanaramaFlavia, on 23rd May 2010, 22:00, said:

Muriti de la 5 Lei? Ce cumparat cu 5 lei? Stati linistit pt ca nu merge amenintarea cu mutatul la concurenta. De anul acesta serviciile telecom se vor scumpi. Deja a inceput Cosmote si Orange la cartele prin scaderea minutelor incluse. Urmeaza si ceilati. Probabil urmeaza scaderea minutelor pe abonamente. Chiar credeati ca daca veniturile tuturor operatorilor au scazut, ei o sa stea si o sa se uite cum scad in continuare? Anul 2010 va fi anul scumpirilor la fel cum anul 2009 a fst anul ieftiniilor si nu nu este vorba de un singur operator. Cu totii o sa scumpeasca in diferite forme si este normal. La fel se va intampla si cu internetul.
pai sa le scumpeasca... Io o sa trec spre exemplu cele 2 abonamente Vodafone pe cartela, si poate renunt total la unul din ele.
Daca 2010 va fi anul scumpirilor, va fi cu siguranta si unul al scaderii dramatice al nr. de abonati.
Per total, vor incasa si mai putin. Parerea mea.

#31
Grelper

Grelper

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 389
  • Înscris: 22.01.2007

 danutz1, on 23rd May 2010, 22:03, said:

Eu am crezut ca nu mai e nevoie de topic o data ce apare postul...
Ok, scuze. Vroiam sa vad cum incepuse discutia.

 Bukovina, on 23rd May 2010, 22:03, said:

STOP STOP! maistorul a glumit si voi ati luat-o de buna.
De unde stii ca a glumit? Sa zica el ca a glumit si il cred.

Edited by Grelper, 23 May 2010 - 21:07.


#32
Dornan

Dornan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 555
  • Înscris: 06.12.2005

 Bukovina, on 23rd May 2010, 22:03, said:

STOP STOP! maistorul a glumit si voi ati luat-o de buna.
Sa inteleg ca angajatii RDS se tin de glume in general ? Adica tot ce fac ei o gluma, chiar daca uneori proasta si rasuflata ?
Eu unul nu m-as mira deloc daca RDS descopera ca are nevoie de mentenanta si pe alte servicii.

#33
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,424
  • Înscris: 05.09.2005
OAMENI BUNI, STATI CALMI NU SE MAJOREAZA NIMIC, pe moment. A scris la misto , daca eram moderator si pe aria asta, puneam cateva persoane la punct.

Edited by a_d_y, 23 May 2010 - 21:07.


#34
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,976
  • Înscris: 10.06.2008
Sa le scumpeasca pana nu mai pot. Sunt incapatanat si nu renunt la ei pentru ca, sa fin sincer, in Brasov, nou nu avem alternative. RTC nu este o alternativa cu ADSL-ul lor...
Eu vroiam sa vad daca se spune cat va fi abonamentul la netul mobil, ca sunt curios!

LE cum va dati seama ca nu a vb serios? Nu cunosca expresia aia cu ...sarea si soba!

Edited by joystick, 23 May 2010 - 21:09.


#35
Dornan

Dornan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 555
  • Înscris: 06.12.2005

 a_d_y, on 23rd May 2010, 22:06, said:

OAMENI BUNI, STATI CALMI NU SE MAJOREAZA NIMIC, pe moment. A scris la misto , daca eram moderator si pe aria asta, puneam cateva persoane la punct.
pai daca e la misto ar trebui:
1. Sa iasa personal si sa o spuna
2. Sa fie banat un timp pt dezinformare. Atunci cand iti asumi oficial statutul de "insider" nu iti poti permite sa lansezi "glume" din astea.

#36
PanaramaFlavia

PanaramaFlavia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 24.10.2008
Eu as fi dispus sa platesc mult dar nu am cui. Da vreau Full HD de pe satelit de la RDS sau UPC focus sat. Momentan nu ofera niciunul asa ceva si tare ma tem ca nici nu vor oferii asa ceva in 2010. As plati oricat dar nu am cui. Sa ma scutiti cu DOLCE ca ei doar isi bat joc de clienti si fac ceva pe oferta lor de doi lei si cu un milion de stelute calitate zero . Nu ma intereseaza. Sa scumpeasca cat vor cei de la rds si upc, dar sa ofere si calitate si continut.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate