Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Yahoo Pool Cup (Editia IX)

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
285 replies to this topic

#235
rocky2000

rocky2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 14.11.2006

View Postiulian.dronca, on Dec 23 2006, 17:03, said:

A fost testat însă nu a dat rezultate.

În ceea ce privește acuzațiile la adresa andreighiu cum că are aimer sunt nefondate atât cât nu poți să ai o dovadă clară și nici să fii convins 100% că jocul lui spectaculos e datorat unui program ci nu experienței pe care  cert că o are.
Asta însă nu scuză comportamentul și jignirile aduse jucătorilor și concursului nostru care se vrea a fi fair play. În ediția VI, ultima la care a participat am avut probleme serioase cu el > http://forum.softped...m...t&p=1764006 .
Cred că și acum se cuvine o judecată dreaptă din partea organizatorului dar strict legat de comportament nu de   supoziții și păreri că are nu știu ce programe.

Am incercat  impreuna cu iulian sa vedem daca merge detectorul ala.Din pacate nu. Eu ce pot sa va zic referitor la aimerele gratuite pe care am incercat sa  testam cu iulian detectorul, este ca sunt niste porcarii.Poate ca cele pe bani or fi bune dar... eu nu dau bani pentru asa ceva ca vreau sa ma distrez nu sa castig oricum.

Referitor la cum iti dai seama deaca adversarul are aimer pot sa va dau o sugestie : de cand joc ( si credetima ca alea 3000 de jocuri ale lui ghiu sunt f putine fata de cate am jucate pe yahoo) am observat
(asta si pentru ca unii dintre cei pe care i-am intrebat pe yahoo au recunoscut ca folosesc aimer) ca atunci cand se foloseste aimer bila alba pe care se vede efectul de lovire nu afiseaza efectul pe care il imprima adversarul.Nu este 100% nici asta pentru ca pot fi si probleme pe net care sa provoace asta, dar daca omul cu care joci loveste tot timpul perfect si nici nu vezi ce efecte foloseste.... probabilitatea ca joci cu un aimer user este foarte mare.
Din pacate nu avem ce face altceva  cand avem o astfel de banuiala, decat sa oprim jocul si eventual sa il reluam in public cu martori.
Eu astept variante de anti aimer sau aimer detector pentru testare oricand.

#236
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

View Postcrysti_91, on Dec 23 2006, 19:23, said:

Mie mi se pare prea dura pedeapsa..dar daca asa ati stabilit...totusi m-a batut.O sa joc cu dali_f_ar sa vad daca este un jucator bun dar scorul va fi 5-0 pt el deoarece eu nu vreau sa trec mai departe pe un meci castigat la masa verde.Am dorit sa fie sanctionat adversarul dar nu credeam ca va pierde meciul iar eu nu merit sa trec mai departe pentru ca nu l-am batut.Dar imi iau revansa campionatul viitor.Totusi imi pare rau ca nu am ajuns sa joc cu Imsavur :death:

De ce sa joci cu dali? el o jucat partida ce o avea de jucat :) daca andrei o fost scos din competitie normal ar trebui sa joci cu mine ca io am terminat pe 5 la egalitate de puncte cu el :) asta asa ca fapt divers :)
In fine sper sa ma calific editia urmatoare mai departe fara emotii :) daca nu ma las de pool =))

#237
Bugghy

Bugghy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 16.07.2006
Pai Cristi urmeaza sa joace cu Dali in sferturi, asta daca nu cumva face ce a anuntat (ca ii lasa meciul). Imdrunk, u pe locul 5, nici nu te-ai calificat in optimi de ce sa joace cu tine?

#238
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

View PostBugghy, on Dec 24 2006, 09:42, said:

Pai Cristi urmeaza sa joace cu Dali in sferturi, asta daca nu cumva face ce a anuntat (ca ii lasa meciul). Imdrunk, u pe locul 5, nici nu te-ai calificat in optimi de ce sa joace cu tine?

am crezut ca se rejoaca optimiea respectiva si deaia ziceam ca dali parca o jucat cu tine in optimi in fine io oricum nu as fi jucat meciu cu cristy il lasam pe el sa mearga mai departe dupa cum am zis si mai sus am zis numa asa ca fapt divers :D

#239
imsavur

imsavur

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 191
  • Înscris: 03.08.2006
Trebuia sa apara tabloul sferturilor !?:naughty:

#240
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006
cu toate ca optimea dintre ali_burbulia si breban_olimpiu nu s-a disputat inca(din motive inca necunoscute), am purces la afisarea sferturilor de finala:

1. imsavur - rocky2000bis

2. dali_f_ar - crysti_91

3. turescu_mihai - dlv_blondu

4. ali_burbulia/breban_olimpiu - renata.bruneta


Avand in vedere perioada sarbatorilor, programul campionatului este urmatorul:

24,25,26 decembrie - nu se disputa nici un meci
27-30 decembre - faza sferturilor
31 decembrie, 1 ianuarie - nu se disputa nici un meci
2,3 ianuarie - faza semifinalelor
4 sau 5 ianuarie - finala

Acesta este programul oficial. Daca unii jucatori au timp si doresc sa joace si in zilele in care nu se disputa nici un meci, nu este nimeni impotriva.

Cu ocazia sarbatorilor de iarna campionatul de pool Softpedia ureaza tuturor participantilor si nu numai Sarbatori Fericite si un An Nou mai bun!

#241
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
Am jucat cu dali_f_ar azi si eu nu vroiam sa trec scorul dar el a spus sa in trec.Om serios si corect,dar nu l-am prins intr-o zi prea buna ca altfel imi punea probleme.Oricum nu cred ca mai conteaza ...pentru ca la ce adversar o sa am in continuare oricum ies :notangel: .An nou fericit tuturor
crysti_91 -dali_f_ar
           5-1

Edited by crysti_91, 27 December 2006 - 21:53.


#242
imsavur

imsavur

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 191
  • Înscris: 03.08.2006
Rezultat sferturi

Meci: imsavur-rocky2000bis, scor: 6-3 :peacefingers:  ( 0-1 1-1 2-1 2-2 2-3 3-3 4-3 5-3 6-3 )

P.S.: next please... :naughty:

#243
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006

View Postcrysti_91, on Dec 27 2006, 21:42, said:

crysti_91 -dali_f_ar
           5-1
sferturile se joaca pana la 6 :nonobad:

#244
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
Next adica eu imsavur  :lol:  .Trebuie sa-ti iei si revansa de pe diseara.M-am ars :confuzzled:

Edited by crysti_91, 28 December 2006 - 00:42.


#245
imsavur

imsavur

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 191
  • Înscris: 03.08.2006

View Postcrysti_91, on Dec 28 2006, 00:42, said:

Next adica eu imsavur  :lol:  .Trebuie sa-ti iei si revansa de pe diseara.M-am ars :confuzzled:

:bicycle: Nici ca se putea mai bine :boxing:  :boxing:  :boxing:

#246
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006
dupa disputarea si ultimei optimi, ali_burbulia 3-5 breban_olimpiu, s-a definitivat si ultimul sfert de finala. acesta este breban_olimpiu - renata.bruneta

#247
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
Acum chiar vreau sa vad ce ca face breban cu renata.  :lol:
Bafta la amandoi.

#248
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
Am terminat meciul cu dali_f_ar .6-1 pentru mine.Si in sfarsit mi se indeplineste ultima dorinta si joc ultimul meci cu imsavur :deadtongue:

#249
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006
S-a terminat si meciul dintre breban_olimpiu 5 - 6 renata.bruneta. Mai este de disputat doar meciul dintre turescu_mihai - dlv_blondu  care nu stiu de ce intarzie atat.

Asadar, prima semifinala este imsavur - crysti_91. Puteti juca aceasta semifinala, cu conditia ca invingatorul sa astepte pe urma si disputarea meciurilor restante pentru a avea adversar in finala. Multumesc.

Nu uitati semifinalele se disputa dupa sistemul cel mai bun din 13 jocuri.

Edited by Mr.Jinx, 03 January 2007 - 16:45.


#250
imsavur

imsavur

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 191
  • Înscris: 03.08.2006
Cristi, acum nu mai ai nici o scuza sa nu joci, fa-ti datoria si prezita-te la meci :nonobad:

#251
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006
Anunt pentru turescu_mihai si dlv_blondu:

Termenul limita pentru jucarea sfertului de finala, care cu toate ca a fost indelung amanat nu a fost inca disputat, este astazi pana la ora 23:00. Daca pana la aceasta ora nu se va disputa,  veti pierde amandoi acest meci, urmand ca renata.bruneta sa joace direct in finala!

#252
imsavur

imsavur

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 191
  • Înscris: 03.08.2006
Rezultat semifinala

Meci: imsavur-cristy_91, scor: 7-3 :peacefingers:

P.S.: spunea ca este dependent de un serial :confuzzled: , de la care l-am deranjat ca sa jucam acest meci :naughty:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate