Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

Am condus fara permis....

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
187 replies to this topic

#181
bebe_shtrumfa

bebe_shtrumfa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 20.09.2006
a da ...inchideti topicul ca oricum am luat ieri permisul... 26 de puncte la sala nici o eroare la traseu...si am dat examen cu comisarul-sef...tremura si instructorul...
multumesc pentru timpul acordat si pentru parerile dumneavoastra...
Sanatate si cati mai multi km. fara accidente....

#182
turbo trabannt

turbo trabannt

    gogule, probleme mah? no, stai sa termin berea asta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,519
  • Înscris: 18.05.2006

View Postbebe_shtrumfa, on Oct 25 2006, 06:18, said:

a da ...inchideti topicul ca oricum am luat ieri permisul... 26 de puncte la sala nici o eroare la traseu...si am dat examen cu comisarul-sef...tremura si instructorul...
multumesc pentru timpul acordat si pentru parerile dumneavoastra...
Sanatate si cati mai multi km. fara accidente....
e, pai vezi ca e buni si garcea la ceva...

hai fii cuminte si respecta cat poti de mult regulamentul.  :peacefingers:

#183
cosminnuss

cosminnuss

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,352
  • Înscris: 21.10.2005
inca un pericol pe strazi :P

Kidding :D
Felicitari!

#184
bebe_shtrumfa

bebe_shtrumfa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 20.09.2006
multumesc ... multumesc...
pericole sunt aia care dau spaga la traseu...care nu reusesc sa invete sa ia sala din prima... parerea mea... (vorba lui votcaroiu')

#185
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006

View Postbebe_shtrumfa, on Oct 25 2006, 22:58, said:

pericole sunt aia care dau spaga la traseu...
bravo asa e! Da ce ,,se mai da spaga??
Zi-ne si noua ce masina o sa conduci, sa ne uitam si noi in trafic dupa tine si sa te ajutam daca e cazul.  :P  <_< Bine,,fara numar de inmatriculare, desigur.Se practica sportul cu cheia,.. :death:
Ca sincer ai fost simpatica cu postul asta!TI-a sugera chiar sa continui sa ne impartasesti impresii din trafic si chiar de la politie, :puke:  cand iti iei permisu'. Ori pe postul asta ori p ealtul: Bebe strumpfa "reloaded" sau "at large" sau  vezi tu  ). Uita-te cati au vazut ce s-a scris aici.Crezi ca nu si datorita tie? S-a si sters de catre moderatori la greu, au fost si invective, pasiuni dezlantuite , ce mai!O telenovela.
Cand ne anunti veste cea buna: noul post,adica :P  ?

#186
danchitu866

danchitu866

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,800
  • Înscris: 06.12.2003
Te asteptam in Poli, fara nici o intentie, pur si simplu e o Universitate misto! :P Sa-l conduci sanatoasa si cu grija!

Se poate muta la fun!

#187
bebe_shtrumfa

bebe_shtrumfa

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 20.09.2006
chiar ca... la fun... miercuri ma duc sa mi platesc taxele la cec apoi merg la politie sa fac poze...si apoi va voi impartasi impresiile din trafic...


sanddy... solenza visinie B XX TEG...parcata pe turnu magurele...daca asta chiar conteaza....

#188
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006

View Postbebe_shtrumfa, on Oct 26 2006, 23:57, said:

chiar ca... la fun... miercuri ma duc sa mi platesc taxele la cec apoi merg la politie sa fac poze...si apoi va voi impartasi impresiile din trafic...
sanddy... solenza visinie B XX TEG...parcata pe turnu magurele...daca asta chiar conteaza....
Da, ma inttereseaza dar cand o sa vin in Buc. Pana atunci mai ai timp s-o muti. :kisstogether:
Nu stiu unde vine strada asta dar gasim noi...Traficul e mic...Nr. Meu e B-XX-SDY SI O PARCHEZ DE REGULA UNDE APUC atunci cand nu reusesc so bag in garaj.
Bafta si sa stii ca nu scapi sa nu scrii cum a fost, ce-ai simtit cand ai luat  permisu'.Fa-ti o copie xerox si las-l acasa.Ti-ai luat semne de incepator? :nonobad:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate