Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

Zodia Peºti

- - - - -
  • Please log in to reply
96 replies to this topic

#37
adill

adill

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,005
  • Înscris: 11.08.2008
eu sunt tot pe 15 martie...:P...

#38
MetalGod

MetalGod

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 23.06.2009
Eu sunt peste si sunt mandru de asta :) Eu cred ca noi, pestii, putem fi intelesi cel mai bine de alti oameni tot din zodia pesti. Ceilalti, chiar daca par ca ne inteleg, nu ne inteleg perfect.

#39
CristianRo

CristianRo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 26.05.2009
Si eu is peste si am doar noroc.

#40
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

 MetalGod, on 23rd June 2009, 20:31, said:

Eu sunt peste si sunt mandru de asta :) Eu cred ca noi, pestii, putem fi intelesi cel mai bine de alti oameni tot din zodia pesti. Ceilalti, chiar daca par ca ne inteleg, nu ne inteleg perfect.
Da, si mie mi se intampla sa fiu pe aceeasi lungime de unda cu ceilalti pesti. Si parca ne intelegem mai bine.  ^_^

#41
reddacy

reddacy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 781
  • Înscris: 23.02.2007
eu sunt multumit in  general......ador chestia cu intuitia [m-a ajutat enorm]......

eu sunt pe 8 martie.......poate de-aia sunt putin rautacios cu misoginii..... :P

#42
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
Nu e nimeni alcoolic?  :huh:

#43
sebike

sebike

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 293
  • Înscris: 25.05.2009
15 martie, mie imi place sa beau, wtf?

#44
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005
Suntem nascuti in aceeasi zi.   :lol: Numai ca eu nu beau alcool aproape deloc. :)

#45
Ion_Cristoiu

Ion_Cristoiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 846
  • Înscris: 31.07.2008
14 martie
Ciudata zodie.

#46
CristianRo

CristianRo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 26.05.2009
Eu 13 martie.Nustiu am noroc chior azi in orice

#47
Principessa85

Principessa85

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 17.07.2009
3 martie. ;)
Pestii sunt artisti prin definitie. Din toate punctele de vedere.
De cele mai multe ori ii distrug viciile. Sunt extrem de vulnerabili, sufera pentru toate rautatile lumii din jur pe care nu reusesc sa le inteleaga, cred in prietenie pana in panzele albe, iubesc cu toata fiinta lor dar de cele mai multe ori sunt dezamagiti si suferinta prea mare ii impinge spre alcool si droguri, vicii de care nu au puterea sa scape niciodata pentru ca evadarea in alta lume este sportul lor preferat. Zodia pestilor este cea mai frumoasa dar si cea mai periculoasa. Eu nu as vrea ca unul din copiii mei sa se nasca sub semnul asta zodiacal. Este adevarat ca traiesc totul la intensitate maxima, senzatiile pe care le simt sunt cu mult mai intense decat ceea ce simt cei nascuti in alte zodii, chiar si o banala seara in oras cu prietenii este 'traita' altfel de catre 'pesti' dar pretul pe care il platesc pentru asta este mult prea mare. Extrem de instabili, au nevoie in permanenta de cineva care sa ii ghideze prin viata, simt nevoia sa apartina cuiva, cu toate ca lor le place sa creada ca sunt independenti. Si mai sunt multe altele, o zodie foarte interesanta daca nu cea mai interesanta din tot horoscopul.
LE: Sunt foarte norocosi.

Edited by Principessa85, 29 July 2009 - 16:30.


#48
Devanu

Devanu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 22.08.2007
14 martie aici. Consum destul de rar alcool, dar fumez foarte mult.
Relatiile cu sexul opus au fost mereu de termen scurt si s-au sfarsit precum Hinderburgul.
Nu ma consider norocos deoarece stiu mereu ca s-ar fi putut intampla mult mai bine si nu apreciez un rezultat bun, imaginandu-mi maximul neatins.

#49
Matza_Madutza

Matza_Madutza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 17.07.2009

 Enu, on 20th April 2009, 23:39, said:

4 martie  ^_^

Enu, si eu tot pe 4 martie sunt... :proud:
Ce nu-mi place la zodia mea este ca ma gandesc prea mult la altii si ma uit pe mine, ca apoi sa-mi dau seama ca nu a meritat efortul....dar ce, ma invat minte?   :huh:

#50
darxide

darxide

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 06.10.2007
21 februarie, si mi se pare ca Principessa85 a descris destul de exact zodia, dar as mai adauga ca mi se pare cea mai slaba zodie...pentru baieti :(, si una dintre cele mai bune pentru fete

#51
Jaqueline

Jaqueline

    HyperActive Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,834
  • Înscris: 08.09.2005

 Matza_Madutza, on 2nd August 2009, 08:49, said:

Enu, si eu tot pe 4 martie sunt... :proud:
Ce nu-mi place la zodia mea este ca ma gandesc prea mult la altii si ma uit pe mine, ca apoi sa-mi dau seama ca nu a meritat efortul....dar ce, ma invat minte?   :huh:
Iti trece...cu varsta.  :)

#52
Versus76

Versus76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 846
  • Înscris: 23.05.2008
:P Cel mai mare defect al pestilor: cu toate ca sunt niste creduli, singurul lucru caruia nu-i dau crezare este ca

 Principessa85, on 29th July 2009, 17:29, said:

[...] LE: Sunt foarte norocosi.

LE. Nu putea sa ma mai tina mama vreo 3 zile, sa ma nasc si eu sub alt aliniament al planetelor? :unsure:

Edited by Versus76, 07 August 2009 - 11:49.


#53
sitto

sitto

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 130
  • Înscris: 27.08.2007
mama si soacra sunt in pesti. dar sunt atat de diferite. e adevarat ca le desparte o perioada de 10 zile, da' pe cat de galagioasa e mama si vorbeste mereu si bune si rele, pe atat de tacuta si rezervata e soacra. si nu doar cu mine. mama are fire de artist, dar soacra nu ... orice da nu artist

#54
mike_sol

mike_sol

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 412
  • Înscris: 05.04.2007
zodia noastra este foarte relativa.
am doi verisori frati gemeni, amandoi nascuti in zodia pestelui. unul dintre ei e calm, si ganditor mereu, celalalt e impulsiv, dar nici nu lasa nimic pe ziua de maine (de asta e director la o banca in bucuresti)

despre mine nu stiu ce pot spune. am multe dintre trasaturile pestilor, doar ca sunt destul de bine organizat (chiar si la mine in camera, totul este aranjat, NU SUPORT DEZORDINEA) si nu am nici un viciu caracteristic zodiei (fumat-zero, droguri nici nu vreau sa vad si alcool doar cu masura)
intuitia este cel mai mare plus al meu. am momente cand "citesc" gandurile celor din jur :lol: (suna ciudat...dar asa e. ma uit la om si pot spune la ce se gandeste...mai ales daca il cunosc cat de cat)

as fi vrut sa ma fac psiholog (imi place la nebunie psihologia) dar imprejurarile (aka lipsa de locuri de munca si de bani a psihologilor) m-au impins catre alt domeniu care ma pasioneaza: constructiile :D (pe 1 octombrie incep studiile la UTCB)

de ce spuneti ca zodia pesti este una slaba? eu spre exemplu, nu cedez intr-o discutie decat daca realizez ca ceea ce afirm este gresit (si e cam greu sa imi dau seama de asta pe moment)
sa vedeti ce panarame fac cu sor'mea care e rac :lol:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate