Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

tzepe pe yahoo

- - - - -
  • Please log in to reply
208 replies to this topic

#1
Skelet

Skelet

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 30.11.2003
Nu stiu altzii cum sunt dar eu incep sa ma enervez cand primesc mesaje de genu: trimite mesaju asta disperat, de la NUSTIU CINE CATRE TOATA LUMEA, pentru ca asa vrea careva , ca si asa mere bine netu, hai sa trimitem o gramada de mailuri aiurea ca doar avem trafic nelimitat. sau virusu lu peste care itzi omoara hdd-u. SAU CA DACA NU TRIMITZI MESAJU VEI AVEA GHINION TOATA VIATZA. WAKE UP PEOPLE!

Asa ca in reply la faza cu virusu neexistent si cu aia care mor si tu sa trimiti mailuri disperate la cat mai multi ca o companie le da nushu catzi centi....:

----------------------------------------------------
Daca receptionezi un e-mail intitulat "Badtimes", sterge-l imediat!!!
Nu il deschide!!!
Aparent este un virus foarte nasol. Nu numai ca va sterge tot ce ai pe hard disk(uri), dar de asemenea va sterge totul pe orice disc pe o raza de 20 de metri in jurul calculatorului tau. Demagnetizeaza toate cartile tale de credit. Iti modifica codul PIN de la bancomat, de asemenea iti reprogrameaza video-ul si utilizeaza armonici ale campurilor subspatiale pentru a sterge orice CD incerci sa asculti.
Va programa toate quick dial-urile de pe noul tau telefon cu numarul soacrei tale.

Acest virus va inocula antigel in acvariul tau. Va bea toata berea ta.
Pentru Dumnezeu, omule, asculti ce-ti zic?!? Va lasa sosete murdare pe masuta din sufragerie cand astepti oaspeti. Te va determina sa te joci cu foarfecele intr-un mod care pare distractiv pana cand cineva va ramane cu un ochi. Virusul va rescrie toate salvarile tale, schimband toate verbele la perfectul compus si va incorpora indetectabile greseli de ortografie, care vor schimba complet sensul propozitiilor. Iti va inlocui samponul cu gel auto si gelul de par cu prenandez exact cand te pregatesti pentru sindrofie.

Daca mesajul "Badtimes" este deschis sub Windows 95/98/sau mai sus, va lasa capacul de la toaleta ridicat si uscatorul de par periculos de aproape de cada plina. De asemenea, va indeparta toate documentele tiparite in dublu exemplar pentru siguranta, va unge clantele cu SuperGlue si le va conecta la reteaua distribuitorului local de energie electrica.

* * * AVERTIZEAZA CAT MAI MULTI OAMENI! * * *
Daca nu trimiti asta la 5000 de oameni in 20 de secunde, nu vei avea scapare.

P.S.: In caz ca esti blonda, asta este o gluma!!!

-----------------------------------------------------

fukin spam!!!!

Si ce e mai grav e ca in cazul unor virusi acestia sunt programati sa se trimita singuri, dar aici nici nu e nevoie pt ca altzii mai creduli trimit aiurea mesaje fara sa stie despre ce e vorba si sa se intereseze macar daca mesaju are ceva boaba de adevar in el....

#2
Inginerul

Inginerul

    Setup Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,488
  • Înscris: 22.05.2002
De ce te enervezi asa, nu esti singurul care primeste asa ceva. Eu am o adresa de mail in care la 1 mesaj "adevarat" mai primesc inca 50 spam si m-am obisnuit.


Skelet, on Jan 25 2005, 18:41, said:

...
Va programa toate quick dial-urile de pe noul tau telefon cu numarul soacrei tale.

Va bea toata berea ta.
...

<{POST_SNAPBACK}>

Ei, daca mi-ar face asa ceva chiar ca m-as enerva  :w00t:

#3
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,723
  • Înscris: 18.07.2003
eu pe aia care imi trimit asa ceva ii sanctionez cu block vreo 2-3 zile pana se satura


plus mesaje kilometrice in care le explic ca sunt retarzi daca au de gand sa creada in alea, si rugamintea sa ma scoata din lista de contacte.

#4
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
daca imi trimite careva mesaje de genul asta (trimite acest mesaj la nu stiu cate persoane...) ma apuc si trimit acelasi mesaj de cate ori vrea respectivul... dar numai lui :P

#5
Zazie

Zazie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,741
  • Înscris: 20.09.2003
Fenomen social. Si mai rau e cand nu intelege de ce nu e bine.

#6
laurentiu907

laurentiu907

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,940
  • Înscris: 14.12.2003
Dar pe ala cu virusii in fisiere jpeg, l-ati primit? :D

Eu da...

Mie cel mai mult imi plac alea cu "daca vei trimite in 10- secunde 'jde mii de copii, vei castiga la loto.
Daca nu vei trimite, nu stiu cui i s-a-ntamplat sa fie calcat de tramvai pe aratura...


and so on and so on...

Oameni cretini... Eu fac la fel. Block.

#7
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,120
  • Înscris: 05.12.2002
ala de mai sus a fost o gluma... dar sunt unii care cred.

#8
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
E buna treaba sa-i trimiti inapoi de jdemii de ori celui care ti-a trimis  :coolspeak:

#9
Skelet

Skelet

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 30.11.2003
Da chiar. Asa o sa fac si eu. :coolspeak: Sa vad ce mai zice atunci. Pe yahoo messenger am primit in ultimele 2 zile o droaie de mesaje d'alea cu virusu care killareste hardu...

#10
Iedu

Iedu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 812
  • Înscris: 07.12.2002
Acum vad ca sunt la moda alea cu virusul numit invatatul  :confuzzled:  :death:

#11
Manowar

Manowar

    Iubitul mileniului.

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,869
  • Înscris: 24.11.2004
chestia asta in general e practicata de persoane care poarta sutien, if you know what i mean, referitor la inteligenta si priceperea la compuri/net...

#12
Tzepi

Tzepi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,986
  • Înscris: 04.08.2003
si eu l-am primit ieri pe cel cu INVATATUL

in schimb, primesc de la un retartdat mesaje de genu "daca nu trimiti mori sau ai ghinion 100 ani". in fiecare zi! si niciodata nu se repeta mesajul

#13
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004

Manowar, on Jan 26 2005, 12:44, said:

chestia asta in general e practicata de persoane care poarta sutien, if you know what i mean, referitor la inteligenta si priceperea la compuri/net...

<{POST_SNAPBACK}>


Adevaru' e ca si eu am primit o gramada de tampenii d-astea de la femei. Barbatii nu prea trimit porcarii d-astea.

#14
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,294
  • Înscris: 21.04.2004
macar mailu e gratuit, io am primit si prin sms, ceva cu 8 ingerasi or something  :death:

#15
Slash

Slash

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,177
  • Înscris: 30.09.2003
exact acum, in timp ce citeam topicul asta am primit un mesaj de-asta, tampit:

Quote

yrynel1986 (2:33:37 PM): fiecare seara cineva se gandeste la tine inainte de a merge la culcare.Cel putin 15 pers. din aceasta lume te iubesc intr-un fel. Singurul motiv ca sa te urasca este acela ca vor sa fie ca tine.Exista cel putin 2 pers. care ar muri pt tine. Insemni totul pt cineva. Cineva de care nici nu ai habar te iubeste.Daca ai face o greseala uriasa vreodata, ceva bun se va intampla.Cand crezi ca ti s-a intors spatele,mai uita-te o data. Sa-ti amintesti intotdeauna complimentele primite. Uita rautatile. Deci daca esti un prieten bun(iubitor, drag, etc) trimite acest mesaj tuturor cunoscutilor de pe lista ta, inclusiv mie

PS:  nici nu m-am deranjat sa citesc mesajul. si e din partea unei feta care nici nu e blonda si nici nu e "blonda", deci e ingrijorator fenomenul...  :deadtongue:

#16
bigsmasher

bigsmasher

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 07.12.2004
ahah :)) da... daca stau sa ma uit in arhiva... cred k o sa pun aici 100 de replay`uri numai cu aberatii de genu asta... pe mine ma mai streseaza si oamenii care dau mass message din 5 in 5 minute.. cu " Ce mai faceti" "v`a fost doar de mine" "   va pupicesc " "ma duc la culcare" "somnic pufos" aolew......  :death:  :death:

#17
Iedu

Iedu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 812
  • Înscris: 07.12.2002
:death: Sunt de acord cu voi. Eu nu am primit mesaje stupide ca alea decat de la persoane care poarte sutien, vorba lui Manowar.

#18
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
si eu am primit sms-ul cu 8 ingerasi pe zapp de pe un numar necunoscut...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate