Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Zodia Peºti

- - - - -
  • Please log in to reply
96 replies to this topic

#1
Fishhh

Fishhh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 24.06.2008
Eu îs peºte (dupa cum se poate observa si nick-ul :P) si ma simt bine , nu sunt egoist,tampit,impulsiv,sunt calm etc.  ^_^

Ce pareri aveti despre ea?:D

#2
maltese

maltese

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,847
  • Înscris: 16.04.2006
Avand in vedere ca sunt topicuri pentru aproape fiecare zodie in parte va rog sa aduceti argumente sau informatii noi fata de cele existente deja. Evitati sa faceti posturi inutile afirmandu-va doar apartenenta la zodie....

#3
alina_alinutza

alina_alinutza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 186
  • Înscris: 25.04.2007
Pestii - sensibili , visatori , protectivi si bineinteles alunecosi :D. Pestii sunt foarte sensibili , desi rareori o arata , inveliti intr-o patura de aroganta , isi protejeaza sentimentele , care sunt bunul lor cel mai de pret. Sunt foarte loiali si devodati lucrurilor in care cred. Daca se simt amentinati , aluneca usor spre siguranta.

#4
Fishhh

Fishhh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 24.06.2008
Bine zis :P

#5
Tidusss

Tidusss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,834
  • Înscris: 25.08.2006
E cea mai slaba zodie de apa...sunt ok ei asa, ma inteleg destul de bine dar sunt foarte foarte foarte ciudati.

Cred ca imprevizibilitatea ar fi cuvantul care ii caracterizeaza cel mai bine.

#6
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

 Tidusss, on Apr 18 2009, 14:29, said:

Cred ca imprevizibilitatea ar fi cuvantul care ii caracterizeaza cel mai bine.
Si ce e rau in asta?  <_<



Pestii sunt mult prea jmecheri pentru zodiacul vostru! :P


EU SUNT PESTE!

#7
Tidusss

Tidusss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,834
  • Înscris: 25.08.2006

 Jaqueline, on Apr 18 2009, 14:40, said:

Si ce e rau in asta?  <_<
Nu stiu de ce ma intrebi pe mine, tu ai tras concluziile.

#8
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
Tu ai zis ca e cea mai slaba zodie....

#9
Fishhh

Fishhh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 24.06.2008
Nu e deloc cea mai slaba , e cea mai NOBILà , dar care îºi arata foarte greu cele mai adânci sentimente.(si berbeci , macar una :P, o berbeacã:P)

Acum Tidusss o sa zica ca sunt un ciudat :))

#10
Tidusss

Tidusss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,834
  • Înscris: 25.08.2006

 Jaqueline, on Apr 18 2009, 16:21, said:

Tu ai zis ca e cea mai slaba zodie....
Cea mai slaba zodie de apa.

N-ai cum sa contesti suprematia scorpionului la categoria zodii de apa (dupa cum am mai zis-o, scorpionul e printre cele mai puternice zodii, daca nu cea mai puternica), iar racul, chiar daca e emotional, e o personalitate puternica, totusi. Pestele e putin mai misterios...

M-ai inteles total gresit :)

@Fishhh: ai dreptate, chiar isi arata greu sentimentele. Nu esti ciudat, doar ati interpretat voi altfel :D

#11
whitewizard

whitewizard

    Softpedist pana la moarte!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,070
  • Înscris: 07.05.2006

 Fishhh, on Apr 17 2009, 09:29, said:

Eu îs peºte (dupa cum se poate observa si nick-ul :P) si ma simt bine , nu sunt egoist,tampit,impulsiv,sunt calm etc.  ^_^

Ce pareri aveti despre ea?:D
Nu poti avea incredere in multi dintre ei,mint pe fata cu zambetul pe buze , privindu-te in ochi!O zodie care are nevoie  de un umar pe care sa planga uneori.

#12
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

 whitewizard, on Apr 18 2009, 21:11, said:

Nu poti avea incredere in multi dintre ei,mint pe fata cu zambetul pe buze , privindu-te in ochi!
banuiesc ca te referi la pestoaice in general, nu?

Si btw, femeile pesti sunt cele mai tandre si iubitoare si loiale , mie asa mi s-a spus!  :P

#13
Dari@

Dari@

    Hoaºcã pur si simplu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 18.06.2007

 Fishhh, on Apr 17 2009, 11:29, said:

Eu îs peºte

Ce pareri aveti despre ea?:D

e drept ca sunt cam alunecosi si ascunsi, daca vor. pot avea viata dubla, dar pe de alta parte Pestii reprezinta semnul de exaltare a coanei Venus, ceea ce-i face sa poata iubi extraordinar de tare (de unde si riscul dezamagirilor frecvente) si pot chiar atinge nivelul Christic al iubirii, nivelul la care omul obisnuit crede ca are de-a face ori cu un nebun, ori cu un fraier, din pacate, doar pt ca el, omul obsinuit, nu poate niciodata sa atinga vibratia atat de puternica, a sentimentelor unui nativ Pesti.

pot avea inclinatii mistice, dar pot fi si foarte buni politicieni - din cauza acelei versatilitati si a capacitatii de a fi duali, dar in alt fel decat Gemenii, de exemplu.

Edited by Dari@, 19 April 2009 - 09:45.


#14
Ion_Cristoiu

Ion_Cristoiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 846
  • Înscris: 31.07.2008
Sunt peste si da, sunt 100% de acord ca sunt o persoana ciudata in anumite privinte. Extrem de ciudata. Si descrierea zodiei postata mai sus ma caracterizeaza 100%.

#15
Fishhh

Fishhh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 24.06.2008
Same :))

#16
Ion_Cristoiu

Ion_Cristoiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 846
  • Înscris: 31.07.2008
Foarte adevarata(cel putin in cazul meu) este faptul ca cei din zodia pesti se descurca excelent intr-un anumit domeniu, iar la chestii banale o dau in bara. Eu asa sunt si ma mir de prostia mea la chestii extrem de banale.

#17
Fishhh

Fishhh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 540
  • Înscris: 24.06.2008
Adevarat :P , de ex , la inceputul unei relatii sunt mai "stângaci" , da dupa , ce mã simt stãpân pe situaþie ... :naughty:

Cristoiule , uite si avatarele noastre au cam aceeasi idee  B)

Edited by Fishhh, 19 April 2009 - 18:27.


#18
Florin500

Florin500

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 08.11.2007

 Dari@, on Apr 19 2009, 09:43, said:

e drept ca sunt cam alunecosi si ascunsi, daca vor. pot avea viata dubla, dar pe de alta parte Pestii reprezinta semnul de exaltare a coanei Venus, ceea ce-i face sa poata iubi extraordinar de tare (de unde si riscul dezamagirilor frecvente) si pot chiar atinge nivelul Christic al iubirii, nivelul la care omul obisnuit crede ca are de-a face ori cu un nebun, ori cu un fraier, din pacate, doar pt ca el, omul obsinuit, nu poate niciodata sa atinga vibratia atat de puternica, a sentimentelor unui nativ Pesti.

pot avea inclinatii mistice, dar pot fi si foarte buni politicieni - din cauza acelei versatilitati si a capacitatii de a fi duali, dar in alt fel decat Gemenii, de exemplu.
Si eu sunt tot peste si intr-adevar descrierea de mai sus ma caracterizeaza 100%... mai putin faza cu politicienii :lol:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate