Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii
 Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...
 imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 

Firma Prof Taxi

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
woulfy

woulfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 11.12.2003
Intrebare: Daca ai avut o experienta nefericita cu prof taxi la drumul catre veterinat de ce ai ales sa mai suni tot la ei? :mellow:

#20
carman

carman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,583
  • Înscris: 06.02.2006

 woulfy, on Jan 23 2008, 23:47, said:

Intrebare: Daca ai avut o experienta nefericita cu prof taxi la drumul catre veterinat de ce ai ales sa mai suni tot la ei? :mellow:
se numeste "masochism"...

#21
nile

nile

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 999
  • Înscris: 03.10.2006

 ultimo, on Jan 23 2008, 23:35, said:

Macar stiu care-mi sunt drepturile, si nu sunt lasi ca 90% dintre romani.
Da' drepturile altora le stii?

#22
kopu

kopu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,672
  • Înscris: 09.02.2004

 ultimo, on Jan 23 2008, 20:56, said:

In concluzie: cand or mai fi taximetristii implicati in accidente precum cel cu Ali Imran, sa vedem ce-or sa zica cand or sa gaseasca pe unu ca mine care din diverse motive, cana o fi ea alba, dar eu doresc s-o vad neagra.
De-acum incolo voi mai refuza sa dau dreptate oricarui taximetrist, indiferent daca acesta are sau nu dreptate.

Logica ta ma omoara.
Deci tu pana acum dadeai dreptate oricarui taximetrist, indiferent daca avea sau nu dreptate ??  :huh:

Si care-i treaba cu accidentul lui Ali Imran ? Din ce stiu eu in acel caz specific taximetristul nu avea nici o vina, dementul ala de Imran a trecut pe rosu... Care-i legatura cu cazul nostru ?

#23
nile

nile

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 999
  • Înscris: 03.10.2006
Legatura e ca omul isi cunoaste drepturile, si stie ca e dreptul lui sa se suie in taxi cu cainele, asa cum este dreptul lui sa nu fie refuzat cand cere taximetristului sa il duca la Constanta.  :lol:

Edited by nile, 24 January 2008 - 19:45.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate