Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curațare disc vinil

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii Golf 5
 Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...
 

Topic DRIVERE - SONY/VAIO

- - - - -
  • Please log in to reply
187 replies to this topic

#181
bonygy

bonygy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,801
  • Înscris: 08.02.2007

View PostLensFlare, on 16 decembrie 2013 - 06:33, said:

@mery2, ia driverul direct de la Sony.

Ce am spus aici?

View Postbonygy, on 13 decembrie 2013 - 13:36, said:

Nu incerca sa descarci de pe site-ul Sony drivere ca e muci.

Am incercat cu driverele lor, iar "muci" e putin spus...

#182
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,773
  • Înscris: 09.05.2005
Mai bine sa stea fara driver nu? Posted Image

Eu folosesc driverele lor si mi se par ok.

Edited by LensFlare, 16 December 2013 - 17:39.


#183
bonygy

bonygy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,801
  • Înscris: 08.02.2007
Ce am spus eu si ce ai inteles tu...

#184
crisvsv

crisvsv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 06.12.2007
Mda...Sony Rahat...nu pot sa fac update la driveru placii video care e ATI Radeon Mobility HD 5470..cu driveru foarte vechi de pe site nu merg jocurile cum trebuie (au buguri grafice., desi se misca muult mai bine ca pe laptopul vechi......) ...iar sa iau driver nou de pe site la ati..nu vrea, sare de instalarea driverului...aveti  vreun driver modificat cumva sa pot sa updatez si eu porcaria asta de driver....ce cretini cu limitarea asta..nu am mai pomenit asa idiotenie...
Laptopul e Sony Vaio VPCEB4M1E , windows 7 64

Edited by crisvsv, 27 August 2014 - 09:32.


#185
crisvsv

crisvsv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 85
  • Înscris: 06.12.2007
Am rezolvat probema pe are o aveam in BF3, cu texturile negre....trebui sa gasesti driver cat mai nou dar cand ATI era AT,I  nu AMD...de cand este AMD nu poti instala driver pe modul manual, cum zice aici...   http://www.sevenforu...ard-driver.html

#186
onymen

onymen

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 23.12.2010
Salut. Am si eu un Sony Vaio VPCJ11M1E si nu ma lasa sa instalez niciun driver. Am incercat si de pe site oficial de la Sony si tot nu vrea. Pe mine ma intereseaza in special driverul video pentru ca imi sacadeaza la filme hd si cand ma uit pe net la tv.
Cand vreau sa instalez un driver imi da eroarea urmatoare: Cannot run this program because PMB VAIO Edition plug-in (Click to Disc) is not installed. The program will quit. Asta e eroarea care o primesc la toate driverele.
Ma poate ajuta cineva?
Multumesc.

#187
danb1961

danb1961

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,531
  • Înscris: 09.03.2002
Caut un driver camera web  windows 10 pentru Sony Vaio vpceb4j1e cu id USB\VID_0C45&PID_ 6409
Multumesc

#188
Hauejji

Hauejji

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.08.2019
Am si eu niste probleme cu driverul de grafici de la vaio windows 7. Am incercat mai multe drivere dar nu merge. Pe jocuri imi zice ca driverul e prea vechi. Asta s-a intamplat de cand am reinstalat windows 7 pe laptop si a luato de la inceput. Ar putea cineva sa ma ajute va rog?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate