Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

recomandare placa captura video
 Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

arii
 Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...
 Meta Quest 3 512 gb

Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte
 

BMX..

- - - - -
  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#55
Xtr3m3Killer

Xtr3m3Killer

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.07.2008
Vand BMX UMF Brad 4 in garantie inca 14 luni. Am luat-o in aprilie a fost folosita doar la plimbari (shi astea rare).O vand ptr k am nevoie urgent de bani shi nu ma mai atrage Bmxing-ul,nu ptr k ar avea vreo problema. 700 RON

#56
razor5

razor5

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.08.2008
salut guys .. as vrea ji eu sa imi cumpar un bmx dar nuj d kre : :mellow: as vrea unu foarte usor k sa pot sari mult cu el ... ce imi recomandatzi?




respect

#57
ansin

ansin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 03.05.2008
salut as vrea si io sa-mi cumpar un bmx ..ce ziceti univega BX-Earl e buna ? cam cat cantareste..poate imi fortez bugetu la un focus toxic sau mischeaf..dar astept pareri in legatura cu BX-earl..intru rar pe forum dak e ma contactati la uns3en_nls :) ms

#58
robi_1991

robi_1991

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 16.08.2008
salut lume cine a zis ca are dhs si a tinut a avut dreptate eu am avut timp de 2 ani una si ma tinu cateva probleme cu franele..din ghidoane ziceati ca's mari..eu am taiat din ele...am revopsit foaia..pegurile..pegurile nu prea tin asta era naspa, se strica filetu'..acuma miam schimbat bicla si nu stiu ce e?!?!? si nu stiu cum sai montez franele ca are sistem rotorhead da in cadru si nu stiu cum sa o montez..asa ca va rog ajutatima <_< :((

am uitat va las si un id: robi_1991 :P :P :P

Attached Files



#59
blasterx18

blasterx18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 04.08.2006

 robi_1991, on Aug 16 2008, 16:20, said:

salut lume cine a zis ca are dhs si a tinut a avut dreptate eu am avut timp de 2 ani una si ma tinu cateva probleme cu franele..din ghidoane ziceati ca's mari..eu am taiat din ele...am revopsit foaia..pegurile..pegurile nu prea tin asta era naspa, se strica filetu'..acuma miam schimbat bicla si nu stiu ce e?!?!? si nu stiu cum sai montez franele ca are sistem rotorhead da in cadru si nu stiu cum sa o montez..asa ca va rog ajutatima <_< :((

am uitat va las si un id: robi_1991 :P :P :P
baieti fara supare voi nu stiti ce e ala bmx la ce dracu iti trebuie frane faci XC (ptr voi care nu stiti ce e ala se cheama cross ) bai baieti puneti mana pe google si invatati sa va dati :) invata bunnyhop care e plecarea la multe tricuri deasemenea manualul care ajuta la echilibru si la treaba cand o sa dea vreunu din voi tailwhip sau 540 barspin sa ma caute pana atunci nu va mai chinuiti cu prostii  ( vai mi-am vopsit bicicleta sau vai nu am frana pe fata )  asa ca iesiti la aer si dativa SUCCES  
aaa inca ceva baieti un bmx bun nu costa 5 sau 6 milioane cum va imaginati un bmx bun costa 26  de milioane sau mai mult si nu este din aur (ca sa va scutesc de comentarii cocalaresti ) are o geometrie mai buna mai usor rise la ghidon mai accesibil :) asa ca  pune mana si invata

#60
ionutzxxx

ionutzxxx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 13.09.2008
am si eu un bmx coppi fausto e adus din italia si nu pre sunt multe detali pe google despre el  as vrea sa stiu si eu dak e bun d ceva sal pastrez sau sal schimb q altu,,,mie mi se pare destul d rezistent am sarit q el d la inaltimi destul d mari am cazut ,si nare nici pe dracu.....mie mia sp cineva k e un bmx freestyle si pt incepatori e destul d bun,,eu astep si parerea voastra

Attached Files



#61
foca28

foca28

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,429
  • Înscris: 08.01.2006

 ionutzxxx, on Sep 13 2008, 20:05, said:

am si eu un bmx coppi fausto e adus din italia si nu pre sunt multe detali pe google despre el  as vrea sa stiu si eu dak e bun d ceva sal pastrez sau sal schimb q altu,,,mie mi se pare destul d rezistent am sarit q el d la inaltimi destul d mari am cazut ,si nare nici pe dracu.....mie mia sp cineva k e un bmx freestyle si pt incepatori e destul d bun,,eu astep si parerea voastra


Pare super , pastreaza-l. O sa inveti bine pe el daca te tii de treaba .

#62
bogdan747c

bogdan747c

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 14.09.2008
sal sunt nou paici...am un GT Zone cumparat de 7 zile si nu prea am cu cine sa ies..dak vrea cineva ID:bogdan747c..sunt din Bucuresti..si niste pareri despre bilca dak stiti;)

#63
lil_sheep

lil_sheep

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.11.2008
Salut sunt nou p'aci da am si eu o intrebare: robi_1991 de unde tiai luat bmx-ul. Ca si eu sunt interesat sami iau unul. :)

#64
Alecsandre

Alecsandre

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,337
  • Înscris: 05.08.2008
are cineva un bmx de vanzare sh, dar bun...nu dhs sau fb ,  la pretul de....aproximativ 4 milioane? 5 maxim ?? va rog raspundeti !

#65
nabunu

nabunu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 22.08.2007
Eu am un mischief 06, cam greut dar merge..

#66
bogdi_07_yo

bogdi_07_yo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.02.2009

 eyra, on Feb 21 2008, 20:06, said:

hello !sunt o incepatoare si..as vrea sa imi iau un bike bmx khe.ati mai auzit de  firma?e buna?puteti sa imi dati si mie un sfat va rog?:)


E o firma destul de buna io am un Khe Cosmic de vreo 3 luni si imi place

#67
bogdi_07_yo

bogdi_07_yo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.02.2009
Salut la toti !

Sunt recent mutat in bucuresti...si am un bmx khe cosmic 08...da nu a cu cine sa ma dau cu el si nici nu prea stiu locuri pe unde sa ma dau...daca santeti din bucureti si aveti chef de iesit : bogdi_07_yo


PS sunt cam incepator

 razor5, on Aug 2 2008, 19:52, said:

salut guys .. as vrea ji eu sa imi cumpar un bmx dar nuj d kre : :mellow: as vrea unu foarte usor k sa pot sari mult cu el ... ce imi recomandatzi?




respect

Daca ai bani si vrei unu usor ia'ti United Trinity......Ala duce spre 30 de milioane..........sau daca vrei mai ieftin Khe Triple Threat vreo 14 milioane

 bogdan747c, on Sep 14 2008, 12:44, said:

sal sunt nou paici...am un GT Zone cumparat de 7 zile si nu prea am cu cine sa ies..dak vrea cineva ID:bogdan747c..sunt din Bucuresti..si niste pareri despre bilca dak stiti;)

;) Nice Bike

#68
viio

viio

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.03.2007
Ce ati alege dintre astea?
We the People Reason or Mirraco Fivestar Park or Eastern Ramrodder or Kink Launch or Fit PRK1 - toate modele 2009?
Vreau cu rotorhead (giro)
multumesc

#69
blasterx18

blasterx18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 04.08.2006

 viio, on Mar 22 2009, 23:39, said:

Ce ati alege dintre astea?
We the People Reason or Mirraco Fivestar Park or Eastern Ramrodder or Kink Launch or Fit PRK1 - toate modele 2009?
Vreau cu rotorhead (giro)
multumesc
daca e pe 2009 Eastern Ramrodder  nu ezita  defapt si fitu e ok :) Btw vand haro mira 540 pro detalii prv

#70
razor5

razor5

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.08.2008
un bmx bun pana in 7 mil [7 mil inclus] gasesc?:-s

#71
nubster

nubster

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.01.2008
Salutare la toata lumea  :D ,sunt nou in lumea BMX-ului si doresc sa imi cumpar un BMX Mongoose Mischief '09.Ce ziceti,merita banii?

#72
Bughi04

Bughi04

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.04.2009
salutarea toata lumea...a am shi eu o nelamurire:D .... shi sincer am nevoie de sfaturi :D... am un mongoos subject din 2007 ... iar acum pe langa asm-ul care vreau sal iau pe spate:D ... trebuie neaparat sa imi schimb pedalierul :D... insa problema este aici la pedalier, am auzit ca sar putea ca sa nu fie bun pedalierul pe rulmenti la modelul care il am eu poate fi adevarat??.... iar cea mai mare intrebare este: dak iau tot pedalier cu bile, pot pune pe modelu 2007 foaie mica de 25?..ashtept raspunsuri :D.... multumesc anticipat PEACE :)>-

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate