Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 

Ce note ati luat la bac?

- - - - -
  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#1
bigsmasher

bigsmasher

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 07.12.2004
postati si voi aici notele cu care ati luat.. sa vedem nivelu

#2
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
canbd am dat eu? sau anul asta?

#3
trompix

trompix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 22.04.2005

bigsmasher, on Jun 27 2005, 09:07, said:

postati si voi aici notele cu care ati luat.. sa vedem nivelu

<{POST_SNAPBACK}>


2001 - 9.33 (partial copiat... se putea altfel?  :naughty: )

Edited by trompix, 27 June 2005 - 10:11.


#4
evilone

evilone

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,521
  • Înscris: 14.12.2003
2000 - 9.20 - Nu am copiat.

#5
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Care ati copiat azi la romana oral?  :naughty:

#6
trompix

trompix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 22.04.2005

don_dannielo, on Jun 27 2005, 09:36, said:

Care ati copiat azi la romana oral?  :naughty:

<{POST_SNAPBACK}>



io nu dau bacu azi dar mi s-a intamplat la romana la oral sa copiez. am avut lostrita si testament (nu le citisem). norocul meu a fost ca unui coleg i-a picat lostrita (alt subiect), iar altui coleg i-a cazut testament. asa ca am scris frumusel ce au zis ei si cand mi-a venit randul, am reluat ideile adaptandu-le la subiectul meu. am luat 8.50. se putea si mai mult, dar nu stiam din testament decat versurile spuse de colegul meu inainte.

#7
Skelet

Skelet

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 30.11.2003
Io la romana oral am fost paralel. am luat 5,50  :deadtongue:

#8
bigsmasher

bigsmasher

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 07.12.2004
lol

#9
bigsmasher

bigsmasher

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 07.12.2004
ma refeream la notele de anu asta... dar nu ma deranjeaza daca spuneti si alte note

#10
cristi_21

cristi_21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,139
  • Înscris: 07.06.2005
eu am luat 10 si am intrat cu o ora inainte.norocul meu ca mi-a venit eminescu.
am scapat de jumatate din emotiile de bac.de romana oral imi era cel mai groaza.azi-dimineata ma duceam aproape plangand la scoala si acum is asa de bucuros de parca as fi primit o masina cadou.

#11
nicudotro

nicudotro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 22.06.2004
Eu am invatat pe ultima supata de metri (asera pana la ora 2) si dimineata aveam impresia ca nu stiu nimic (nu eream prea departe de adevar). Am avut noroc mi-a picat arta poetica si am vorbit despre Epigonii. Nu am apucat sa spun mare lucru ca m-a oprit si mi-a dat 10 :P   Nu ma asteptam sa imi dea nota asta, nici macar dupa ce am vazut subiectul.

#12
Darkmaster

Darkmaster

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 17.12.2004
SI eu am lua 10 azi dimineata :P evident ca am intrat cu vreo ora si ceva inainte era gol pe coridoare zice ca le era frica tuturor :D, norocul meu ca mi-a cazut comedia - rolul limbajului in caracterizarea personajelor :P - in comisia la care am picat eu erau de treaba profii. Oricum bafta si celor care intra mai tarziu sau maine.

#13
Byt

Byt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 05.02.2002
2004 - 10
Hanul Ancutei  :coolspeak:

Daca mi-ar fi picat poezie era mai nasol ...

#14
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004
Eu am dat data trecuta bacul si am luat 880 generala. La romana oral am luat 950 desi mi-a picat alternanta dintre real si imaginar din La Tiganci si am vbit pana m-a oprit ea... am iesit super nervos vazand ca juma de clasa a luat 10 iar eu 950 :(. M-a multumit insa media generala, care este foarte buna daca o raportam la numarul de ore petrecute stand la birou si invatand din manual/caiet - 0.

#15
Mina

Mina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 473
  • Înscris: 29.04.2005
8.62  :cursing:

#16
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
ma distreaza cei care spun ca n-au invatat nimic, dar printr-un miracol divin n-au luat 5, 6, 7, 8 sau 9, ci 10, fratele meu apash  :death:  :death: si prin facultate aveam niste tocilari cretini si vorbeam dupa examen si cica: "vai, nimic n-am facut, cred ca nici nu-l iau" si cind colo lua 10  :death:  :death: whats wrong with people?

#17
Danutz

Danutz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,645
  • Înscris: 05.05.2004

Mosotti, on Jun 27 2005, 16:57, said:

ma distreaza cei care spun ca n-au invatat nimic, dar printr-un miracol divin n-au luat 5, 6, 7, 8 sau 9, ci 10, fratele meu apash  :death:  :death: si prin facultate aveam niste tocilari cretini si vorbeam dupa examen si cica: "vai, nimic n-am facut, cred ca nici nu-l iau" si cind colo lua 10  :death:  :death: whats wrong with people?

<{POST_SNAPBACK}>

ma, tu cumva imi citesti gandurile

anyway eu presupun ca nu recunosc ca au invatat fiindca le e frica ca-i face lumea GEEKS   :death: (ups  :death:  parca era semnatura ta sorry  :D )

#18
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004
stati linistiti fratilor... ca exact aceeasi parere o am si io, si am spus drept ca nu am invatat... pregatire am facut la Romana in ultimile 1-2 luni, insa nici macar pentru aia nu am invatat niciodata. Doar in timpul sedintei de pregatire ce s-a lipit de mine, din discutii cu proful. De aceea am si stiut sa vorbesc la oral, sa scriu eseul la scris, iar o scrisoare am stiut sa redactez pentru ca asa e normal, si nu neaparat de la scoala inveti formatul unei scrisori. In rest, la celelalte, am copiat sau platit.

Iar despre antipaticii tocilari care ies din examen disperati "vai vai nu am facut nimic, SIGUR pic" si la urma iau peste 9, am si eu exact aceeasi parere si mi-as strica bata de baseball cu amprenta lor dentara imprimata pe ea!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate