Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @2Unlimited!

zgomot (bazait) plita gaz Samsung...

Problema aer condiționat Vor...

SAMSUNG Galaxy A15,
 La ce ora se deschid urnele ?

Reducerea turației unui moto...

Mergeti la vot?

Adaptor USB-A to USB-C
 La multi ani @SorinGT!

Discursul sefei de promotie sau, ...

Ce aplicatie pentru supraveghere ...

Airbag volan Audi
 Cum deschid rezervor WC Geberit s...

Folie protectie solara efect mirror

Mașina electrica vs. maș...

Ambalaj cu Garantie - Te-ai aplec...
 

reinstall program5

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
2 răspunsuri în acest subiect

#1
milleusi

milleusi

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 20
  • Înscris: 19.07.2006
Salutare

am un programel, care imi place mult si n-am gasit alternativa la el. Problema e ca expira dupa 30 de zile.

si acum stau cu el expirat si mor de dorul lui. e vb de babylon.

Nu stiu cum sa-l dezinstalez de tot si sa pot sa-l resintalez asfel incat sa ma lase sa-l mai folosesc 30 de zile. Faza cu reinstall windoze, cade din start, ptr ca nu-mi arde de asha ceva acum.

initial am gasit un crack si a mers, dar a trebuit sa opresc accesul probramului la net (ceea ce mi se pare si normal) din firewall, dar babylon asta, face ce face, si mai scapa.

Daca as fi baiat de prim-ministru, sau na, unu mai cu banu gros, pe bune ca l-as cumpara, dar pana atunci....o solutie pls........

pls pls pls

#2
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 34.883
  • Înscris: 07.02.2007
ai 3 solutii:

1. cumperi programul
2. cauti altenativa
3. la fiecare 30 zile dai uninstall, cureti registry si install din nou si te rogi sa mearga...

daca nu, incearca punctul 1 sau 2

crysty2k5 ;)

#3
queensoft

queensoft

    Trust no one

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 16.079
  • Înscris: 26.11.2005
Bye bye.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate