Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Site nou gen adsense

- - - - -
  • Please log in to reply
85 replies to this topic

#19
cipcip

cipcip

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 739
  • Înscris: 01.03.2007
October 10, 2007
WidgetBucks Registers 5,000 Affiliates and Bloggers During First Week

uitati aici articolul: http://www.mpire.com/corporate/pr/widgetbu...Affiliates.html

deci din cate am inteles eu, acum in octombrie sa lansat :)

Edited by cipcip, 21 October 2007 - 21:24.


#20
dlh

dlh

    De-al casei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,384
  • Înscris: 25.06.2006
Sa vedem dupa prima luna de unde o sa aiba banii sa plateasca. Sunt convins ca in 3 saptamani se vor mai inscrie inca cateva zeci de mii de site-uri ...

#21
bogdanar

bogdanar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,690
  • Înscris: 07.12.2002
@AndyM

Quote

We send out checks for all revenue earned within 45 days after the end of each month, as long as you've earned a minimum of $50. For example, if you signed up for WidgetBucks in October, you would receive your first commission payment within 45 days of Oct. 31, approximately mid December.

Si e PAYPAL, nu PREPAY :)))

Clar n-a luat nimeni bani de la ei, inca. La sfarsitul lunii cand or trage linie si or sa fie pe minus , o sa fie mai darnici cu e-mail-uri cu anunturi de banare decat cu checkurile :)))

#22
vudu

vudu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 146
  • Înscris: 07.06.2005
vezi ca nu da 50$ la inscriere  ci da 25$

#23
dlh

dlh

    De-al casei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,384
  • Înscris: 25.06.2006
Da, ar fii fost si culmea sa dea fix 50$ cat sa ii poti lua inca din prima luna :))

Edited by dlh, 22 October 2007 - 06:25.


#24
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
MA fratilor, faceti reclama la televizoare cu plasma ca luati 0.60$/click :lol:

#25
Bold

Bold

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 25.01.2005
Asta e un fel de schema piramidala. Practic timp de 45 zile ei incaseaza fara sa plateasca numic, plus ca numarul advertiserilor creste, ceea ce inseamna ca primele plati vor fi onorate la timp. Dupa care va incepe sa fie din ce in ce mai prost. Asa ca profitati la maxim acum, cat platesc bine!

#26
cipcip

cipcip

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 739
  • Înscris: 01.03.2007
mare dreptate ai bold la faza asta .. :)

#27
dlh

dlh

    De-al casei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,384
  • Înscris: 25.06.2006
Aveti idee cam la ce interval de timp se schimba statisticile ? Am adaugat inca 2 widget-uri dimineata pe la 7 si vad ca inca nu imi contorizeaza nicio vizualizare, si mai mult , nici la widget-ul de aseara la care deja am cateva mii de vizualizari parca numarul lor nu mai creste.

#28
cipcip

cipcip

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 739
  • Înscris: 01.03.2007
trebuie sa alegi de sus din meniu acolo sa iti arate raport pe toata luna ... el default arata pe zi :)

#29
dlh

dlh

    De-al casei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,384
  • Înscris: 25.06.2006
La fel. Mai mult, mi-am dat seama la un momentdat am sters un widget pe care castigasem ceva bani iar banii aia practic nu mai apar la total pentru ca nu mai exista widget-ul respectiv. Cum imi dau eu seama la sfarsit daca banii aia au fost adaugati la total sau nu ?

#30
cipcip

cipcip

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 739
  • Înscris: 01.03.2007
nu stiu sa iti spun .. cred ca or sa apara acolo la my bucks .. dupa ce trece o luna .. habar nu am :)

#31
bogdanar

bogdanar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,690
  • Înscris: 07.12.2002

View Postvudu, on Oct 22 2007, 05:09, said:

vezi ca nu da 50$ la inscriere  ci da 25$

Tu citesti cu atentie posturile? Nu cred.

De ce e o schema piramidala? Sunt eu dependent de castigurile altora? Nu. Practic, daca eu vand prin site-ul meu, totul ar fi ok. Eu zic ca widgetbucks e un fel de referal invers. La un referal normal, omu da click, descarca ceva, cumpara ceva, etc si abia apoi esti tu ( publisherul ) creditat.  Aici e invers, omu' da click si astia te crediteaza imediat. Ma rog, in final daca nu vinzi, ban :D.

#32
dlh

dlh

    De-al casei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,384
  • Înscris: 25.06.2006

View Postbogdanar, on Oct 22 2007, 11:46, said:

Tu citesti cu atentie posturile? Nu cred.

Omul a avut dreptate, chiar in primul post se spune ca la inscriere se ofera 50$ ceea ce este eronat.

#33
cipcip

cipcip

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 739
  • Înscris: 01.03.2007
da imi cer scuze ... vroiam sa spun ca la 50$ iti da cecul ... imi cer scuze inca o data am gresit

#34
acidhouse

acidhouse

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 730
  • Înscris: 25.04.2005
deci nu am inteles ...daca fac 50 usd la astia ...si nu am vandut nimic din ce promoveaza ei asta inseamna ca ciuciu bani?

#35
Cata.

Cata.

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 06.12.2004
Nu stiu ce sa zic, dar cred ca cine vrea sa cumpere ceva cauta altfel.
Sau tine minte site-ul si intra altadata direct

#36
dlh

dlh

    De-al casei

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,384
  • Înscris: 25.06.2006
La asta ma gandeam si eu. Plus ca pretul pe click e foarte mare pentru vizitatori mai ales din tari straine cum e si cazul nostru. Ne vom lamuri la prima plata ...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate