Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...
 

NEWCOM

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
326 replies to this topic

#325
planner26

planner26

    European sadea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,824
  • Înscris: 15.03.2009

View Postplanner26, on 2nd November 2009, 23:21, said:

Fratilor va spun ceva inbucurator! Azi mi-au bagat cei de la NextGen, fibra optica in casa pe la usa de la intrare, mi-au schimbat si IP-ul cu aceasta ocazie, si pana acum sunt super multumit, sper ca nu voi reveni cu mesaje pline cu supararile mele in legatura cu semnalul de net! Ba chiar si unele posturi tv se vad mai bine acum, cu ocazia trecerii cablurilor de pe blocuri prin canalizari sau prin subsolurile blocurilor! Asa mai zic si eu net! Si totusi........ nu este, si nici nu cred ca va ajunge din urma, viteza si calitatea cum era pe vremea cand aveam Injoy! <_<

Revin.... din pacate, problemele persista!!! Regret foarte mult ca Injoy s=a debarasat de Giurgiu! De sambata pana in seara asta (marti)nu am avut net deloc, iar semnalul tv se pierde din 30 in 30 de secunde....Vai si amar! Urmeaza deconectarea!

Edited by planner26, 10 November 2009 - 20:23.


#326
planner26

planner26

    European sadea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,824
  • Înscris: 15.03.2009
Ca sa nu mai umplem spatiul in acest topic cu probleme legate de NextGen, am creat un topic special aici: http://forum.softped...p;#entry7314620. !

#327
mateig

mateig

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 20.03.2009
ma intreb ce or face domnii care lconduceau  newcomul......Mircea Lucacel, Dorin Stefanescu, Razvan Brezeanu, etc...... oare raman la romtelecom?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate