Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 

Ce note ati luat la bac?

- - - - -
  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#19
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
mda, la romana oral se ia extrem de usor 10. de exemplu, io am invatat eminescu ca un bou pentru ca erau nu stiu citi ani de la nasterea/moartea/pierderea virginitatii marelui poet si "sigur se da". sigur s-o fi dat la toti ceilalti, pentru ca mie mi-au picat numai timpenii de ciocoi vechi si noi si lostrita. va rog sa ma credeti ca io nici in ziua de azi n-am inteles whatta fuck is a lostrita?!?  :death: asa ca a trebuit sa fac ce ar face orice om normal la cap: am copiat cu nonsalanta. cind mi-a venit rindul si am inceput sa citesc: "vasile voiculescu, nascut in data de zi/luna/an, comuna, satul, judetul etc " si-a dat seama comisia ca nu se joaca cu mine tontoroiu din moment ce le spun si numarul de la pantofii bunicii individului, asa ca am trecut la ciocoi si nu stiu cum de-acolo total off-topic am ajuns la aberatia aia cu otilia (pe care nici un om cu mintea intreaga n-a citit-o) unde m-a intrebat care este personajul meu preferat si de ce "felix pentru ca e atit de cool"  :death:. si culmea abjectiei, am esuat in augustin buzura pentru care se pare ca doamna profesoara avusese o anumita atractie cel putin sexuala pentru ca era toata transipirata, vorbea in soapta si intretaiat, de ma simteam pur si simplu violat. daca ar fi fost insarcinata cu siguranta ar fi avortat instant cind i-am spus ca n-am citit nimic de tipul ala si nici macar nu stiu cu ce se maninca. saraca de ea, m-a pus sa promit la iesirea din sala ca voi citi neaparat opera marelui scriitor  :death: dar n-am mai apucat pentru ca m-am apucat de baut :cheers:

#20
73437

73437

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,046
  • Înscris: 29.04.2004

Mosotti, on Jun 27 2005, 17:57, said:

ma distreaza cei care spun ca n-au invatat nimic, dar printr-un miracol divin n-au luat 5, 6, 7, 8 sau 9, ci 10, fratele meu apash  :death:  :death: si prin facultate aveam niste tocilari cretini si vorbeam dupa examen si cica: "vai, nimic n-am facut, cred ca nici nu-l iau" si cind colo lua 10  :death:  :death: whats wrong with people?

<{POST_SNAPBACK}>


Chiar prietena mea este asa... inainte de examen spune ca nu stie nimic, a invatat degeaba, are o presimtire proasta cu privire la examenul la care se pregateste etc... iese afara din examen, o sun... Am luat 10  :confuzzled:

Ma enerveaza.... nu-mi place sesiunea (ei, ca eu am terminat cu examenele...)

#21
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
nu stiu altii cum sunt dar eu cand iau 10 la romana oral la bac ( de cele mai multe ori... ) mi se dubleaza pe moment mandria si increderea in mine, se tripleaza simtul umorului si se injumatateste aroganta :D
imi pare rau ca durerea asta idioata de cap nu ma lasa sa raman euforic dupa 10-le bine meritat de la oralologia limbii romane.

Nu inteleg ce aveti cu tocilarii, ei au scopul de a lua cel putin 9 ( la tot bac-ul ) si daca iau mai putin considera ca "au picat", de aceea spun fraza asta, caci "cred ca am picat din standardele pe care mi le-am impus"!
De ce sa denigrezi si sa batojocoresti pe cineva care are alt scop si alte mijloace decat tine ?
totusi pana acum sunt mirat de faptul ca tocilarul clasei a luat 6  :w00t:, iar tot grupul meu ( din clasa ), cu exceptia unei fete, a luat 10. v-am spus asta ca sa va dati seama ca ma perind numai printre elite si nu numai ca ma perind, dar si reprezint aceasta latura a intelectualitatii :D  :coolspeak:

mi-a picat subiectul numarul 46, comisia a fost din liceul Kretulescu, super babe  :w00t:

dar, desigur, cel mai super a fost elevul caruia i-a picat biletul nr. 46  :coolspeak:


p.s.: m-am autorasplatit cu ceva minute de net; ma gandeam pentru engleza, ca sa-mi mai antrenez limba, sa ma uit, intensiv, 12 ore pe zi la seinfeld; mi se pare o idee buna dar sa vad cum imi conving familia sa-mi returneze cablul de la monitor :D

    Bafta in continuare baieti si fete

#22
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,723
  • Înscris: 18.07.2003
am luat 10. am intrat semi convins ca stiu ceva,dar cand am vazut subiectul mi-a trecut.

confirmare urgenta la o colega din sala ca traditionalism presupune si testament de voiculescu si da-i si scrie.

am primit felicitari de la comisie. ei au primit 4 pagini de ciorne.

#23
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
eu la oral scrisesem vro juma de pagina... si alea definitii sa nu el uit :D  Bravo baieti, in voi sta viitorul tarii de cacat in care ne aflam!  :coolspeak:

#24
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
eu am avut 2 pagini, oricum s-au uitat admirativ la mine cand am intrebat "pot sa mai iau o ciorna?" :D ma gandeam sa mai iau 2-3 pe care sa nu scriu nimic dar m-am lasat caci oricum stiam ca stiu dupa ce am vazut subiectul
totusi a fost putin cam greu sa ma concentrez, nefiind deloc liniste in sala caci asculta in continuu si daca cineva nu era gata incepeau sa vorbeasca intre ele...
desigur, intrebari evidente inaintea sau in timpul ascultarii:
-din ce tara esti?
-stii araba ?
- te-ai incretit special pentru bac ?
-stii sa-ti scrii numele in araba ?  :w00t:
etc.

go go go SHUMI
go go go softpedia nerds :D
go go go dear users and show them how good you can speak english  :D

#25
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
bravo! eu acum mai repet ultimele lecții cu o prietenă pe messenger! intru mâine!  :w00t:

#26
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
chiar asa: stii araba? =))  :lol:  :lol:  :lol:

#27
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
shuai ( inseamna "putin" in araba )

#28
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,723
  • Înscris: 18.07.2003

shumilica, on Jun 27 2005, 20:32, said:

go go go SHUMI
go go go softpedia nerds :D
go go go dear users and show them how good you can speak english  :D

<{POST_SNAPBACK}>



go fuck a duck  :P

#29
bigsmasher

bigsmasher

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 07.12.2004
ah si eu intru tot maine.. dar presimt k o sa fie ushor.. de ce toata lumea ia 10 ?

#30
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004

addicted, on Jun 27 2005, 20:53, said:

go fuck a duck  :P

<{POST_SNAPBACK}>

i have one in the freezer but i don't want frostbites on my penis  :w00t:

#31
Genubah

Genubah

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 15.02.2003

shumilica, on Jun 27 2005, 19:32, said:

show them how good you can speak english  :D

<{POST_SNAPBACK}>

...how well...?  :bicycle:

#32
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
:D danke, orice "corectiune" e bine venita, daca ti-as "espleca" de ce am facut acea greseala oricum nu ai intelege asa ca mersi  :coolspeak: chiar e folositor :P

Edited by shumilica, 27 June 2005 - 20:31.


#33
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
shumi, daca vrei sa-ti imbunatatesti engleza, intra in photoshop si schimba "Softpedia's most addicted duck buttocks" in "Sofpedia's most addicted duck ass"

#34
magister

magister

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 721
  • Înscris: 25.12.2003

Mosotti, on Jun 27 2005, 15:57, said:

ma distreaza cei care spun ca n-au invatat nimic, dar printr-un miracol divin n-au luat 5, 6, 7, 8 sau 9, ci 10, fratele meu apash  :death:  :death: si prin facultate aveam niste tocilari cretini si vorbeam dupa examen si cica: "vai, nimic n-am facut, cred ca nici nu-l iau" si cind colo lua 10  :death:  :death: whats wrong with people?

<{POST_SNAPBACK}>

Moso, man, nu-ti mai varsa obida pe forum...ia-ti o bere :)

#35
Mirandolina

Mirandolina

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 24.06.2005
Am dat in 2002 si am luat 9,64 curat, necopiat.
Daca s-ar face un clasament al celor mai prosti copiatori...eu as fi pe primul loc... :D De asta nici n-am incercat niciodata...dintr-o sala de 100 de oameni, pe mine ma ghicesti din prima daca incerc sa copiez ceva...se vede pe fatza mea...asa ca...mai bine imi folosesc mintea! :)

Edited by Mirandolina, 27 June 2005 - 22:32.


#36
Cristist50

Cristist50

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,523
  • Înscris: 28.08.2003
Ma uit la tine si imi dau seama ca ai dreptate. Ai cumva ochelari si pistrui? :D

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate