Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 

fonduri OVB ALLFINANZ?

- - - - -
  • Please log in to reply
198 replies to this topic

#199
fdsolar

fdsolar

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 23.03.2015

 Catalano91, on 20 decembrie 2018 - 11:08, said:


Salut,

In primul rand si eu sunt client de apoximativ 2-3 ani. In cazul meu am nimerit un colaborator OK.
As dori sa te intreb:
1. Vreodata ai vrut sa scoti bani de ei? Daca da. Cum ai reusit?
Te intreb deoarece am citit toate hartiile si nu exista sectiune de retrageri sau ceva de genu, acces la cont etc. +  stiu doar ca daca vrei sa retragi mai devreme vei scoate mai putini bani decat ai bagat (depinde unde te afli in momentul acela).
2. Se paoate inchide contul dupa retragerea banilor? Daca.da, cum?

Merci si astept un raspuns!

Ai gasit colaborator ok? Ai incercat sa retragi bani? Pare ca tot ce s-a depus in primul an pot sa consider ca i-am pierdut in caz de retragere.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate