Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Model similar de aplicație f...

Amplificator CATV XI-CAB HA 8626 ...

Unde pot asculta muzica anilor 90...

Nu cred ca voi mai plati pentru a...
 Cumparare masina

cum influenteaza numarul ETF-uril...

roADN.ro Ce medicamente sunt bune...

Proiect canalizare in comuna Berc...
 Cand ati observat ca aveti nevoie...

Chestionar Medicina Alimentaț...

RCA 2024: ieftin sau scump?

Se mai achita taxe de reziliere?
 Probleme retea, router?

Burete dur pentru perna scaun rul...

RCA firma

Conditii minimale router FiberLin...
 

Yahoo Pool Cup (Editia IX)

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
285 replies to this topic

#181
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
Bah cine la adus pesta aici ca ma las de softpedia.Adversarul meu ii face pe toti de aici la un loc.Imsavure ia zi si tu :)) :cursing:

#182
Purice`

Purice`

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 21.08.2005
Eu cand am castigam ? :lol: Serios daca imi amintesc cand am castigat. Este o eroare. Credeti-ma.

#183
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006

View Postcrysti_91, on Dec 19 2006, 00:53, said:

Bah cine la adus pesta aici ca ma las de softpedia.Adversarul meu ii face pe toti de aici la un loc.Imsavure ia zi si tu :)) :cursing:
nu inteleg la ce te referi?!

View PostPurice`, on Dec 19 2006, 01:24, said:

Eu cand am castigam ? :lol: Serios daca imi amintesc cand am castigat. Este o eroare. Credeti-ma.
tibi_1st a fost sanctionat cu pierderea meciurilor si de aceea ai si tu o victorie...

#184
Purice`

Purice`

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,020
  • Înscris: 21.08.2005
Oh ,m-am linistit. :D

Edited by Purice`, 19 December 2006 - 11:34.


#185
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
Nu s-a incumetat nimeni sa-si joace optimea? :w00t:

#186
rocky2000

rocky2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 14.11.2006

View PostImDrunk, on Dec 19 2006, 03:16, said:

As vrea sa se faca o mica modificare in regulament care mi se pare necesara
Si aici ma refer la partea cu jocurile jucate si nejucate si pa depunctare si chesti de genu
Dau un exemplu ;) sa zicem eu si imsavur dupa ce s-o afisat grupele m-o tot batut la cap sa jucam si eu l-am refuzat de mai multe ori am zis ca o sa joc cu el ultima data pentru ca ii cel mai bun sa zicem ca eu mi-am jucat toate meciurile si el iara si nu jucam ultimu meci pentru ca eu is plecat din oras sau sti eu ce normal ar fi ca el sa primeasca punctele pentru ca l-am tot refuzat da cei de pe forum nu au de unde sa stie chesti asta si ma gandeam in felu urmator daca imsavur sa zicem ma intreaba de 5 ori daca vrem sa jucam in zile diferite klar nu in aceiasi zi si eu il refuz face print screen si daca nu jucam automat el castiga are si dovada ca el l-am refuzat nu stiu daca asta ar fi cea mai bune solutie da in orice caz la partea asta trebuie sa mai lucram :)
Sau in caz ca x si y nu isi joaca partida ce o au de jucat sa fie depunctati ambii jucatori cu 2 puncte :) de exemplu si x si y is online 10 zile sa zicem si nu au chef sa joace sa gandesc ei ca lasa meciu pe ultimile zile si unu din ei pleaca din oras ca are o problema mi se pare destul de normal sa fie depunctati amandoi pentru nejucarea partidei :)
Unele pers o sa se intrebe ce m-o apucat sau cine stie ce si ca sii lamuresc pe toti :) eu eram pe locu 3 in grupa azi si dupa ce s-or impartit punctele pentru meciurile nejucate am ajuns pe 5 :) nu is suparat pe chesti asta oricum joc for fun da insemna destul de mult pentru mine daca terminam pe locu 4 pentru ca o fost o grupa grea da repet nu is suparat sau cine stie ce si cei care is pe primele 4 locuri merita sa fie acolo si is sigur ca si-ar fi castigat si meciurile pe care nu le-or jucat da parerea mea ii ca ar trebui facute aici niste modificari in regulament
:coolspeak:

Imi pare rau ca nu te-ai calificat.Din pacate oricum nu ai fi mers mai departe pentru ca ieri seara tocmai jucasem cu gabyz_me si castigasem 5-1 parca si ma pregateam sa postez cand m-a contactat mr jinx sa imi spuna ca s-au afisat optimile.Tot pe 5 ieseai din cauza poolaverajului.Serios imi pare rau pentru ca mi-a placut cum joci.Bafta data viitoare!


View Postcrysti_91, on Dec 19 2006, 18:34, said:

Nu s-a incumetat nimeni sa-si joace optimea? :w00t:
Ba da : optimea 2. rocky2000  5 - 0   el_shumo

#187
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006

View Postrocky2000, on Dec 19 2006, 21:31, said:

Ba da : optimea 2. rocky2000  5 - 0   el_shumo
:o :o socant...inca nu-mi pot reveni...

#188
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
Iara o sa fie scoruri surpriza pe aici  :w00t:

#189
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
@rocky2000

dupa cum am zis cand am vazut grupa eram sigur ca nu o sa ma calific si am mai zis ca cei care s-o calificat meritau asta ;)

problema ii ca multi lasa meciurile pe ultimile zile si dupaia nu le mai joaca pentru ca y sau x are o problema in ultimile doua zile si nu poate juca sau sau cine stie ce alta problema :) oricum io merg mai departe si sper ca o sa ma calific data vitoare :) adica la anu :P

#190
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
SI acum de la dvl
Rezultat : dlv_blondu 5-0 iulian.dronca  :death:

#191
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
Cand am zis eu ca o sa ne prinda craciunul cu campionatul asta am avut dreptate :))

#192
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006

View Postcrysti_91, on Dec 20 2006, 00:08, said:

Cand am zis eu ca o sa ne prinda craciunul cu campionatul asta am avut dreptate :))
ne prinde Craciunul, dar tu de ce nu-ti joci optimea? :nonobad:

#193
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005
renata.bruneta-dannyovidiu 5-2

text de victorie : bla bla bla, n-am venit sa castig :lol:

#194
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006

View Postrocky2000, on Dec 19 2006, 20:31, said:

optimea 2. rocky2000  5 - 0   el_shumo

pacat shumo...credeam ca tu vei fi cel care imi vei fura trofeul  :death:

Edited by ruthless, 20 December 2006 - 12:36.


#195
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
:death: Gata cu scoala (simt nevoia sa strig in gura mare) -Din lipsa de ocupatie :coolspeak:

#196
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

View PostImDrunk, on Dec 19 2006, 23:23, said:

@rocky2000

dupa cum am zis cand am vazut grupa eram sigur ca nu o sa ma calific si am mai zis ca cei care s-o calificat meritau asta ;)

problema ii ca multi lasa meciurile pe ultimile zile si dupaia nu le mai joaca pentru ca y sau x are o problema in ultimile doua zile si nu poate juca sau sau cine stie ce alta problema :) oricum io merg mai departe si sper ca o sa ma calific data vitoare :) adica la anu :P
Ce spui tu e demn de luat în seamă dar ne lovim de o problemă. Nu îi putem programa pe jucători să-și joace meciurile în zile și la ore prestabilite pentru că atunci ar fi ca în armătă și am avea situații nedorite ori principiul pe care se bazează campionatul nostru e în primul rând bazat pe jocul de plăcere nu din obligație. Acum vreo câteva ediții când am organizat eu un campionat am încercat această variantă începând cu optimile și o mare parte din concurenți au fost nemulțumiți.

Pentru cei care au sugestii și păreri despre cum doriți să fie campionatul de pool pe viitor vă rog să postați aici: http://forum.softped...howtopic=143592 asta ca să nu facem ghiveci threadul campionatului.

#197
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

View Postiulian.dronca, on Dec 20 2006, 14:01, said:

Ce spui tu e demn de luat în seamă dar ne lovim de o problemă. Nu îi putem programa pe jucători să-și joace meciurile în zile și la ore prestabilite pentru că atunci ar fi ca în armătă și am avea situații nedorite ori principiul pe care se bazează campionatul nostru e în primul rând bazat pe jocul de plăcere nu din obligație. Acum vreo câteva ediții când am organizat eu un campionat am încercat această variantă începând cu optimile și o mare parte din concurenți au fost nemulțumiți.

Pentru cei care au sugestii și păreri despre cum doriți să fie campionatul de pool pe viitor vă rog să postați aici: http://forum.softped...howtopic=143592 asta ca să nu facem ghiveci threadul campionatului.


asta cu programatu si eu zic ca nu ii o idee prea buna da io ma gandeam la altceva
adica daca x joaca din 7 meciuri numa 1-2 atunci klar ca ii din vina luni da cand x si y au ambii jucate cate 5-6 meciuri si nu or jucat  ultimile doua meciuri fie ca nu or avut chef fie ca s-or fi gandit ei ca le lasa pe ultima zi atunci ar trebui depunctati ambii jucatori cu 2 puncte sau se se faca cum am zis eu x il invita de 3 ori pe y sa joace y refuza x face print screen si daca nu se mai joaca meciu castiga x
de exemplu eu cu imsavur el tot o tras de mine sa jucam eu l-am refuzat de mai multe ori am zis ca jucam in ultima zi intrebarea ii daca nu jucam ce se intampla? eu aveam 6 partide jucate si el iara :) cine primea punctele si de ce? el putea sa zica ca o tot tras de mine si eu puteam zice la fel
in fine data vit o sa fiu mai pregatit si o sa vin sa castig si atunci nu o sa ma mai intereseze chestia asta cu punctele da io zic ca ar fi bine sa se gaseasca si aici o solutie :P

#198
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006
Tot la fel de neclară e situaţia pentru că nişte print screenuri nu sunt atât de concludente. Se pot falsifică uşor.

Te invit să continuăm discuţia pe linkul dat în postul anterior pentru a nu face un offtopic imens.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate