Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw
 Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...
 Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...

Achizitie dubita Stellantis

Foisor - noi reglementari
 Recomandare telefon preț 300...

La Multi ani de ziua noastra a tu...

EURO 24 - Primul meci: Romania - ...

Bicicleta eliptica
 

Informatii despre accidentul de la Hoghiz din 03.apr.2008

- - - - -
  • Please log in to reply
200 replies to this topic

#199
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006

View Postsanddy1964, on 01 iunie 2008 - 17:29, said:

Eu tot cred ca mai era cineva prin preajma...ca altfel de ce sa fi intrat pe contrasens Nissanul sau sa se f speriat Dacia si sa franeze asa...
Uite ca dupa ani buni de la accident ma gandesc ca ar putea exista si posibilitatea asta. deci fie a adormit si s-a trezit pe banda papucului, fie ( zicea marvin parca intr-un post) mai era un Nissan de la aceeasi firma si din cauza asta nu spune nimic. Acel nissan ar fi fost acolo si apoi a plecat. Dar aveau destule benzi libere. de ce sa se intreaca peste linia continua? e clar ca papucul nu aveaa mai mult de 70-80 si ca a evitat un viitor impact frontal virand stanga iar ala cu nisanul era pe banda papucului si a luat dreapta. ce cauta pe banda papucului. urmele de franare contrazic varianta nisanului cum ca ar fi fost papucul pe banda lui.\

ontopic, nici acum nu ai un raspuns incredibil!

#200
ettyus

ettyus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 602
  • Înscris: 12.11.2006

View Postmarvin_trist, on 27 decembrie 2012 - 13:49, said:

Am ajuns in 27.dec.2012 (ziua de nastere a baiatului meu pe care l-am pierdut in accident) si nu s-a rezolvat nimic.Dosarul zace la politie de 2 ani de cand am facut contestatie la expertiza auto  .de care nu am fost multumit in nici un fel: superficiala si facuta de mantuiala.
..Din pacate in tara asta totul este facut de mantuiala si este extrem de superficial!!!!

#201
marvin_trist

marvin_trist

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 09.04.2008

View Postxtremdriving, on 27 decembrie 2012 - 14:49, said:

Uite ca dupa ani buni de la accident ma gandesc ca ar putea exista si posibilitatea asta. deci fie a adormit si s-a trezit pe banda papucului, fie ( zicea marvin parca intr-un post) mai era un Nissan de la aceeasi firma si din cauza asta nu spune nimic. Acel nissan ar fi fost acolo si apoi a plecat. Dar aveau destule benzi libere. de ce sa se intreaca peste linia continua? e clar ca papucul nu aveaa mai mult de 70-80 si ca a evitat un viitor impact frontal virand stanga iar ala cu nisanul era pe banda papucului si a luat dreapta. ce cauta pe banda papucului. urmele de franare contrazic varianta nisanului cum ca ar fi fost papucul pe banda lui.\

ontopic, nici acum nu ai un raspuns incredibil!
da,din pacate asa este. si noi banuim ca s-a intamplat cum ai precizat mai sus.

View Postettyus, on 27 decembrie 2012 - 15:29, said:

..Din pacate in tara asta totul este facut de mantuiala si este extrem de superficial!!!!
nici noi nu am crezut pana cand nu am patit-o.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate