Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Timpi asteptare in contract de tr...

Parere amenajare/loc disponibil u...

Producatori/masini care nu sunt f...

Ventilator perete
 Simbol "bec aprins" tele...

Oakley - recomandare site pt oche...

Aer conditionat racire A+++/A++

Problema umiditate AC
 Propuneri pentru imbunatatirea pr...

Conectarea la internet a Centrale...

recomandare ups si surge protector

La multi ani @2Unlimited!
 zgomot (bazait) plita gaz Samsung...

Problema aer condiționat Vor...

SAMSUNG Galaxy A15

La ce ora se deschid urnele ?
 

nevoie mare de ajutor

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
beyboubi

beyboubi

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 24
  • Înscris: 18.05.2007
mai bine las-o sa fie happy cu altul. tu n-o prea meriti....

#20
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,632
  • Înscris: 20.10.2006
Cel mai bine fa-i cadou o limuzina daca te tine si sigur te va vrea din nou. :)

#21
euph0ric

euph0ric

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 264
  • Înscris: 25.01.2007

View PostLunaCrystal, on Apr 23 2007, 19:57, said:

Cumpara-i un cadou foarte scump si se rezolva.
...sa fie din latex, si insotit de lubrifiant.

Gasesc primu` post teribil. Adica o inseli, si`i spui ? Prostia ridicata la rang de virtute. felicitari, nu credeam omenesc posibil. Cuprins de remuscari ? Intrebare personala : era prima ? Intrebare secundara : S`a rupt ata ?  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Edited by euph0ric, 21 May 2007 - 07:58.


#22
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
duamne maica domnului ! ba...dupa ce c-ai fost *** c-ai inselat-o, ai fost *** sa-i mai si spui !...
completeaza tu cu ce crezi de cuviinta...

Edited by spare-me, 21 May 2007 - 11:43.


#23
geo_dingy

geo_dingy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 21.06.2007
Hmm...e nasoala situatia.Insa greseala recunoscuta e pe jumatate iertata.Trebuie sa vorbesti cu ea,daca vrei sa va impacati chiar asa de tare.Insa ai grija,ca daca veti ajunge sa va impacati, ea nu va mai avea increderea pe care a avut-o la inceput.Chiar si tu vei observa ca e mereu banuitoare.Poate ar fi mai bine sa renunti la ideea reluarii relatiei.Si data viitoare, ai grija cu bautura. Good luck.

#24
mocanu86

mocanu86

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 05.02.2007
buna .. am si eu o problema .. am 21 de ani .. sunt intr-o relatie cu o fata de 17 ani si suntem impreuna de  8 luni , acum 4 luni a fost plecata in italia si acolo a cunoscut un tip . mi-am dat seama de acest lucru cand acum ceva zile i-am citit un mail in draft care probabil a uitat sa-l stearga. ea mi-a dat parola. nu am facut ceva nasol din punctul asta de vedere . ei bine in mail ea ii trimitea parerile tipului respectiv de timpul care l-au petrecut impreuna si anume : ca s-au tinut in brate si ca s-au sarutat . mailu e in engleza. in fine ideea e ca a fost vorba si de ceva sentimente . acum cand am aflat si am pus problema in discutie neaga total si spune ca a avut ceva atractie dar ca nu s-a sarutat insa ea ii scria asa tipului :"Sometimes I stay and thhink about the kisses we have had and I am asking myself if it was good what we did... Maybe if we haven't kissed, we wouldn't miss now eachoder so much... I told you before kissing, my oppinion about kissing your lips... " eu nu stiu ce sa mai cred . sunt dat peste cap pt ca .. suntem de 8 luni impreuna si eu nu am inselat-o. recunosc .. nu-s orb , ma mai uitam la fete pe strada dar nu uitam ce aveam cu ea. ma intreb de ce si cum a putut sa uite de mine in clipele respective si acum de ce nu recunoaste si mai mult . acum cand vreau sa stau cu ea de fata sa-mi explice tot mailu spune ca de fapt doar nu e casatorita cu mine si nu are nici o obligatie sa-mi dea explicatiile. cel mai mult doar pt ca eu o iubesc si ea mi-a dat impresia ca nu m-ar insela vro data . mi-am pus toata increderea in ea si acum am primit asa ceva. eu zic ca ea a uitat de tipul respectiv si poate ca ma iubeste numai pe mine acum dar pt mine e foarte dureros ce a facut cu toate ca e cu 4 luni in urma. si acum sa nu zic ca as fi facut mari sacrficii dar ea nu si-a inceput viata sexuala inca , lucru care urma sa se intample peste o luna cred .. ceva in genu .. sa o iert . sa nu ? nu e genu de fata profitoare si cand e cu mine simt ca ma iubeste dar totusi .. pot accepta aceste scapari ? acum ma doare sa ma despart de ea, inca o iubesc foarte mult si regret . as vrea sa cred ca imi zice ea ca nu m-a inselat dar .. asa incheie ea mailu catre el :I really liked the hugs, the kisses and the silent words we were speaking near to the ears. I liked a lot the moments when the show begun and sometimes you came and sit next to me, putting your arm on my shoulder, hugging me, and kissing me softly. You vere very sweet.
I also remember all the time the moment we were staying near the stage and you were hugging me and looking at me, telling me  "Please, dont go Lucia, stay with me..." I remember your eyes, and your face.. It was sad... and that was the moment when I belved you that you feel something for me... "
apropo . motivatia ei e ca a placut pe tip si doar atat. cand zicea de kiss zice ca e vorba de pupat pe obraz dar expresii de genu :"I stay and thhink about the kisses we have had" lasa de inteles total altceva . sper ca cineva sa aiba rabdare sa citeasca . va multumesc anticipat pt pareri

#25
risuka

risuka

    Gheparduta pufoasa

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,171
  • Înscris: 22.06.2007

View Postmocanu86, on Sep 10 2007, 17:04, said:

buna .. am si eu o problema .. am 21 de ani .. sunt intr-o relatie cu o fata de 17 ani si suntem impreuna de  8 luni , acum 4 luni a fost plecata in italia si acolo a cunoscut un tip . mi-am dat seama de acest lucru cand acum ceva zile i-am citit un mail in draft care probabil a uitat sa-l stearga. ea mi-a dat parola. nu am facut ceva nasol din punctul asta de vedere . ei bine in mail ea ii trimitea parerile tipului respectiv de timpul care l-au petrecut impreuna si anume : ca s-au tinut in brate si ca s-au sarutat . mailu e in engleza. in fine ideea e ca a fost vorba si de ceva sentimente . acum cand am aflat si am pus problema in discutie neaga total si spune ca a avut ceva atractie dar ca nu s-a sarutat insa ea ii scria asa tipului :"Sometimes I stay and thhink about the kisses we have had and I am asking myself if it was good what we did... Maybe if we haven't kissed, we wouldn't miss now eachoder so much... I told you before kissing, my oppinion about kissing your lips... " eu nu stiu ce sa mai cred . sunt dat peste cap pt ca .. suntem de 8 luni impreuna si eu nu am inselat-o. recunosc .. nu-s orb , ma mai uitam la fete pe strada dar nu uitam ce aveam cu ea. ma intreb de ce si cum a putut sa uite de mine in clipele respective si acum de ce nu recunoaste si mai mult . acum cand vreau sa stau cu ea de fata sa-mi explice tot mailu spune ca de fapt doar nu e casatorita cu mine si nu are nici o obligatie sa-mi dea explicatiile. cel mai mult doar pt ca eu o iubesc si ea mi-a dat impresia ca nu m-ar insela vro data . mi-am pus toata increderea in ea si acum am primit asa ceva. eu zic ca ea a uitat de tipul respectiv si poate ca ma iubeste numai pe mine acum dar pt mine e foarte dureros ce a facut cu toate ca e cu 4 luni in urma. si acum sa nu zic ca as fi facut mari sacrficii dar ea nu si-a inceput viata sexuala inca , lucru care urma sa se intample peste o luna cred .. ceva in genu .. sa o iert . sa nu ? nu e genu de fata profitoare si cand e cu mine simt ca ma iubeste dar totusi .. pot accepta aceste scapari ? acum ma doare sa ma despart de ea, inca o iubesc foarte mult si regret . as vrea sa cred ca imi zice ea ca nu m-a inselat dar .. asa incheie ea mailu catre el :I really liked the hugs, the kisses and the silent words we were speaking near to the ears. I liked a lot the moments when the show begun and sometimes you came and sit next to me, putting your arm on my shoulder, hugging me, and kissing me softly. You vere very sweet.
I also remember all the time the moment we were staying near the stage and you were hugging me and looking at me, telling me  "Please, dont go Lucia, stay with me..." I remember your eyes, and your face.. It was sad... and that was the moment when I belved you that you feel something for me... "
apropo . motivatia ei e ca a placut pe tip si doar atat. cand zicea de kiss zice ca e vorba de pupat pe obraz dar expresii de genu :"I stay and thhink about the kisses we have had" lasa de inteles total altceva . sper ca cineva sa aiba rabdare sa citeasca . va multumesc anticipat pt pareri
Esti sigur ca nu si-a inceput inca viata sexuala prin Italia :rolleyes: ? Eu as zice sa treci la urmatoarea fata, ca daca te-a mintit odata o sa o faca si a doua oara cu siguranta....

#26
Lov3Dark

Lov3Dark

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 14.09.2007

View PostLunaCrystal, on Apr 23 2007, 21:57, said:

Cumpara-i un cadou foarte scump si se rezolva.
Tu Crezi ca Iubirea se poate cumpara ???  poate fata nu era o fata materialista. Mai Gandeste  inainte de a zice ca nu toate fetele sunt materialiste  poate fata chiar a tinut la el si el spunandu-i asta in fata s-a simtit folosita logic si a pus punct mai lasa putin sa treaca timpu si o sa vedeti ca pe parcurs o sa va impacati.

#27
silvia2001

silvia2001

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 10.09.2007
e nasoala faza rau si slabe sanse sa mai existe continuitate dar mai stii ... in locul tau eu nu i-as fi spus si pt asta respect si rest daca crezi ca ea este aleasa lupta nu ... cauta pe alta

View Postmocanu86, on Sep 10 2007, 17:04, said:

buna .. am si eu o problema .. am 21 de ani .. sunt intr-o relatie cu o fata de 17 ani si suntem impreuna de  8 luni , acum 4 luni a fost plecata in italia si acolo a cunoscut un tip . mi-am dat seama de acest lucru cand acum ceva zile i-am citit un mail in draft care probabil a uitat sa-l stearga. ea mi-a dat parola. nu am facut ceva nasol din punctul asta de vedere . ei bine in mail ea ii trimitea parerile tipului respectiv de timpul care l-au petrecut impreuna si anume : ca s-au tinut in brate si ca s-au sarutat . mailu e in engleza. in fine ideea e ca a fost vorba si de ceva sentimente . acum cand am aflat si am pus problema in discutie neaga total si spune ca a avut ceva atractie dar ca nu s-a sarutat insa ea ii scria asa tipului :"Sometimes I stay and thhink about the kisses we have had and I am asking myself if it was good what we did... Maybe if we haven't kissed, we wouldn't miss now eachoder so much... I told you before kissing, my oppinion about kissing your lips... " eu nu stiu ce sa mai cred . sunt dat peste cap pt ca .. suntem de 8 luni impreuna si eu nu am inselat-o. recunosc .. nu-s orb , ma mai uitam la fete pe strada dar nu uitam ce aveam cu ea. ma intreb de ce si cum a putut sa uite de mine in clipele respective si acum de ce nu recunoaste si mai mult . acum cand vreau sa stau cu ea de fata sa-mi explice tot mailu spune ca de fapt doar nu e casatorita cu mine si nu are nici o obligatie sa-mi dea explicatiile. cel mai mult doar pt ca eu o iubesc si ea mi-a dat impresia ca nu m-ar insela vro data . mi-am pus toata increderea in ea si acum am primit asa ceva. eu zic ca ea a uitat de tipul respectiv si poate ca ma iubeste numai pe mine acum dar pt mine e foarte dureros ce a facut cu toate ca e cu 4 luni in urma. si acum sa nu zic ca as fi facut mari sacrficii dar ea nu si-a inceput viata sexuala inca , lucru care urma sa se intample peste o luna cred .. ceva in genu .. sa o iert . sa nu ? nu e genu de fata profitoare si cand e cu mine simt ca ma iubeste dar totusi .. pot accepta aceste scapari ? acum ma doare sa ma despart de ea, inca o iubesc foarte mult si regret . as vrea sa cred ca imi zice ea ca nu m-a inselat dar .. asa incheie ea mailu catre el :I really liked the hugs, the kisses and the silent words we were speaking near to the ears. I liked a lot the moments when the show begun and sometimes you came and sit next to me, putting your arm on my shoulder, hugging me, and kissing me softly. You vere very sweet.
I also remember all the time the moment we were staying near the stage and you were hugging me and looking at me, telling me  "Please, dont go Lucia, stay with me..." I remember your eyes, and your face.. It was sad... and that was the moment when I belved you that you feel something for me... "
apropo . motivatia ei e ca a placut pe tip si doar atat. cand zicea de kiss zice ca e vorba de pupat pe obraz dar expresii de genu :"I stay and thhink about the kisses we have had" lasa de inteles total altceva . sper ca cineva sa aiba rabdare sa citeasca . va multumesc anticipat pt pareri
sti vorba aia ca o femeie nu se simte bine daca nu o vede si pe a doua? e clar te-a inselat si te-a mintit si oricat de dureros ar fi nu mai privi inapoi pt ca ea pt tine nu are respect
PS ai scris cam mult dar am avut  rabdare

Edited by Jaqueline, 16 October 2007 - 19:55.


#28
porphyrogenitus

porphyrogenitus

    priveste profund

  • Grup: Validating
  • Posts: 23,297
  • Înscris: 30.10.2005
ai fost "tradus". asta e. -_- . you are not man enogh <_<

#29
mocanu86

mocanu86

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 05.02.2007
zici tu ca am fost tradus .. mmm .. e usor sa privesti din exterior .. poate ca dak ai fi in situatia mea nu ai mai spune atatea chetii .. a trecut cred o luna de cand am facut post-ul .. suntem inca impreuna .. merge mai bine si incet incet uit de eveniment cu toate ca ea nu recunoaste ca l-ar fi sarutat pe tip ..nu stiu .. astept sa vad cum decurg lucrurile ..sunt mai atent la detalii si nu mai am cine stie ce incredere in ea dar na .. e beleaua ca o iubesc si nu momentan nu vreau sa ma despart de ea .. e o prostie din partea mea sa nu actionez cu mintea ci cu inima eu fiind genul mai rational insa na .. vorba aia .. se gaseste o fata sa-ti puna "capac"/. ma gandesc cateodata dak nu e ca un virus toata treaba asta in sensu ca a devenit o necesitate obligata ca si cu tzigara de altfel .. un fel de drog de care greu mai scapi. acum sincer nu mai privesc relatia cu ea asa cum o priveam inainte sa aflu de eveniment. sunt momente cand tind sa cred ca simuleaza si ca o face din interese si multe alte tampenii.. viata asta e cam naspa ..gura masii .. nu am ce-i face. voi vedea cum decurg lucrurile .. salutare la toti

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate