Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN
 Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook

sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV
 

Lucruri stresante

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
57 replies to this topic

#19
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Are sens dupa ce o inveti pe toata, mi-a spus cineva. Ajuta-ma sa ii inteleg sensul... te rog... poate - cine stie - iau si o nota mare

#20
flex21

flex21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 25.10.2003
Ma streseaza zgomotul pe care il face coolerul de la calculator , murir-ar odata sa moara ca sa pot sa imi iau altu mai silentios  :D , ma streseaza fitzele (ieri o pustoaica pe care o cunosc si-a luat blugi la 8 milioane si bine-nteles ca tot ea a venit si ne-a spus pe un ton superior :death: )

#21
Anira

Anira

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 07.04.2005

flex21, on May 18 2005, 14:13, said:

Ma streseaza zgomotul pe care il face coolerul de la calculator , murir-ar odata sa moara ca sa pot sa imi iau altu mai silentios  :D , ma streseaza fitzele (ieri o pustoaica pe care o cunosc si-a luat blugi la 8 milioane si bine-nteles ca tot ea a venit si ne-a spus pe un ton superior :death: )

<{POST_SNAPBACK}>


subscriu! noaptea imi mai pun muzica, sa adorm placut..si dau incet..sa nu stie si vecinii ce ascult eu. dupa 1 ora ma trezesc buimaca, pentru ca melodia nu poate acoperi coolerele..si dau un shut down direct.

#22
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005

bbshtrumf, on May 18 2005, 12:51, said:

Pe mine ma scoate din minti ideea ca unii oameni inca mananca de zici ca-s animale. Si in speta la restaurantele de fitze ai parte de spectacolul asta.

<{POST_SNAPBACK}>

Si cine te pune sa te duci la restaurante de fitze? Sa inteleg ca-ti plac fitzele ? :D

#23
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005

bbshtrumf, on May 18 2005, 15:11, said:

Si femeile fara sutien si eventual cu bluze albe (unora s-ar putea sa le placa) :D

<{POST_SNAPBACK}>

Esti invidoasa ca n-ai cu ce te mindri ? :D

#24
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005

mufa, on May 18 2005, 14:28, said:

Si cine te pune sa te duci la restaurante de fitze? Sa inteleg ca-ti plac fitzele ? :D

<{POST_SNAPBACK}>


Ma duc unde se mananca bine prietene.Unele locuri in care se mananca bine sunt si de fitze. Mai cauta nod in papura, de anunt eu cand dai de unul, ok? :peacefingers:

#25
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005

mufa, on May 18 2005, 14:31, said:

Esti invidoasa ca n-ai cu ce te mindri ? :D

<{POST_SNAPBACK}>


Mi se pare doar inestetic. Si daca as avea un complex de genul asta mi l-as rezolva cu un implant...de ce sa sufar cand pot sa remediez situatia, doar ca nu-l am. Altceva. :D

#26
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005

bbshtrumf, on May 18 2005, 15:32, said:

Ma duc unde se mananca bine prietene.Unele locuri in care se mananca bine sunt si de fitze. Mai cauta nod in papura, de anunt eu cand dai de unul, ok? :peacefingers:

<{POST_SNAPBACK}>

Nu cred ca are rost sa incepem acum o discutie despre localurile unde se maninca bine si in care nu. Totusi, nu-mi amintesc sa fi fost deranjat de ceilalti consumatori in nici un restaurant, decit poate odata de niste chinezi multi si putin cam galagiosi.

#27
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005

mufa, on May 18 2005, 14:36, said:

Nu cred ca are rost sa incepem acum o discutie despre localurile unde se maninca bine si in care nu. Totusi, nu-mi amintesc sa fi fost deranjat de ceilalti consumatori in nici un restaurant, decit poate odata de niste chinezi multi si putin cam galagiosi.

<{POST_SNAPBACK}>


Pai daca tot n-are sens s-o faci nu vad de ce trebuie sa si anunti asta. In rest, nu pot decat sa ma bucur pentru tine.

#28
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004
vara, fetele fara sutien si cu bluza alba striga in subconstientul meu "UUUDDDAAA-MAAAAAAA" :coolspeak:
bei va rog frumos.. mai e un topic in care ati fi ontopic cu posturile voastre in care va expuneti stresul... l-a linkuit cineva mai sus si il mai linkuiesc si eu INCA O DATA !

bbstrumf, biologia e simpla... o ai in tine... :P

#29
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Stresant va fi intotdeauna examenul la materiile care nu sunt necesare... damn it de biologie si de mate. De ce eu?

#30
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005

shumilica, on May 18 2005, 14:43, said:

vara, fetele fara sutien si cu bluza alba striga in subconstientul meu "UUUDDDAAA-MAAAAAAA" :coolspeak:
bei va rog frumos.. mai e un topic in care ati fi ontopic cu posturile voastre in care va expuneti stresul... l-a linkuit cineva mai sus si il mai linkuiesc si eu INCA O DATA !

bbstrumf, biologia e simpla... o ai in tine... :P

<{POST_SNAPBACK}>


Daca n-ai constatat inca de ce interventia ta e gratuita o sa-ti explic eu:
1. Am inteles din prima, si am ales sa postez aici, te oftici?
2. Nu vad de ce imi  MIE spui ca biologia e simpla...oricum nu-mi spui o noutate, am invatat-o si eu la vremea ei si chiar mi-a placut.
3. Ma bucur ca asta iti striga tie subconstientul cand vezi fetele alea...mie nu-mi plac si punct.

#31
mmariusel

mmariusel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 825
  • Înscris: 26.11.2001
@bbshtrumf : ">si barbatii care sunt certati cu frizerul."

Sa inteleg ca esti ditre aceia care cred ca cei cu plete sunt murdari?
[ http://www.mmariusel.net/albums/album76/011_G.highlight.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Oare si Isus o fi fost in mintea ta murdar?

#32
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Poate unora le sta bine cu parul lung. Eu prefer short,shortest.
Eu o sa ma simt intr-adevar in UE cand nu mai scuipa lumea pe strada... asta cred ca e o conditie necesara, dar nu suficienta pentru accederea spre "occident"-ul educat.

#33
shumilica

shumilica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,011
  • Înscris: 05.02.2004

bbshtrumf, on May 18 2005, 15:48, said:

Daca n-ai constatat inca de ce interventia ta e gratuita o sa-ti explic eu:
1. Am inteles din prima, si am ales sa postez aici, te oftici?
2. Nu vad de ce imi  MIE spui ca biologia e simpla...oricum nu-mi spui o noutate, am invatat-o si eu la vremea ei si chiar mi-a placut.
3. Ma bucur ca asta iti striga tie subconstientul cand vezi fetele alea...mie nu-mi plac si punct.

<{POST_SNAPBACK}>

buhuhu, ce-i cu atitudinea asta flegmatica pe tine ? flegmezi pe forum huh ? nu-i frumos fetito...  :nonobad:
nu-mi mai analiza mie interventiile si fii fericita ca-s gratuite ca daca te-as pune sa le platesti...:P
cand o sa scri fara atitudinea asta de-mi provoaca riduri de scarba la gura atunci sa mi te mai adresezi, ok ?

p.s incercam sa fiu nice cu acea remarca despre biologie... dar acum am observat ca asa cum incerc eu sa fiu nice mai in toate posturile asa incerci tu sa fii respingatoare in toate posturile...

Edited by shumilica, 18 May 2005 - 15:02.


#34
bbshtrumf

bbshtrumf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 28.04.2005

mmariusel, on May 18 2005, 14:50, said:

@bbshtrumf : ">si barbatii care sunt certati cu frizerul."

Sa inteleg ca esti ditre aceia care cred ca cei cu plete sunt murdari?
[ http://www.mmariusel.net/albums/album76/011_G.highlight.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Oare si Isus o fi fost in mintea ta murdar?

<{POST_SNAPBACK}>


Nu neaparat. Pur si simplu nu-mi plac. Mi se par uratzi  :P

#35
d@nyb

d@nyb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 02.05.2005

max003, on May 18 2005, 14:53, said:

Poate unora le sta bine cu parul lung. Eu prefer short,shortest.
Eu o sa ma simt intr-adevar in UE cand nu mai scuipa lumea pe strada... asta cred ca e o conditie necesara, dar nu suficienta pentru accederea spre "occident"-ul educat.

<{POST_SNAPBACK}>


Veniti in Germania sa vedeti ce fetze au tinerii din ziua de azi. La foarte multi parca s-a terminat curentult dupa ce si-au ras doar jumatate din parul de pe cap. Si parca n-au avut bani deca pentru a-si vopsi parul doar pe alocuri. :death:
De scuipat n-am vazut pe nici unul sa scuipe, doar ca stau si beau bere pe unde apuca si mai trag cate o ragaietura :cursing:

Edited by d@nyb, 18 May 2005 - 15:05.


#36
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Da, chiar! Prin alte tari aceleasi obiceiuri de prin meleagurile noastre? Ragait cred ca aud oriunde... unii nu se pot controla...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate