Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Smecher de talie grea

PH apa plata

Manere clasice mobila sau push to...

Contact pe piele cu sangele altei...
 metoda constantelor de scurtcircuit

video file info

Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website
 Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...

CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch
 Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma

Photoscape, unde?

Prima World HD
 

intrebare legata de cada

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
irina1975

irina1975

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 06.10.2008
Mai fratilor
Ce inseamna nebuneala asta cada de acril peste aia de fonta ,spuma bla bla
Eu mi-am reconditionat cada cu o firma specializata acum vre-un an -doi poate si azi ma uitam la ea si este nou nouata
Firma se numeste white Briliant  e din galati parca dar au reprezentante in mai multe orase.In plus profesionalismul lor si educatia muncitorilor este de nota 10
www.reconditionaricazi.ro
in schimb publicitatea lor e agresiva rau
stau in iasi si in fiecare zi gasesc in posta si lipit la scara afis cu garantie 4 ani
e adevarat dau garantie 4 ani cu contract dar in fiecare zi  trebuie sa vad lipit peste tot unde ma duc?
anul asta am vazut si in constanta
ma dispera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



si am uitat sa va zic
a durat 2 ore nu 24 cum ziceti voi
aveau ceva de incalzit(un aparat) si dadeau al doilea strat in 10 minute

#20
keeekeeess

keeekeeess

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,405
  • Înscris: 05.10.2005
Te costa mai putin reconditionarea si ti-o face ca noua, plus ca ramai cu o cada din fonta care-i foarte buna, spre deosebire de plasticurile astea aparute acuma ...

#21
kykobaw

kykobaw

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 16.05.2008

 catalin80, on Apr 11 2008, 13:14, said:

salut,
problema sta in felul urmator: am o cada d-aia de fonta, cum a existat in toate blocurile comuniste. in momentul in care am renovat apartamentul, neavand suficienti bani, am sarit peste partea in care trebuia sa inlocuiesc cada.
acum problema: vreau sa cumpar o cada d-asta de acril si sa o montez peste cealalta  :)
sa zicem ca am gasit cada , astfel incat sa se potriveasca( adica sa intre in cealalta). in momentul in care o montez , golul ramas intre cele 2 il voi umple cu spuma, mai putin partea din fata ( pt a lasa loc sa se scurga apa).
credeti ca este o idee buna ? pot aparea ceva probleme?
* vreau sa fac asta pentru a evita santierul din casa ( spart faianta si gresie, care nu au nici macar un an de cand le-am pus)

mersi


Da, ai dreptate, foarte tampita ideea.

Lasa tziganiile, omule, cauta niste mesteri seriosi. In max 2 zile ar trebui sa schimbe cada si sa faca si curatenie luna. Binenteles spargi greie faianta. Nu te speria, ca nu ai s-o faci tu cu dalta si ciocanul. Tocmesti mesteri care stiu ce au de facut. Am vazut bai curatzate intr-o singura zi scos tot: cada, WC, Bide, gresia si faiantza, tevile vechi.

#22
constantinadina

constantinadina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.12.2008

 catalin80, on Apr 11 2008, 13:14, said:

salut,
problema sta in felul urmator: am o cada d-aia de fonta, cum a existat in toate blocurile comuniste. in momentul in care am renovat apartamentul, neavand suficienti bani, am sarit peste partea in care trebuia sa inlocuiesc cada.
acum problema: vreau sa cumpar o cada d-asta de acril si sa o montez peste cealalta  :)
sa zicem ca am gasit cada , astfel incat sa se potriveasca( adica sa intre in cealalta). in momentul in care o montez , golul ramas intre cele 2 il voi umple cu spuma, mai putin partea din fata ( pt a lasa loc sa se scurga apa).
credeti ca este o idee buna ? pot aparea ceva probleme?
* vreau sa fac asta pentru a evita santierul din casa ( spart faianta si gresie, care nu au nici macar un an de cand le-am pus)

mersi
Sa nu cumva sa faci asa ceva!..Nici nu trebuie sa explic de ce (bunul simt, instinctul sunt de ajuns).
Gandeste-te singur.
Doamne fereste!

#23
ousha

ousha

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 05.07.2019
Usa de acces care se monteaza pe cada ta de baie!!Posted Image Posted Image Posted Image

https://ousha.ro/
https://www.facebook.com/OushaEasy

CE ESTE OUSHA EASY?
Ousha Easy este un sistem rapid de acces, destinat celor ce doresc să optimizeze accesul în cada de baie.
- Se montează pe orice cadă de baie
- Componente de calitate, tăiate cu precizie și îmbinate cu un proces de etanșare garantat pe viață
- Durabil, etanș, rezistent la utilizare îndelungată
- Design modern cu posibilitate de personalizare
- Montaj în doar câteva ore
- Montaj la domiciliul clientului (Ousha Easy PRO)
- Garanție până la 10 ani*

#24
Kres

Kres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,314
  • Înscris: 21.03.2019
Bad post

Edited by Kres, 06 July 2019 - 19:22.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate