Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @2Unlimited!

zgomot (bazait) plita gaz Samsung...

Problema aer condiționat Vor...

SAMSUNG Galaxy A15,
 La ce ora se deschid urnele ?

Reducerea turației unui moto...

Mergeti la vot?

Adaptor USB-A to USB-C
 La multi ani @SorinGT!

Discursul sefei de promotie sau, ...

Ce aplicatie pentru supraveghere ...

Airbag volan Audi
 Cum deschid rezervor WC Geberit s...

Folie protectie solara efect mirror

Mașina electrica vs. maș...

Ambalaj cu Garantie - Te-ai aplec...
 

Palm Treo 650

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
betzy

betzy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 30.05.2006
am nevoie de mobile office si navigand pe net am dat peste jucaria aceasta jucaria daca se pricepecineva la asa ceva ... anyway ... am un fost coleg ce are la firma una .. cred ca identica pt. comenzi si am inteles ca merg si pe vodavone , are si browser ... si noah ce imi tre mie mai mult excel ... deci ... merita sa imi iau una ??

#2
papucino

papucino

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.10.2007

View Postbetzy, on Jun 20 2007, 01:54, said:

am nevoie de mobile office si navigand pe net am dat peste jucaria aceasta jucaria daca se pricepecineva la asa ceva ... anyway ... am un fost coleg ce are la firma una .. cred ca identica pt. comenzi si am inteles ca merg si pe vodavone , are si browser ... si noah ce imi tre mie mai mult excel ... deci ... merita sa imi iau una ??
sal, da-mi un raspuns daca ti-ai luat pana acum, am eu unul de vanzarecam de 4 ori mai ieftin ca in magazin

#3
foxbat

foxbat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,979
  • Înscris: 22.12.2005

View Postbetzy, on Jun 20 2007, 01:54, said:

am nevoie de mobile office si navigand pe net am dat peste jucaria aceasta jucaria daca se pricepecineva la asa ceva ... anyway ... am un fost coleg ce are la firma una .. cred ca identica pt. comenzi si am inteles ca merg si pe vodavone , are si browser ... si noah ce imi tre mie mai mult excel ... deci ... merita sa imi iau una ??


parerea mea bazata pe experienta de heavy user - este un telefon perfect.
baterie gramada, viteza - bate de departea tot ce i windows si symbian. Ecranul ..exceptional .
din pacate pentru tine nu este un "windows" deci trebuie sa i pui un prgram pt documentele office pentru PALM OS . ( eu lucrez in el de mult )
in acest moment pe piata nu exista ( parrea mea ) un rival pentru el . Pacat de faptul ca asa cum se intampla cu orice e bun..nu se mia fabrica

ca idee, pe langa el ca si telefon il mai folosesc la messenger ( yahoo ),. mail,( inclusc de pe gmail ) , reportofon, player de muzica.filme


si asta in DOAR 22 Mb de RAM ..pentru cine stie ..:)

#4
vajnar iosif

vajnar iosif

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.02.2007

View Postfoxbat, on Oct 18 2007, 07:33, said:

parerea mea bazata pe experienta de heavy user - este un telefon perfect.
baterie gramada, viteza - bate de departea tot ce i windows si symbian. Ecranul ..exceptional .
din pacate pentru tine nu este un "windows" deci trebuie sa i pui un prgram pt documentele office pentru PALM OS . ( eu lucrez in el de mult )
in acest moment pe piata nu exista ( parrea mea ) un rival pentru el . Pacat de faptul ca asa cum se intampla cu orice e bun..nu se mia fabrica

ca idee, pe langa el ca si telefon il mai folosesc la messenger ( yahoo ),. mail,( inclusc de pe gmail ) , reportofon, player de muzica.filme


si asta in DOAR 22 Mb de RAM ..pentru cine stie ..:)
Salutare ..am si eu un treo 650 de vreo 2 ani si sunt super multumit de el..(si nici nu-l au toti....stii cer am vrut sa spun).Apropo cum i-ti incarci filmele in el?

#5
foxbat

foxbat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,979
  • Înscris: 22.12.2005

View Postvajnar iosif, on Dec 31 2007, 11:04, said:

Salutare ..am si eu un treo 650 de vreo 2 ani si sunt super multumit de el..(si nici nu-l au toti....stii cer am vrut sa spun).Apropo cum i-ti incarci filmele in el?
pai cum sa le incarc? le copiez pe SD card si ..gata

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate