Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Plasa de umbrire peste gard de pl...

O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...
 Programe TV cu altfel de sporturi

Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...
 Ați prins vremurile cand 120 Volț...

Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu
 Politist mutilat de caine in curt...

Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart
 

tzepe pe yahoo

- - - - -
  • Please log in to reply
208 replies to this topic

#199
blondu'

blondu'

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 24.08.2005
TRIMITE ACEST MESAJ TUTUROR DIN LISTA TA INCLUSIV MIE SI APOI APASA F2 DE 5 ORI SI ITI VA APAREA NUMELE PERSOANEI IUBITE PE MONITOR LA STATUS ..................E PE BUNE

daca primesti ace3st mesaj inseamna k esti o persoana iubita..tr acest msg in 4 min la 10 pers din lista ta si maine o sa fie cea mai frumoasa zi din viata ta pt k in seara asta la 00:00 o persoana va realiza k te iubeste

din aceeasi serie. mesaje idioate

#200
alexei

alexei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,073
  • Înscris: 11.06.2005

View Postdon_dannielo, on Apr 4 2006, 17:37, said:

Suntem in Romania, sa asteptam totusi luna Mai pentru ca data aia sa fie corecta  :D

plus ca se intampla din 100 in 100 de ani, nu cum a zis ala

#201
puchypeaches

puchypeaches

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 10.07.2006
intr-un timp primeam mesaje de genul "ma duc sa mananc", "nb", "m-am intors", "ma duc sa ma culc acum pe bune" s.a.m.d. si, tot de la aceeasi persoana: "sa-mi bag poola in massurile voastre de cretini"

eu nu mai inteleg nimic. dupa cateva astfel de iesiri, i-am dat ignore, era si cazul. insa m-a uimit persoana cu mesajele astea  :huh:

#202
Blitzkrieg

Blitzkrieg

    SIR

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,050
  • Înscris: 13.02.2005

View Postpuchypeaches, on Jul 30 2006, 21:06, said:

intr-un timp primeam mesaje de genul "ma duc sa mananc", "nb", "m-am intors", "ma duc sa ma culc acum pe bune" s.a.m.d. si, tot de la aceeasi persoana: "sa-mi bag poola in massurile voastre de cretini"

eu nu mai inteleg nimic. dupa cateva astfel de iesiri, i-am dat ignore, era si cazul. insa m-a uimit persoana cu mesajele astea  :huh:

si eu am avut asa exemplare.

ignore-ul e solutia  :D

#203
puchypeaches

puchypeaches

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 10.07.2006
din pacate de unii ai nevoie mai tarziu :(

#204
CGF

CGF

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,308
  • Înscris: 07.07.2005

View Postpuchypeaches, on Jul 30 2006, 21:06, said:

intr-un timp primeam mesaje de genul "ma duc sa mananc", "nb", "m-am intors", "ma duc sa ma culc acum pe bune" s.a.m.d. si, tot de la aceeasi persoana: "sa-mi bag poola in massurile voastre de cretini"

eu nu mai inteleg nimic. dupa cateva astfel de iesiri, i-am dat ignore, era si cazul. insa m-a uimit persoana cu mesajele astea  :huh:
Eu am si am avut multe persoane de genul asta in lista insa care nu lucrau cu "nb", "vam pupat" si astea, ci dadeau panarame cu "daca nu dai mai departe...". Apoi, la cateva minute, dadeam: "Nu mai dati mass-uri" etc. Am ajuns la concluzia ca aceste persoane nu se mai uita la ce mass-uri trimit. Pur si simplu: tot ce primesc, trimit si ele. :w00t:

View Postpuchypeaches, on Aug 9 2006, 01:08, said:

din pacate de unii ai nevoie mai tarziu :(
Cum sa ai nevoie de ele? :mellow: In general persoanele care ma ajuta pe mine au si ceva materie cenusie si nu le pot da ignore pentru ca dau mass-uri pentru ca...nu dau. :D

#205
puchypeaches

puchypeaches

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 10.07.2006
pai poate iti sunt colegi de liceu, facultate whatever si iti trebuie teme sau cursuri  :P

#206
djadi21

djadi21

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,514
  • Înscris: 03.08.2004
Sau poate la unii le plac masurile. :P

#207
puchypeaches

puchypeaches

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 151
  • Înscris: 10.07.2006

View Postdjadi21, on Aug 9 2006, 20:49, said:

Sau poate la unii le plac masurile. :P

e destul de enervant sa primesti mesaje care nu-ti sunt destinate doar tie si mai ales care sunt stupide, deci nu prea inteleg cum ar putea sa-ti placa sa le primesti.

#208
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005
ce ziceti de asta... l-am primit pe mail...nu pe mess... simpatic...nu?

Quote

Din ciclul "trimite la 10 persoane in 5 minute" va prezentam: "De necrezut dar adevarat!!!! " :
scrie numele tau de trei ori la rand, apoi sterge tot, apoi apasa
shift+alt+ctrl+ tab+esc+enter+del+F1+F2+ F3+F4+F5+ F6+F7+F8+ F9+F34, apoi restarteaza calculatorul
apoi stinge-l de tot, arunca monitorul peste fereastra, calca in picioare tastatura, toarna apa pe
carcasa in timp ce e in priza, da foc la mouse si joaca fotbal cu boxele, apoi priveste in oglinda
si vei vedea o fata de idiot. E PE BUNE FAZA!!!!... P.S.: Nu uita sa te gindesti la persoana
iubita !!!!!!!!" )))) Incearca si tu, trimite mai departe, nu rupe lantul!!! Da-te de 15 ori cu
capul de monitor, Da-ti cu tastatura in gura de 20 de ori, Arunca-te pe geam si daca apuci,
inchide ochii ... Si ai sa vezi persoana iubita.

Trimite acest mesaj la 5 prieteni din lista, poate ai norocul sa nimeresti printre ei si un
psihiatru.


#209
nepotu80

nepotu80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.11.2006
am primit de la o bruneta :console:


Presedintele Statelor Unite ne-a cerut sa ne unim pentru o cauza comuna tuturor: combaterea terorismului. Este bine stiut ca musulmanii se opun consumului de alcool si considera vederea unei femei dezbracate (alta decat nevasta-sa) drept un pacat. Din aceasta cauza lansam un apel pentru ca timp de o saptamana, ZILNIC, la ora 17.00, toate femeile sa se dezbrace complet si sa alerge prin birouri iar toti barbatii sa le urmeze cu o bere in mana. Aceasta ne va ajuta sa detectam teroristii care se ascund la noi in firma. Statele Unite va sunt recunoscatoare pentru efortul facut impotriva terorismului. Colaborati ! Trimiteti acest mesaj tuturor colegilor de la serviciu si tuturor firmelor partenere!




imi vine sa o :death:  :deadtongue:  :deadtongue:

:w00t:

View Postcosmin09, on Feb 9 2006, 23:52, said:

Foaie verde, un' ti-e capu?
Tu dai mass ca tolomacu?
Foaie verde, mintea-ti arde
de tot dai massuri retarde...
Foaie verde de manea
baga-ti mass-ul undeva,
Foaie verde, moare ratza
mai dai mass si iti sparg fatza.
Foaie verde, massu-i cald
mai dai unul si te sparg,
Foaie verde, massu-i rece
nici un prost nu te intrece.
Foaie verde, arzi pe rug
inc-un mass, intri-n cosciug!
Foaie verde, flori in nas
du-te-n ma'ta cu-al tau mass,
Foaie verde, flori de sange
mai dai mass si ma-ta plange.
Foaie verde p..i belite
nu mai dati mass-uri tampite,
Foaie verde, cioc si rat
daca mai dati mass-uri
eu va f.t in gat!
Foaie verde
flori de zmeu
sa fac massuri este greu,
Foaie verde, catel gras,
e paradoxal
Mam saprt de ras pe massu aaasta:))))))))))))))))))) :w00t:  :w00t:  :photo:  :peacefingers:  :coolspeak:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate