Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tantari uriasi

lenovo ideapad 1 15alc7

caut cablu lvds(video-invertor) p...

Adobe premiere pro, problema seta...
 Ochelari distanta intermediara

Cum pot sa montez un SSD Sata in ...

Digi + patronul Prima TV cumpara...

Husa si folie pt. Samsung Galaxy ...
 Plita electrica moderna

problema incalzitor de apa Ferroli

Incarcator PB 3.0

Radu Mazare, eliberat conditionat...
 Permis suspendat din cauze medicale

Presiune apa fluctuanta pompa sub...

Revizie auto la Bucuresti

identificare component defect
 

COSMOROM - Which way?!

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
64 răspunsuri în acest subiect

#37
tinny

tinny

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 142
  • Înscris: 09.08.2003
Am auzit astazi la TV o reclama la cosmo, dar nu sunt sigut daca este la referitor la compania de telefonie Cosmorom sau la altceva. Din pacate nu am fost atent. Atzi vazut careva dintre voi vreo asemenea reclama?
Daca este adevarat, inseamna ca, viitorul Cosmorom nu va mai fii asa de negru cum se prevede.

#38
moartea

moartea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.158
  • Înscris: 18.05.2003
Poate anuntau falimentul :) Chiar crezi ca daca ar avea o reclama la televizor, asta inseamna ca le merge bine ? Uita-te la Connex :)

#39
florin_t

florin_t

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 13.11.2003
cresterea de tarif de 25% nu a fost aprobata :) asa ca nu prea cred ca o sa mai vedem prea mult timp cosmorom

#40
exosyphen

exosyphen

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 901
  • Înscris: 01.09.2003
Reclama Cosmo era la firma Cosmo care vinde electrocasnice in rate ... nu are nici o legatura cu opeatorul GSM :)

Eu am stat aproape 2 ani pe Cosmorom ... servicii bune ... tarife bune ... pacat de ei.

#41
moartea

moartea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.158
  • Înscris: 18.05.2003
Probabil te referi la cresterea de tarife cu 25% pentru Romtelecom.

Quote

Originally posted by florin_t
cresterea de tarif de 25% nu a fost aprobata :) asa ca nu prea cred ca o sa mai vedem prea mult timp cosmorom


#42
tudor

tudor

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 640
  • Înscris: 13.01.2003
nu-i mai plangeti atat de mila ca eu am facut deja un an de retea(pe gratis e drept :D ) de cand i se tot canta falimentul... si nu vad sa se fi schimbat chiar nimic... doar tarifele mele care acum sunt si mai bune :)

#43
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.668
  • Înscris: 11.09.2002
nu cred ca o sa dea faliment....sigur va fi rebrandat sau inghitit de vreun gigant

#44
tinny

tinny

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 142
  • Înscris: 09.08.2003
Nu stiu exact despre ce este vorba, dar este ceva legat de wap si de un serviciu de sport, tv, loto etc.
Ce parere avetzi?
S-ar putea sa se relanseze?

#45
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.051
  • Înscris: 02.01.2003
Daca in reteaua Cosmorom vocea e asa cum ar trebui sa fie pe o retea GSM de calitate, as trece si miine pe Cosmorom. Momentan sunt dezamagit de serviciile de voce ale celor 2 "giganti" GSM...

#46
trahanache

trahanache

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 323
  • Înscris: 30.11.2002
Atunci poti sa treci acum. Sunetul e mult mai bun ca la orange&connex.
Inca ceva. Cu cartela Cosmo, SMS-urile internationale sunt taxate 7 centi.  Dar avand in vedere bonusul de 50% la incarcarea cartelei, sunt de fapt sub 5 centi.

#47
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.051
  • Înscris: 02.01.2003
@trahanache: Super, cred ca merita sa incerc cel putin! Vreau sa am un sunet cit mai clar daca tot platesc o groaza la mobil.

#48
tudor

tudor

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 640
  • Înscris: 13.01.2003
garantat e mai bun semnalul, chiar si pe orange 1800 l-am incercat de curand... sau poate era telefonul 5146... :D

eh... oricum suna realmente mai bine si e (oare de ce) cea mai descongestionata retea... si cu abonamente gratuite pentru cei destepti :D

#49
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 5.910
  • Înscris: 24.06.2002
Pai nu mai stati pe ginduri. Miine direct la Cosmorom in magazin( care o mai fi deschis) si faceti 10 abonamente. O sa zica baietii de la sales in sinea lor: "Nu-i rau am mai prostit unul si azi sa se aboneze".
   Oricum in retea nu s-a mai investestit nimic de pste un an, asa ca daca calatoriti prin tara de sarbatori si aveti parte de vreun BS picat spaga voastra :OK:

#50
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.051
  • Înscris: 02.01.2003

Quote

Originally posted by Masterboy
O sa zica baietii de la sales in sinea lor: "Nu-i rau am mai prostit unul si azi sa se aboneze". Oricum in retea nu s-a mai investestit nimic de pste un an, asa ca daca calatoriti prin tara de sarbatori si aveti parte de vreun BS picat spaga voastra :OK:


Nu ma voi abona, ca am deja destule abonamente, dar o cartela merita, macar de test. Pe mine ma intereseaza sunetul exclusiv in Bucuresti. Cosmorom a ramas ultima retea pe care as vrea sa o incerc. De ce? Pentru ca in afara de tarife si acoperire nimeni nu s-a plins de altceva (calitatea semnalului in zonele acoperite etc.). In schimb, n-as incerca Zapp, pentru ca desi tarifele sunt foarte mici, stiu ca se aude si foarte prost. Poate ramine Cosmorom o retea mai cu pretentii... :)

#51
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.479
  • Înscris: 14.04.2002
Oferta noua e aici
http://www.cosmorom....ro/noutati.html

#52
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.051
  • Înscris: 02.01.2003
Si spre deosebire de alti operatori, ti se ofera codul de deblocare a terminalului dupa 6 luni de utilizare in reteaua Cosmorom.

#53
moartea

moartea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.158
  • Înscris: 18.05.2003
Parca asta ar avea mare importanta ...

#54
tudor

tudor

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 640
  • Înscris: 13.01.2003
grrr... lasa-ma in pace cu asta ca stiu o fraiera care dupa un an le-a cerut codul si a mai platit si 10$ pt el... grr.... sa nu mai aud de coduri de deblocare de la operatori ca fac urat... sa-mi spui tu dupa ce l-ai si primit...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate