Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

tzepe pe yahoo

- - - - -
  • Please log in to reply
208 replies to this topic

#55
tavitzu

tavitzu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 25.03.2005

gtk, on Feb 28 2005, 22:33, said:

cum naiba reusiti sa primiti voi asemenea prostii, nu-mi dau seama.. probabil ca va inscrieti la tot felul de site-uri romanesti tampite

Eu singurul spam romanesc pe care l-am primit a fost de la un hacker care-si facea reclama la servicii, dar foarte discret si stiu si de unde mi-a aflat adresa.

Deci atentie, cu principala adresa de e-mail nu va inscrieti nicaieri aiurea, creati-va alte conturi special pt. asa ceva... de parca nu ati sti, dar...

<{POST_SNAPBACK}>



omule tu cred ca vi de pe alta planeta frate .. ai ceva de comentat la orice ... am mai vazut posturi puse de tine ... si esti incredibil ...  :huh:


-------------------------

dianna_jmekerita (19:54:55): Azi e ziua in care yo imi bag poola in toate mesajele voastrea ... puneti o dorintza in kur ... si nu mai rade ... chiar dak vrei sa o bulesti pe aia sau vrei sa ii iei bani lu ala ... dorintza tot nu tzi se indeplineste ... asa ca da mesaju asta la toti din lista ta ... ca sa nu iti moara cucu sau lindicu ... sau sa ti se blegeasca sau sa ti se lase tzatzele ... asa ca trimit la toti mesaju asta pana o sa ai ghinion la scoala ... in futai si lovele ... hai fast ...!! [ message to all ]



asta a fost cel mai genial mesaj care l-am primit .... singuru care l-am dat mai departe ...

dar ... a avut o consecinta aiurea .... l-a citit si mama ..... fostei mele prietene =)))))

#56
gtk

gtk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,868
  • Înscris: 18.09.2004

tavitzu, on Mar 29 2005, 14:34, said:

omule tu cred ca vi de pe alta planeta frate .. ai ceva de comentat la orice ... am mai vazut posturi puse de tine ... si esti incredibil ...  :huh:
-------------------------

dianna_jmekerita (19:54:55): Azi e ziua in care yo imi bag poola in toate mesajele voastrea ... puneti o dorintza in kur ... si nu mai rade ... chiar dak vrei sa o bulesti pe aia sau vrei sa ii iei bani lu ala ... dorintza tot nu tzi se indeplineste ... asa ca da mesaju asta la toti din lista ta ... ca sa nu iti moara cucu sau lindicu ... sau sa ti se blegeasca sau sa ti se lase tzatzele ... asa ca trimit la toti mesaju asta pana o sa ai ghinion la scoala ... in futai si lovele ... hai fast ...!! [ message to all ]
asta a fost cel mai genial mesaj care l-am primit .... singuru care l-am dat mai departe ...

dar ... a avut o consecinta aiurea .... l-a citit si mama ..... fostei mele prietene =)))))

<{POST_SNAPBACK}>


Ce ma? Care-i problema? De pe ce planeta vin? De ce sunt incredibil?  :lol:

Eu inca sunt mic copil pe langa altii...

PS. ...si te-ai gandit sa-l trimiti tocmai prietenei? bravo  :death: ... :lol:
PPS. "vi" se scrie de fapt "vii"

Edited by gtk, 29 March 2005 - 14:52.


#57
tavitzu

tavitzu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 25.03.2005

gtk, on Mar 29 2005, 15:47, said:

PS. ...si te-ai gandit sa-l trimiti tocmai prietenei? bravo  :death: ... :lol:

<{POST_SNAPBACK}>



am dat mesajul la tot grupu nu mi-ar fi trecut prin cap ca il citeste ma-sa ...


gtk, on Mar 29 2005, 15:47, said:

PPS. "vi" se scrie de fapt "vii"

<{POST_SNAPBACK}>



si exact la asta ma refeream cand am zis incredibil .... tu nu gresesti ? chiar trebuie sa faci pe desteptul ? :)

pe planeta ta sunt toti perfecti ?  <_<

si de unde pana unde se scrie "vii"  -_- ??

Edited by tavitzu, 29 March 2005 - 15:58.


#58
cobe

cobe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 454
  • Înscris: 23.06.2004
e cam off, dar nu dau de nici un program care sa imi spuna cine e online si sta invisible. :huh:

#59
DeeDeeutZa

DeeDeeutZa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.03.2005
hahahhaa ....am dat si eu acu un mesaj  :D ..dar era prea lung si nu a incaput..deci ..am dat si continuarea :D ..hahaha tortura huh ?!

#60
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003

cobe, on Mar 30 2005, 00:40, said:

e cam off, dar nu dau de nici un program care sa imi spuna cine e online si sta invisible. :huh:

<{POST_SNAPBACK}>


cum nu? uite-aici: http://forum.softped...ndpost&p=528163

use Search!  :death:

#61
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004
Ultima ora:

Quote

Shoguna (9:32:11 PM): In semn de solidaritate fata de cei trei jurnalisti rapiti in Irak te rog sa trimiti acet mesaj mai departe. Daca nu il trimiti nu vei pati nimic doar ca vei da dovada de ignoranta fatza de nishte ROMANI care sufera
:death:

Sper sa nu imi spuneti acum ca sunt un ignorant si un nepasator...pls



Iar aia cu cel ce si-a uitat documentatia in Taxi a fost de mare mare amploare si aici in Iasi.. ma intreb de unde a plecat de fapt, adica in ce oras si-a pierdut ala actele in taxi...

#62
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003

Quote

adytza_ady2004 (5:14:35 PM): Super stire!Un studiu independent a dovedit ca cei care sunt deprimati,nemultumiti si au o viata sexuala proasta citesc acest mesaj cu mana pe mouse!...Acum degeaba o iei de pe mouse...!

:death:

Quote

yrynel1986 (3/30/2005 11:48:12 AM): Presedintele Statelor Unite ne-a cerut sa ne unim pentru o cauza comuna tuturor: combaterea terorismului. Este bine stiut ca musulmanii se opun consumului de alcool si considera vederea unei femei dezbracate (alta decat nevasta-sa) drept un pacat. Din aceasta cauza lansam un apel pentru ca timp de o saptamana, ZILNIC, la ora 17.00, toate femeile sa se dezbrace complet si sa alerge prin birouri iar toti barbatii sa le urmeze cu o bere in mana. Aceasta ne va ajuta sa detectam teroristii care se ascund la noi in firma. Statele Unite va sunt recunoscatoare pentru efortul facut impotriva terorismului. Colaborati ! Trimiteti acest mesaj tuturor colegilor de la serviciu si tuturor firmelor partenere!

Asta mai merge!  :coolspeak:

#63
Crash

Crash

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,066
  • Înscris: 27.08.2002
"Grupul persoanelor sanatoase la cap saluta pampalaii care au abtibilduri cu Maggi in geam "

"Knorr ofera 100 de euro celor care sparg geamurile cu sigla Maggy"

"grupul suporterilor stelisti care inca mai spera intr-o calificare vor ajuta grupul knorristilor"

#64
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004

Quote

Shoguna (10:13:42 PM): PAPA IOAN PAUL AL II-LEA A MURIT.DESI NU SUNTETI CATOLICI,TRIMITETI MAI DEPARTE SI PASTRATI UN MOMENT DE LINISTE IN SEMN DE SOLIDARITATE.



...

#65
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,837
  • Înscris: 01.04.2005
bai eu cand ma loghez de dimineata primesc vreo 15 offline messages dintre care "doar" vreo 12 sunt spammuri
exista o solutie sigura... un soft mic cu care poti face urmatoarea chestie:
dai frumos remove de acolo si nu mai esti in lista "spammerului" -> ai stopat efectul de la sursa...
dar exista si dezavantaje.... unul ar fi ( pt mine) ca nu o sa mai fiu in lista la nimeni :))
doar la 2 persoane care nu trimit  :coolspeak:

#66
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003
metoda mea e mai simpla si nu implica excluderea nimanui din lista. daca trimite cineva mesaje de-astea, eu le trimit inapoi de vreo 20 de ori, apoi le spun sa nu-mi mai trimita asa ceva. chestia e ca treaba asta chiar functioneaza!  ;)

#67
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003
altu:

Quote

Scrie-tzi numele la capatul cozii si da mai de parte... sa vedem cat de departe va merge! ... ash,greg,samantha,stephen,chelsea,chris,charity,heath, joshua, jocelyn, cyndi,ariel,melissa,alisha,Jody, kim,sammy, jacob, Jodi Aker, debra, beth, nisha, debra, james,Ethan, ioana_bubu,vlad_rizoiu, aly_burn, aluara2002, b_ravage,oana ,sony_rares, INDIANU, rgz,fish, alu2424, ze1tz4,de_sade_xxl,simonelu16,grecu_69,musca88,rusu_170987,bogdan,Adryan, catalin,paula,isabela,laura,InCoGnItO, Jd3RuL, Aleksandra, NeFeRtItI , b3b3_luv86,andreea, al3xandra_gia,bobyisbogdan,jordas_boy,new_radu.cezarykk,marizza_2000,sympathica_
ne,Arthas2u,dark4u1Angel2u,Dark2u1Angel4u,Diana_LoveU14,TOTTI_FUCK_ALL,bocel, blonda...

:death:

#68
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,837
  • Înscris: 01.04.2005
lol ce prostie........... am primit multe...
da ce se intampla cand depasesti numarul de caractere admise?  :lol:

#69
stericuta

stericuta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 758
  • Înscris: 16.03.2005
Grupul oamenilor sanatosi la cap saluta pampalaii care au lipite pe geam abtzibilduri cu Maggi. Grupul mamicilor frustrate de statutul de gospodina saluta Zapp Share Free. Grupul pasionatilor de Knorr acorda o mie de euro pentru fiecare geam Maggi spart. Grupul proprietarilor pasionati de SF saluta piata imobiliara.

#70
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004

Quote

Scrie-tzi numele la capatul cozii si da mai de parte... sa vedem cat de departe va merge! ... ash,greg,samantha,stephen,chelsea,chris,charity,heath, joshua, jocelyn, cyndi,ariel,melissa,alisha,Jody, kim,sammy, jacob, Jodi Aker, debra.........

Ma intreb cum de au stiut atatia  americani consecutiv romana, de au stiut ce vrea mesajul de la ei...

#71
Skelet

Skelet

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 30.11.2003

Quote

Daca stergi acest mesaj dupa citire, vei avea un an de ghinion, vei ramane fara prieteni, te va calca masina, nu-ti va mai merge netu', nu vei mai putea bea si fuma, vei asculta numai Andreea Balan, Salam si Minune, vei munci 20h zilnic, te vei uita numai "Ciao Darwin" (DA! cu Dan Negru), iti va creste par pe nas, nu vei mai putea face pipi zilnic, o sa ramai fara hartie igienica de 3 ori pe saptamana, te va musca cel putin un caine o data pe luna (locul de care te va musca nu se poate stabili cu precizie numai din stersul mesajului...), vor intra mascatii peste tine in casa si nu-si vor cere scuze, cand te vei plimba prin parc va
incepe ploaia, te vei ingrasa peste masura, iti va creste colesterolul cu toate ca vei manca numai soia, vei munci in week-end, te va calca masina (din nou!), nu-ti vor mai merge jocurile pe calculator, telefonul
nu va mai avea semnal, se vor strica apometrele, vei avea atacuri de panica, te vei imbolnavi nasol si te vei chinui, vei avea diaree din 3 in 3 zile, vei fi alergic la soare, televizorul iti va lua foc (ceea ce nu e asa rau, avand in vedere ca singura emisiune la care te vei uita e "Ciao Darwin" - tot cu Dan Negru), te vei electrocuta incercand sa-ti faci cafeaua, vei fi concediat!

Daca il trimiti prietenilor tai, vei avea automat NOROC trei ani!!! Sau nu.

:lol:

#72
jedialex1985

jedialex1985

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 666
  • Înscris: 09.04.2004

Skelet, on May 9 2005, 16:06, said:

luat de pe resursadefun.ro da merge si eu l-am trimis la spammeri astia

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate