Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii
 Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...
 imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 

Caut Asociat ! Teren

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
TLGsoft

TLGsoft

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,553
  • Înscris: 25.03.2006

View Postfloraur, on Jul 18 2007, 18:22, said:

Eu cred ca nu procedati corect. Chiar nu inteleg de ce sa mearga omul la "bursa". Mi se pare de bun simt sa nu se comenteze subiectul pe forum. E o chestie simpla, poate chiar este nevoie de un partener si cei care sunt interesati, pot folosi PM. Ce ar putea castiga omul nostru daca ar discuta aici zona si pretul? Poate niste pareri despre pretul prea mare, daca nu e mare de ce e oare asa de mic - trebuie sa fie ceva la mijloc, nu cumva terenul este inundabil sau autostrada nu va trece exact pe acolo ci la doi km de ea...
Prea putine subiecte business se pot dezvolta pe SP, asta pentru ca nu exista suficienta maturitate pentru acest tip de discutii. Nu spun ca nu se gasesc puncte de vedere avizate, insa sunt foarte putine si greu se construieste un toppic de calitate (strict aria Business).

Ce rost au atatea declaratii atata vreme cat nu este nevoie de ele?! Incercati sa va mai abtineti, caci altfel migreaza oamenii buni pe forumurile in care se discuta subiecte de nisa. Asta e rau pentru noi, cei care mai vor sa mai prinda ceva informatie de mana intai si de calitate. Nu vorbesc numai despre acest toppic ci ma refer la mult mai multe discutii care s-au incheiat abrupt datorita unor colegi, care prefera caterinca in locul respectului reciproc.


Ai dreptate cu maturitatea unora, dar este un forum public. Fiecare are personalitatea sa, momente mai bune sau mai rele cand posteaza. Oricine are dreptul de a scrie ceva in limitele regulamentului si bunului simt. Asa ca trebuie sa ne suportam.

Dar acest topic isi are locul la bursa, alaturi de zecile de anunturi de cumparare sau vanzare de terenuri.

Parerea mea.

#20
schumy1502

schumy1502

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 03.01.2007
asa este.
trebuie mutat la bursa ca acolo e locul lui si atunci nu vor mai fi atatea discutii

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate