Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto
 Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...
 "Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...

Achizitie dubita Stellantis
 Foisor - noi reglementari

Recomandare telefon preț 300...

La Multi ani de ziua noastra a tu...

EURO 24 - Primul meci: Romania - ...
 

Romania ship address nu este pe ebay

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
dj_cryza

dj_cryza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 04.03.2007
Salutare fratilor,


Am si o intrebare mai ciudata : am vrut sa cumpar de pe ebay un ceas. Am plasat bid-ul, am castigat, dar cand sa scriu tara de origine  :death: :death: :death:   nu era trecuta Romania la lista de shipping. In schimb era trecuta la pay address.
Spuneti-mi si mie, poate sunt eu chior....unde gasesc Romania la shipping address ? Am gasit Rusia, Portugalia, dar Romania nexam...
Vreau sa va spun ca pe produsul respectiv este specificat " SHIPPING WOLRDWIDE" deci si pentru Romania.

Va multumesc

#2
Kidu

Kidu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,092
  • Înscris: 19.10.2003
:) probabil ca nu citesti presa, nu te uiti la tv si nici nu frecventezi internetul...Altfel nu mi explic topicul asta.

#3
ynzahaos

ynzahaos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 12.02.2007
romania e black listata
faci tranzactia prin mine daca vrei
iti iau 5% din pret
eu sunt in usa, chicago

#4
spx2

spx2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 16.02.2007
lolz
cum apare o problema
cum apare si un agarici care percepe comisioane

#5
dj_cryza

dj_cryza

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 04.03.2007
Credeam ca s-a rezolvat cu black list-ul. Cum  :deadtongue: :deadtongue: :deadtongue:   Rusia, unde sunt cei mai tari tepari, este listata si noi nu ? Pe amazon.com se poate comanda dar sunt mai slabuti.

#6
chitugab

chitugab

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.04.2007
In momentul in care ai castigat licitatia , ai primit un email de la ebay cu datele utilizatorului.Ai acolo si emailul vanzatorului.Trimite`i un mail si intreaba`l care sunt taxele de shipping  pentru Romania ( sau suma totala ) . Iti va raspunde , si daca e vreo problema cu exepdierea in Romania , o vei vedea in raspunsul lui , dar nu cred ca va aparea aceasta problema din moment ce in licitatie era explicat clar ca trimite Worldwide.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate