Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...
 "Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...
 Probleme fibra (internet ) rooter...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...
 O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...
 

Probleme convorbiri Cosmote

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
joystick

joystick

    Eu...si cu mine!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,921
  • Înscris: 10.06.2008

View PostD.C.L., on Oct 11 2008, 18:48, said:

Slobozia - Ialomita Reteaua e varza. Ba merge, ba nu merge. Am facut prostia sa fac doua abonamente pe 2 ani (m-am bucurat la pret ca prostu') si sa-mi transfer si nemurile pe cartele. Acum imi pare rau. Cand ai nevoie mai tare, atunci se intampla de nu merge (nici in reteaua proprie nici in alte retele). Cred ca nu le mai platesc abonamentele si ma judec cu ei. Problema e: cum sa dovedesc ca reteaua merge execrabil si ei nu-si fac datoria ca lumea, incalcand astfel contractul incheiat? Orice sugestie e binevenita. Multumesc anticipat.

Din pacate sunt unii pe acest forum care nu iti vor spune decat cat de minunata este aceasta retea! Isi fac 10 conturi ca sa impresioneze. Ce sa-ti spun, te-au prins pe picior gresit. Era mai bine daca iti faceai pe un singur an!Nu are rost sa te judeci cu nimeni. In cel mai rau caz treci la abonemntul cel mai mic, si astepti sa treaca cei 2 ani (sau cat mai sunt din ei).
Daca te alina cu ceva, iti spun ca, persoana cu care vorbesc cel mai mult, e mult mai mutmita de cosmote decat de vodafone (evident din cauza calitatii convorbirilor) - deoarece au semnal mai bun in locatia respectiva!

#38
cristian0007

cristian0007

    Be a real Viber !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,304
  • Înscris: 01.01.2007

View Postmihaila_f, on Oct 11 2008, 18:53, said:

Te urci sus pe bloc si strigi tare : Cosmote merge prost !

Inca un motiv pentru a te abona la Cosmote.

#39
D.C.L.

D.C.L.

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 14.10.2005

View Postjoystick, on Oct 11 2008, 18:54, said:

Din pacate sunt unii pe acest forum care nu iti vor spune decat cat de minunata este aceasta retea! Isi fac 10 conturi ca sa impresioneze. Ce sa-ti spun, te-au prins pe picior gresit. Era mai bine daca iti faceai pe un singur an!Nu are rost sa te judeci cu nimeni. In cel mai rau caz treci la abonemntul cel mai mic, si astepti sa treaca cei 2 ani (sau cat mai sunt din ei).
Daca te alina cu ceva, iti spun ca, persoana cu care vorbesc cel mai mult, e mult mai mutmita de cosmote decat de vodafone (evident din cauza calitatii convorbirilor) - deoarece au semnal mai bun in locatia respectiva!
Multumesc mult pentrul raspunsul "uman" pe care mi l-ai dat. Am constatat ca situatia este agravata si de faptul ca cei de la tehnic cu care am luat legatura nu recunosc ca au probleme majore in zona mea. E trist, dar cred ca la ei "timpul trece, leafa merge, noi cu drag muncim". O sa ma uit sa vad daca am implinit 8 luni ca sa pot trece pe abonamentele alea mici, si apoi o sa vad. Nici solutia de a ma intoarce la fosta mea retea nu-mi suride, ca nu degeaba am plecat de acolo, si sa incerc alta retea...
Oricum, multumesc inca odata. Am inteles, ma lupt cu morile de vant.  :angry:

#40
adid22

adid22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 826
  • Înscris: 28.12.2005
am probleme mari in Braila cu cosmote.Convorbirile merg foarte prost,se aude incet spre deloc din cand in cand.Telefonul e un e51.

#41
D.C.L.

D.C.L.

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 119
  • Înscris: 14.10.2005
Aici in Slobozia, treaba sa mai "asezat" cumva. Prin alte parti cum e? Am primit si un raspuns de la "ei" prin care ma anunta ca au fost unele probleme (nu specifica de care), dar care acum sau rezolvat. Asa sa fie oare?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate