Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

tzepe pe yahoo

- - - - -
  • Please log in to reply
208 replies to this topic

#19
goesalajan

goesalajan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 364
  • Înscris: 10.06.2004
mai multe informatzii aici.

#20
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
cineva cu numele "dvorak" se adauga in Yahoo messenger. Nu-l acceptati. E un virus. De asemenea nu deschideti si nu cititi nimic de la: "angel11", "tewwtuler" si "sassybitch". Sunt virusi care "ucid" hardul. Retransmiteti acest mesaj tuturor cunostintelor. (click dreapta pe numele grupului, apoi cliick pe [Send Message to All]

ultima gaselnita  :death:

#21
Wicked

Wicked

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 26.01.2005

Quote

Plangand tu te-ai nascut pe-acest pamant/Iar cei ce te-au dorit te-au asteptat razand/Vezi si traieste ca atunci cand te vei stinge/Razand sa parasesti pe cei ce te vor plange.........trimitetzi la toata lista iar dak il vetzi primi de 5 ori inapoi cineva va iubeste pe ascuns

Asta e ultimul primit de mine  :death:. Eminescu era mic copil pe langa tinerii nostrii poeti  :lol:

#22
lupone

lupone

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 20.06.2004
Viitorul nu suna bine :D Intrebarea mea: care sunt solutiile? (in afara de a trimite de 'jdemii de ori acelasi mesaj la aceeasi persoana - mi se pare un lucru bun ;) ) Exista vreun program care sa stopeze acest lucru? :naughty:

#23
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,137
  • Înscris: 09.09.2003
eu am recomandat tuturor sa ma treaca intr-o lista aparte la "Ciufuti" or something  la care sa nu dea mesaje de genul , in caz contrar am dat ignore...  fara discutii.

#24
cagh

cagh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 475
  • Înscris: 25.11.2004
Alta chestie primit de la o blonda:

yahoo se inchide pe 17 august. ei vor sa se descotoroseasca de mesenger-ul gratuit. o groaza de oameni au fost deja deletatzi. click dreapta pe grupul tau de prieteni si clik instant message to all in group si trimite acest mesaj tuturor. persoana caruia i-o trmitz va avea o semnatura si nu va fi deletat

#25
G_Unit_Soldier

G_Unit_Soldier

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 20.12.2004
am primit faza cu 17 ugust de vreo 5 ori

partea nashpa e ca nu am primit de la 5 blonde

#26
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003
mai nou:


Quote

Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieste ca si cand Paradisul ar fi pe pamant. Este luna internationala a prieteniei. Trimite acest mesaj tuturor celor pe care ii consideri prieteni. Daca nu il trimiti, nu se va intampla nimic. Totusi, daca o vei face, cineva ar putea sa zambeasca atunci cand il primeste.......


#27
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003

Tzepi, on Feb 28 2005, 17:55, said:


O fi el mai nou, da' asta nu inseamna ca tre' sa trimiti la toate lumea din lista ta, sau ai facut o exceptie doar pt. mine?  ;)

#28
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003
dar nu am trimis la toata lista:)

numa la catziva preteni....dar lasa k nu o sa iti mai trimit
raule
:)

Edited by Tzepi, 28 February 2005 - 18:18.


#29
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003
Participa la ziua nationala impotriva bolilor mintale. Trimite acest
mesaj unui prieten retardat, asa cum am facut-o si eu.

:coolspeak:

#30
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,658
  • Înscris: 26.11.2001
Metoda neortodoxa:
Stergeti-va de pe lista celor care trimit astfel de glume cu programul de aici:

http://www.softpedia...g/DenyBud.shtml

Quote

This application will allow you to remove your yahoo id from someone elses buddy list.

Quick and effective...unlike most of the other ones out there.
Simply login to the name you need to remove and then enter the persons id that you need to remove your name from and then remove it.

Requirements:
VB Runtime, Yahoo ID

[ http://www.softpedia.com/screenshots//DenyBud_1.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://www.softpedia.com/screenshots//DenyBud_2.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Una noua, din ciclul studenti proletari din toate tarile uniti-va !:

Quote

se intampla in regie - stavila_iura (2/28/2005 5:30:28 PM): p20_202 (28.02.2005 16:37:32): vreau sa va anunutz ca azi a venit in p12 politia cu aia care cautau licenta. a confiscat hdd si au dat amenzi mari. te rog trimite mai departe ca sa stie toata lumea. e ceva de groaza. studentii sunt exasperati. gaborii vin devreme dimineatza sau seara dupa 9 10 cand studentii sunt la calculatoare. te rog da mai departe


#31
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,723
  • Înscris: 18.07.2003
ai un download in plus :)

astept victime

#32
gtk

gtk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,868
  • Înscris: 18.09.2004
cum naiba reusiti sa primiti voi asemenea prostii, nu-mi dau seama.. probabil ca va inscrieti la tot felul de site-uri romanesti tampite

Eu singurul spam romanesc pe care l-am primit a fost de la un hacker care-si facea reclama la servicii, dar foarte discret si stiu si de unde mi-a aflat adresa.

Deci atentie, cu principala adresa de e-mail nu va inscrieti nicaieri aiurea, creati-va alte conturi special pt. asa ceva... de parca nu ati sti, dar...

#33
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003
noi vb de spam pe yahoo! messenger,nu de mail

#34
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,723
  • Înscris: 18.07.2003
e vb de diversi tembeli care afla accidental idu de messenger

#35
StGermain

StGermain

    RL 118

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,517
  • Înscris: 04.04.2004
NU. E vorba de tembeli care inventeaza astfel de mesaje, le trimit la toata lista, si de-abia astia care primesc is mai gogolani, ca ei la radnul lor trimit iarasi prin "Send a message to all in this group". Astfel, daca ai prieteni comuni in lista, vei primi eventual de la toti  :cursing:  :cursing:  :cursing:

#36
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003
subscriu.
i-dul il au chiar de la mine, dar in urma mesajelor de acest gen, le-am spus ori sa ma scoata din lista de prieteni, ori sa ma puna in alt grup.
:cursing:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate