Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...
 Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...
 Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...
 Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...
 

Sfaturi - va rog!

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

View Postdjxcentrik, on Sep 5 2006, 12:52, said:

Mai greu e sa stam sa pierdem timpul sa cautam. <_<
Ca nu ne plateste nimeni sa stam sa cautam.
La asta te-ai gandit? Ca nu oricine are posibilitatea sa mearga in nu stiu ce locuri si sa pozeze nu stiu ce jungla sau apus. Poza care ti-a placut tie e chiar in locurile mele natale... Adica e tot ceva ce mi-a iesit in cale.
Mi-ar placea sa am timp sa umblu numai dupa lucruri ce merita pozate, chiar mi-ar placea (chiar daca sunt incepator), insa asta ar insemna sa nu mai fac alte lucruri care sunt vitale pe moment (sa lucrez, sa merg la scoala)... Cam asta e situatia!  -_-
aici intra autocenzura ;) o s-o faci si pe aia, nu-ti face griji ... pana una alta, imi place ca ai incercat s-o incadrezi (penultima poza) intr-o rama de vegetatie ;)

edit: bun venit inapoi adipelcz

Edited by shobi, 05 September 2006 - 12:47.


#56
djxcentrik

djxcentrik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 14.08.2006
Da, panning.
Nu era vorba de un obiect in miscare.  :D
Pur si simplu am facut-o din intamplare si mi-a placut cum s-au amestecat culorile.  :P

View Postshobi, on Sep 5 2006, 13:46, said:

aici intra autocenzura ;) o s-o faci si pe aia, nu-ti face griji ... pana una alta, imi place ca ai incercat s-o incadrezi (penultima poza) intr-o rama de vegetatie ;)

La ce te referi prin autocenzura?  :)

#57
shobi

shobi

    dabăl iu ti ef?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,945
  • Înscris: 18.01.2005

View Postdjxcentrik, on Sep 5 2006, 13:52, said:

Da, panning.
Nu era vorba de un obiect in miscare.  :D
Pur si simplu am facut-o din intamplare si mi-a placut cum s-au amestecat culorile.  :P
La ce te referi prin autocenzura?  :)
la faptu ca dupa un timp incepi sa sortezi cam ce e banal si ce nu e ... si incerci sa pui doar cele mai bune poze la critica aici :)
eu inca n-am invatat asta ... dar cred ca incep ... :w00t:

#58
djxcentrik

djxcentrik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 14.08.2006
Atunci sper sa invat si eu. Acum de-aia pun aici tot ce mi se pare mai bun cat de cat.
Ca sa aflu pareri si sa fac totul mai bine pe viitor.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate