Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Atestat consilier de siguranta

Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta

Zapp fix
 Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...
 geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...

A fost adoptata legea privind alc...

La multi ani Costi
 Vreau sa ofer imprumut pentru con...

Usa de garaj la o magazie existenta

The worst of evil (2023)

Proiect de lege: Romanii vor achi...
 

Bursa siteuri - Tranzactii - Vanzari - Cumparari

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
netgun

netgun

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 20.04.2010
Salut,
In primul rand ma scuzati daca acest subiect a mai fost dezbatut, am mai cautat si pe acest forum si in alte parti dar nu am gasit nimic interesant.
As dori sa stiu unde pot gasi o bursa a siteurilor din Romania, mai exact vanzari, cumparari siteuri, si orice tranzactii de genul acesta. Care sunt primele nume (de siteuri) care va vin in minte atunci cand doriti sa cautati ce siteuri sunt la vanzare sau cine ce doreste sa cumpere.
Din cate am observat eu nu exista nimic extraordinar in acest domeniu si tocmai din acest motiv astept recomandarile voastre...
Poate voi cunoasteti un astfel de proiect mai bine pus la punct pentru cei care doresc sa cumpere un anumit gen de site si nu stiu unde sa caute !
Astept recomandarile voastre!
Ms anticipat !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate