Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

Presa si RDS

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005
Este "un blog" site-ul. Articolele pompoase anti-RDS aduc rating IMENS, s-a si laudat la "comments" :P
Si mie mi s-a parut o publicatie medie, dar acum imi dau seama ca de abia exista pe harta publicatiilor de ziaristica.

Cel mai amuzant e faza cu RDS Connect 3 (3euro) respectiv ..5 (5euro) cand la RDS s-a promovat abonamentul de 2euro fix+mobil cu nelimitat in retea de mai bine de un an.

Edited by Blackhawk, 27 August 2009 - 21:53.


#20
kineceler

kineceler

    witch king

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,995
  • Înscris: 16.05.2009

 AcidMan, on 27th August 2009, 14:06, said:

eu nu am putut lansa o reclamatie pentru ca aveam linux si nu windows si mi s-a cerut sa revin cand am win pe pc..
asta mi se pare culmea prostiei...
Poti sa dai un exemplu de operator autohton care ofera suport tehnic pentru linux? Unul singur. Si daca da, pentru care distributie? In plus nu vad care este problema. In linux nu se numeste tot pppoe? Daca nu iti functiona internetul tot puteai sa le spui coerent ce problema intampini.

 Blackhawk, on 27th August 2009, 22:50, said:

Cel mai amuzant e faza cu RDS Connect 3 (3euro) respectiv ..5 (5euro) cand la RDS s-a promovat abonamentul de 2euro fix+mobil cu nelimitat in retea de mai bine de un an.
Nu conteaza daca scriu de bine sau de rau. Important este ca le face reclama moka. Cand citeste lumea ce tarife practica rds...

Edited by kineceler, 27 August 2009 - 22:25.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate