Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Sony-Ericsson K310i

- - - - -
  • Please log in to reply
295 replies to this topic

#37
bylly

bylly

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 22.03.2007

View PostSyrusss, on May 6 2007, 17:53, said:

daca afla totusi cineva cum am putea scoate demo-urile alea de pe el... asteptam cu nerabdare :) asta as vrea sa skimb la el. si niste teme faine gasiti pe http://www.myk310.lasyk.net/ si http://www.lasyk.net/
du-l la decodat am scris mai pe la inceputul tread-ului  ... m-a costat 35 lei dar mi-a scos jocurile si am castigat si 3 mega de memorie  :) dak vrei sa-l duci la decodat nu uita sa salvezi pozele filmele si alte chestii care le ai prin el pe pc  ... nu ar trebui sa dureze mai mult de 15-20 minute

#38
dani_rapid

dani_rapid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 25.02.2007
am luat si yo telefonu asta acum 6 luni,pakt k are memoria de 15 mb, in rest face poze la rezolutie 1024x768,filmeaza binisor,se aude cam incet in difuzor,ecranul e cam slabut dar bunicel,bateria il tine destul 3-4 zile,iar jocuri pt. el sunt din belsug.pakt k n-are radio.

#39
bylly

bylly

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 22.03.2007

View Postdani_rapid, on May 7 2007, 17:18, said:

am luat si yo telefonu asta acum 6 luni,pakt k are memoria de 15 mb, in rest face poze la rezolutie 1024x768,filmeaza binisor,se aude cam incet in difuzor,ecranul e cam slabut dar bunicel,bateria il tine destul 3-4 zile,iar jocuri pt. el sunt din belsug.pakt k n-are radio.
Exista totusi un programel java (pentru cei cu wap) programul de numeste "MFradio" si teoretic stie sa redea stream-uri (radio online) mie nu mi-a mers probabil datorita benzii de download mica  ... poate totusi tu ai noroc ...   :cheers:

#40
manolos

manolos

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 17.04.2007

View Postbylly, on May 12 2007, 20:22, said:

Exista totusi un programel java (pentru cei cu wap) programul de numeste "MFradio" si teoretic stie sa redea stream-uri (radio online) mie nu mi-a mers probabil datorita benzii de download mica  ... poate totusi tu ai noroc ...   :cheers:

da dar se aude naspa tare si nu prea ai ce asculta
:nonobad:

#41
dani_rapid

dani_rapid

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 155
  • Înscris: 25.02.2007

View Postbylly, on May 12 2007, 17:22, said:

Exista totusi un programel java (pentru cei cu wap) programul de numeste "MFradio" si teoretic stie sa redea stream-uri (radio online) mie nu mi-a mers probabil datorita benzii de download mica  ... poate totusi tu ai noroc ...   :cheers:
dar ma inebuneste lipsa cardului de memorie ,si ecranul slabut.dar kte sa ceri de la un tel de 150 ron . acuma ma gandesc sa-mi iau un k750i sau un b-s ef81.

#42
vlad_darkboy

vlad_darkboy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 14.05.2007
camera ta are probleme ,tiati curatoato vreodata ,iar telefonului nui lipseste nimic la pretul ui B)
P.S.
Daca va trebuie jocuri java pt acest telefon intrati pe http://mobilespace.go.to

#43
paala

paala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 21.11.2006
Stie cineva cum fac sa nu mai imi lumineze tastele?

#44
mynimycu

mynimycu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 14.09.2006
cum decodez si eu un 310i???

#45
mynimycu

mynimycu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 14.09.2006
chiar nu stie nimeni cum se decodeaza un amarat de K 310I  ?????????

#46
onlyone

onlyone

    - - - GAME MASTER - - -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,845
  • Înscris: 08.10.2005
Acasa nu il poti decoda.. doar la service

#47
staicueduard

staicueduard

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 725
  • Înscris: 25.03.2006
are cineva soft si customizare pt k310?? se poate resofta k310 k si un w810 sau k750? am nevoie de soft si customizare,, far si xs++ am :)

#48
bluecomet

bluecomet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 07.06.2007

View Postbylly, on Apr 24 2007, 09:18, said:

pe mine ma tine cam 3 zile (am wap unlimited activat si stau pe net destul de mult ...) mi-am facut un sit pe xhost.ro si unul pe calculatorul de acasa. copii cel putin 4 melodii pe zi iar de jocuri nici nu mai vorbesc...  poate pt ca e inca nou :unsure: dak nu intru pe net ma tine 4 zile si oricum ascult muzica cam la toate cursurile...  :rolleyes:  cred ca e cel mai reusit telefon la banii astia

Cam cat te joci pe zi de te tine 3 zile? Eu l-am luat acum aproape o saptamana si am observat ca daca ma joc scade bateria vazand cu ochii! Cred ca daca il butonez 3 ore incontinuu inclusiv in jocuri termin o baterie intreaga. Formatarea am facut-o cu sfintenie (3x12h). Acel "talk time" de 6-7 ore, despre care se spune pe siturile Sony Ericsson si Vodafone, include si jocurile si folosirea difuzorului? Oricum, eu sunt nemultumit de baterie! Nu consider ca l-am folosit in exces ieri si deja sunt la 53% baterie dupa 24h. Sunt curios daca depasesc 2 zile!

#49
SkizZo

SkizZo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 09.06.2007
care ma ajutati si pe mn ...??am bagat niste aplicatii "acoustic1.1"..si imi apare un folder alb.....am telefon k310i.pls raspundeti-mi :worthy:  :worthy:

#50
SkizZo

SkizZo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 09.06.2007
imi trebuie un convertor pt telefon....???sau pt calculator..si dupaia imi bag in telefon ce vreau??????

#51
radudorurus

radudorurus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 17.10.2006

View PostSkizZo, on Jun 9 2007, 22:31, said:

imi trebuie un convertor pt telefon....???sau pt calculator..si dupaia imi bag in telefon ce vreau??????
Da ce vrei sa convertesti?

#52
radudorurus

radudorurus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 17.10.2006

View PostSkizZo, on Jun 9 2007, 22:30, said:

care ma ajutati si pe mn ...??am bagat niste aplicatii "acoustic1.1"..si imi apare un folder alb.....am telefon k310i.pls raspundeti-mi :worthy:  :worthy:
Da' ce face programu' ala "acoustic"?
Pentru ce e?

#53
SkizZo

SkizZo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 09.06.2007
cica se aude mai bn mp3-urile si apelul ="call"....dar mie nu-m9 merg...ca sunt arhivate...:((:((

#54
pARaDiSu

pARaDiSu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.04.2007
si eu mi`am luat un k310i azi cu 9 lei de la germanos .... isi merita banii !!!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate