Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului
 Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video
 Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling
 

Yahoo Pool Cup (Editia IX)

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
285 replies to this topic

#217
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006

View PostBugghy, on Dec 22 2006, 12:55, said:

Mai departe cine cu cine va juca? Castigatorul din optimea 1 va juca cu castigatorul din optimea 2 si asa mai departe sau cum?
aici este schema dupa care se joaca...daca ai fi rasfoit un pic un anumite topicuri din acest forum ai fi gasit-o...

[ http://i93.photobucket.com/albums/l76/alexandrion/campionat_pool.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Mr.Jinx, 22 December 2006 - 16:07.


#218
andi24

andi24

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 15.07.2006
optimi de finala andreighiu vs. crysti91 5-2 mult succes tuturor!

#219
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
vezi ca scrisasi invers crysti_91 -andreighiu(numele meu in totdeauna se pune primul)
Si vedeti ca asta are aimer  :w00t:  ca prea baga unele lovituri.
Jucator ca asta nu am mai vazut.Stabilisem sa jucam azi si m-a luat ca trebuie sa jucam tot in jumatate de ora ca eu as fi zis ca nu vreau sa joc cu el si ca acum daca nu ma grabesc in jumatate de ora el trebuie sa plece.Asta ca sa ma preseze si pana acum mi-a tot zis ca el e super bun ca eu sunt un kkt ca nu pot trece de el si chestii destia.Si pun pariu ca daca il conduceam zicea ca trebuie sa plece si dadea invizible.Oricum a castigat prin un joc infect ,a castigat pe ghinionul si pe bugurile yahoo-lui care parca se iveau numai la mine.Baga bile imposibile cu ajutorul bugurilor.
Zic asta pt ca nu stiu sa pierd in fata unui adversar prost.In fata celor buni stiu sa pierd.Si de acum inainte daca o sa mai joc cu persoana asta o sa fie un joc filmat de mine in totalitate pe yahoo pool cu arbitru

Edited by crysti_91, 22 December 2006 - 19:13.


#220
dali_f_ar

dali_f_ar

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 02.07.2006
Mai , frate da' ghiuandrei persevereaza. Din fericire mi s-a confirmat ca e ultima editie in care trebuie sa il mai suporte cineva. Si iar trebuie sa joc cu el. Faza cu bug-urile eu chiar o cred, pt ca nu mi s-a parut prea bun cand am jucat in grupe cu el si acum ma mir ca sparge tot. Ia sa postez si eu parerea dansului despre campionatul asta de pool: atentie, citam :"GHIU ANDREI (12/11/2006 4:26:12 PM): mane nu e corec.t.
GHIU ANDREI (12/11/2006 4:26:16 PM): cum ai jucat
GHIU ANDREI (12/11/2006 4:26:20 PM): anulam si jucam de la capat.
GHIU ANDREI (12/11/2006 4:26:23 PM): nu vrei ma retrag
GHIU ANDREI (12/11/2006 4:26:29 PM): ma p*s in campionatul asta de k**t..
GHIU ANDREI (12/11/2006 4:26:31 PM): joc afara..
GHIU ANDREI (12/11/2006 4:26:33 PM): pe yahoo
GHIU ANDREI (12/11/2006 4:26:36 PM): ca si asa am scoringe
GHIU ANDREI (12/11/2006 4:26:38 PM): mare..
GHIU ANDREI (12/11/2006 4:26:47 PM): ma *** in el de campionat de prosti..
GHIU ANDREI (12/11/2006 4:26:54 PM): tara P***

#221
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
Si la mine a folosit cuvinte asemenea celor spuse de tine.El isi baga .... in tot.Si cand l-am condus,ca l-am si condus a zis ca trebuie sa plece repede acum dar sa razgandit cand a egalat.

Edited by crysti_91, 22 December 2006 - 19:21.


#222
Bugghy

Bugghy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 16.07.2006
Andrei Ghiu asta e incredibil. E prima oara cand il vad pe Cristi ca se plange in legatura cu un meci de pool, deci e ceva ingrijorator, iar Dali mi-a dat si mie copy paste la cateva discutii in timpul meciului dintre el si mine si am tras concluzia k andreighiu nu stie sa piarda nici in fata unui adversar destul de bun, ca Dali. Apoi cristi are alte discutii pe messenger cu andreghiu in care ghiu se lauda ca bate pe toti din acest campionat, exceptie facand imsavur. In acele discutii am mai observat ca andreghiu povestea o groaza de lucruri in timpul meciului cu cristi (probabil sa il distraga) in care zicea ca el joaca pool de acum 4-5 ani cand era pe dial-up si statea pana la miezul noptii sa se joace pool si ca daca cristi il va invinge in optime, va trece de el nemeritat. Poate ca daca il va invinge cineva in acest campionat va cere ceea ce i-a cerut lui Dali, adica sa se rejoace meciul pentru ca nu a fost corect. Sper sa fie invins de Dali din nou ca poate acest andreghiu invins se va retrage cu laptopul si cu modemul in munti si se va juca pool pana ii va crapa capul.
     PS: Ar trebui sa faca cineva priceput de aici un fel de "aimer-detector" astfel incat sa nu mai poata nimeni juca cu acel program stupid, de nepriceputi. M-am interesat de acel aimer si am observat ca la acele zeci de aimere scrie "totally undetectable". Sa speram ca sunt oameni priceputi care pot sa faca acel detector... :worthy:
      :peacefingers:

#223
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
Sau daca ar putea filma jucatorii cand joaca cu un soft ceva chiar cu cea mai proasta calitate dar sa se vada ca nu au parole pt ca nu suport sa imi bage cineva lovituri "imposibile".Cineva de pe locul 4 care experimenteaza noi programe.Eu ma gandesc ca ar fi mai bine sa ajunga in finala ca sa vada toti ce codat joaca.Oricum lui dali i-a zis ca se lasa de softpedia pool si sper ca asa sa faca.

Edited by crysti_91, 22 December 2006 - 20:16.


#224
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006

View Postcrysti_91, on Dec 22 2006, 17:53, said:

vezi ca scrisasi invers crysti_91 -andreighiu(numele meu in totdeauna se pune primul)


vai...dar cine esti tu ? :w00t:

#225
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
:lol: Vroiam sa postez eu infrangerea pt ca aveam cate ceva de zis dar mi-a luat-o inainte

#226
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Si mie imi zicea Andrei ca are peste 3000 de partide jucate si ca nu am nici o sansa impotrica lui etc etc si cand l-am condus cu 2-1 o si explodat :)) in fine m-o batut pe merit adica io am gresit si el m-o taxat nu pot zice ca o fost vorba de buguri si alte tampeni am gresit io si el o profitat si cu asta basta :) la fel as fi facut si eu :) sincer io ma asteptam as fie mult mai bun adica la atatea partide jucate ar trebui sa fi as :) de exemplu dali mi s-o parut mult mai bun sa nu mai zic de imsavur :D

#227
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
Eu m-am suparat ca a zis ca trebuie sa plece si daca eu nu ziceam nimic el nu mai se prezenta sa joace si zicea ca eu nu am vrut(cu toate ca stabiliseram).Dupaia castiga el cu 5-0.....si a trebuit sa jucam in 30 de minute.Si daca conduceam el putea iesi oricand spunand ca trebuie sa plece.Poate ca nu avea aimer si a avut foarte mare noroc iar cu injuraturile toti mai injura la nervi.M-am mai gandit si cred ca cel mai bine ar fi sa-mi cer scuze si sa retrag afirmatiile facute pe motivul ca eram suparat(acelea despre injuraturile lui si despre aimer).Nu vreau sa ma cert cu nimeni iar daca are cineva un program anti-aimer sau ceva de genul il rog sa posteze aici.
Eu am jucat prost el a jucat bine si a meritat victoria(totusi asta conteaza) si sper ca a invatat din posturile astia sa vorbeasca mai frumos cu adversarii si sa isi planifice timpul mai bine.Rog moderatorul sa stearga acele posturi ale mele referitoare la el,asta in cazul in care se poate asta.

Edited by crysti_91, 23 December 2006 - 00:22.


#228
maktub

maktub

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,010
  • Înscris: 08.07.2005

View PostBugghy, on Dec 22 2006, 19:33, said:

PS: Ar trebui sa faca cineva priceput de aici un fel de "aimer-detector" astfel incat sa nu mai poata nimeni juca cu acel program stupid, de nepriceputi. M-am interesat de acel aimer si am observat ca la acele zeci de aimere scrie "totally undetectable". Sa speram ca sunt oameni priceputi care pot sa faca acel detector... :worthy:
      :peacefingers:
A fost o incercare aici insa nu s-a bagat nimeni...  :deadtongue:

#229
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View Postmaktub, on Dec 23 2006, 00:23, said:

A fost o incercare aici insa nu s-a bagat nimeni...  :deadtongue:
A fost testat însă nu a dat rezultate.

În ceea ce privește acuzațiile la adresa andreighiu cum că are aimer sunt nefondate atât cât nu poți să ai o dovadă clară și nici să fii convins 100% că jocul lui spectaculos e datorat unui program ci nu experienței pe care  cert că o are.
Asta însă nu scuză comportamentul și jignirile aduse jucătorilor și concursului nostru care se vrea a fi fair play. În ediția VI, ultima la care a participat am avut probleme serioase cu el > http://forum.softped...m...t&p=1764006 .
Cred că și acum se cuvine o judecată dreaptă din partea organizatorului dar strict legat de comportament nu de   supoziții și păreri că are nu știu ce programe.

#230
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Pai daca are antecedente nu il mai lasati sa participe si cu asta basta

#231
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
"andreighiu: si pot sa demonstrez ca aveai aim..
stanciucosmin: demonstreaza
andreighiu: ca s-a vazut.."
Chiar nu se poate face nimic ca sa ii oprim pe cei care joaca cu aimer?Un softulet ceva stiti care sa filmeze pe ecran la calitate proasta sa fie usor de trimis?
Si degeaba are 3000 de meciuri jucate ca si eu aveam de pe alt id mai multe si habar nu aveam sa joc.Jucasem atatea meciuri si habar nu aveam ce era ala efect.Aveam 1800 de puncte cu mai mult de 3000 de meciuri jucate.Acum am 200 de meciuri jucate dar o sa ma apuc sa fac cat mai multe ca vad ca asta conteaza.
Daca o sa mai am vreodata placerea sa joc cu acest adversar o sa i-o fac si eu lui :death:  :drac:  :roflmaofast:

Edited by crysti_91, 23 December 2006 - 17:33.


#232
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006
Anunt:

Avand in vedere comportamentul necuvenit al lui andreighiu, acesta a fost sanctionat cu pierderea meciului jucat impotriva lui crysti_91 cu scorul de 5-0. De asemenea acesta a fost si ultimul joc al lui andreighiu in aceasta competitie.
De la inceput, campionatului nostru are ca motto "distractie si fair-play" ceea ce lui andreighiu i-au lipsit cu desavarsire. Nefiind la prima abatere de acest gen, cred ca aceasta sanctiune este cea mai cuvenita.

#233
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View Postcrysti_91, on Dec 23 2006, 17:27, said:

"andreighiu: si pot sa demonstrez ca aveai aim..
stanciucosmin: demonstreaza
andreighiu: ca s-a vazut.."
Chiar nu se poate face nimic ca sa ii oprim pe cei care joaca cu aimer?Un softulet ceva stiti care sa filmeze pe ecran la calitate proasta sa fie usor de trimis?
Si degeaba are 3000 de meciuri jucate ca si eu aveam de pe alt id mai multe si habar nu aveam sa joc.Jucasem atatea meciuri si habar nu aveam ce era ala efect.Aveam 1800 de puncte cu mai mult de 3000 de meciuri jucate.Acum am 200 de meciuri jucate dar o sa ma apuc sa fac cat mai multe ca vad ca asta conteaza.
Daca o sa mai am vreodata placerea sa joc cu acest adversar o sa i-o fac si eu lui :death:  :drac:  :roflmaofast:
Nu se poate face nimic până nu se realizeaza un program antiaimer însă mă îndoiesc că pe Yahoo Messenger se pot folosi astfel de programe iar dacă totuși se folosesc cei care le folosesc înseamnă că numai cu astfel de programe sunt buni iar victoria lor nu e frumoasă și comportamentul lor e laș. Mai bine aș fi ultimul dar cinstit decât primul cu aimer. Mândria unde ar fi în acest caz?

Chestiile astea au mai fost discutate. Dacă tot vă puneți întrebări, suspectați, acuzați, etc poate nu ar fi rău să citiți posturile vechi de pe acest forum pentru a evita redeschiderea subiectelor fără răspuns sau deja clarificate. Și de asemenea hai să lăsăm threadul ăsta pentru campionatul de pool nu pentru discuții de tot felul, offtopicuri, discuții gen chat, propuneri etc. Pentru așa ceva avem topic separat (propuneri) și am putea crea un topic de discuții despre campionatul de pool dacă nu vă stăpâniți ideile să le păstrați doar pentru voi.

#234
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
Mie mi se pare prea dura pedeapsa..dar daca asa ati stabilit...totusi m-a batut.O sa joc cu dali_f_ar sa vad daca este un jucator bun dar scorul va fi 5-0 pt el deoarece eu nu vreau sa trec mai departe pe un meci castigat la masa verde.Am dorit sa fie sanctionat adversarul dar nu credeam ca va pierde meciul iar eu nu merit sa trec mai departe pentru ca nu l-am batut.Dar imi iau revansa campionatul viitor.Totusi imi pare rau ca nu am ajuns sa joc cu Imsavur :death:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate