Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă
Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne. Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale. www.neurohope.ro |
Etapa a XIV-a.
Last Updated: Dec 04 2009 19:56, Started by
RODigitalum-megafanro
, Nov 11 2009 16:59
·
0
#1
Posted 11 November 2009 - 16:59
ETAPA A 14-A - 21 NOIEMBRIE 2009 -:
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov |
#2
Posted 11 November 2009 - 17:06
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați X 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București 1 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 2 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj 1 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu 1 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov 1 |
#3
Posted 11 November 2009 - 17:07
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați X 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București 1 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 2 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj x 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu 2 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov x |
#4
Posted 11 November 2009 - 17:11
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni X
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați 2 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București 2 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 2 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj 1 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 2 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu 1 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov 2 |
#5
Posted 11 November 2009 - 17:54
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați X 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București 2 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua x 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj 1 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu 1 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov 2 |
#6
Posted 11 November 2009 - 17:55
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați 1 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București x 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 2 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj 1 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu x 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov 2 |
#7
Posted 11 November 2009 - 18:28
ETAPA A 14-A - 21 NOIEMBRIE 2009 -:
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2 2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați 1 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București 1 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 2 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj 1 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu 1 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov 1 |
#8
Posted 12 November 2009 - 15:54
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați 1 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București X 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 2 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj X 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu 1 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov 2 |
#9
Posted 12 November 2009 - 20:13
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați x 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București x 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 2 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj 1 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu 1 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov 2 |
#10
Posted 12 November 2009 - 22:35
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați x 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București x 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 2 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj x 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu x 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov 2 |
|
#11
Posted 13 November 2009 - 22:50
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați 2 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București 2 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 2 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj 2 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu x 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov 1 |
#12
Posted 15 November 2009 - 20:25
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați 1 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București X 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 2 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj 1 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu 1 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov X |
#13
Posted 15 November 2009 - 20:37
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați x 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București x 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 2 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj 2 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu 1 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov 1 |
#14
Posted 17 November 2009 - 08:47
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați 2 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București 2 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 2 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj 2 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu x 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov 1 |
#15
Posted 17 November 2009 - 15:05
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați x 4. POLI Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București 1 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 2 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj x 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu x 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov x |
|
#16
Posted 18 November 2009 - 09:44
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați 1 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București 1 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 2 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj 2 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu 1 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov 2 |
#17
Posted 19 November 2009 - 13:33
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș 1 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați 1 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București X 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua X 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj X 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu 1 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov 1 |
#18
Posted 19 November 2009 - 14:05
1. F.C. Internațional C. Argeș - F.C. Unirea Urziceni 2
2. F.C. Rapid - Gaz Metan Mediaș X 3. F.C. Unirea 2006 A. Iulia - F.C. Oțelul Galați 2 4. F.C. Timișoara - F.C. Dinamo 1948 București 2 5. F.C. Astra Ploiești – F.C. Steaua 2 6. F.C. Vaslui - C.F.R. 1907 Cluj X 7. F.C. „U“ Craiova – F.C. Ceahlăul P. Neamț 1 8. F.C. Politehnica Iași - C.S. Pandurii Tg. Jiu 1 9. F.C. Gloria 1922 Bistrița - F.C. Brașov 2 |
Anunturi
▶ 0 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users